What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Szüret megvolt...nem láttam értelmét fent hagyni csak a kukacok eszik meg magosodik. Elhalt az összes bibe meg a porzók is...annyira nem rossz mint vártam jól kiszáradva. Hát majd kiderül a mennyiség...nem tudom megtippelni meg le se trimmeltem. Majd lesz kép...wappán egyen indult virág pamacs. Reménytelenek..
 
M

Mackosajt

Eleg erettnek tunik, de lehet, hogy csak a kep csaloka egy picit. Szaraz sulyt irnal majd ha mar kiszaradt? Cheers mate!
 

GK_420

Active member
Persze szépen zárom majd a naplót. :) Az alját fent hagytam 5 6 ágat meglátjuk mit tud még bár nagy különbség nem volt az alsó v felsők között. Jó kemény virágok amúgy de korai sajna...de így értelmét nem láttam fent. Elmegy így is biztosan. :)
 

Medicropper117

Active member
Komoly kárt okozott az a moly. Nalam is van a novenyben. Nem voltam biztos h mik voltak azok a sebek amig nem lattam a képedet.
Fogalmam sincs hogyan de valami ugyanilyen sebeket csinalt csak kicsiket. Egy par helyen. Lehet attol dol a noveny mindenfelé.
Ha szetnyitom a szárat es ugyanezt talalom odabent mit kell vele kezdeni? Nem lesz gond ha levagom a viragokat? Fertozestol a köv. korben mennyire kell tartani? (Két kör között a fertotlenites alap)
 

iwantmorebuds

Active member
Persze szépen zárom majd a naplót. :) Az alját fent hagytam 5 6 ágat meglátjuk mit tud még bár nagy különbség nem volt az alsó v felsők között. Jó kemény virágok amúgy de korai sajna...de így értelmét nem láttam fent. Elmegy így is biztosan. :)

Nem lesz az olyan rossz mar :p
 

GK_420

Active member
Azért is csináltam képet mert ezt érdemes látni. Olyan volt a szára mint egy fiatal bodza egyszerűen szétroppant. Én csak kint találkoztam ezzel és a vadakról jött. Ha szétnyitod a szárat ahol jön ki a kaki kiszedhetőek károsítás nélkül hosszában hasítva. Akkor gáz ha a bugán mennek be mert akkor elhal meg ahogy crazykender írta is teleszarják és jön a penész meg minden. De kb ennyi..
 

Medicropper117

Active member
Idokozben megneztem, nem talaltam eloskodot de a seb szeru izék megvoltak. Lehet a scrop...f@x se tudja, lehet itt ott ez lett gubacs helyett a helyén:)
 

GK_420

Active member

Nos akkor ki vagyunk száradva. Nem tudom mitől vagyok ekkora király mstanában de amit leszedtem pontosan 100gramm lett. :D Fent maradt még kb 20 30g az ha nem rohad le lesz 50 körül pár héten belül aztán lekapom azt is. Késői ültetés pici növény stb. elégedett vagyok vele. Jobb lett mint vártam kinézetre meg ízre hatásra is. Erős illata van eléggé még én is érzem. :D Annyira nem leütős olyan chilles high inkább bár keverve szívom általában a találttal úgy már lecsap. :D Majd csinálok képet az össz motáról is majd...egyszer talán még fel is teszem ide. :D Wappák miatt akkor a napló még fut aztán kiderül mi lesz a vége...talán lesz pár cigire való wappám. :(

Hozzáteszem az egész kör költsége egy 1300ftos fél literes Wuxal Super volt amit el is öntöztem majdnem teljesen.
 

what_can_there

Well-known member
https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1654643View Image
Nos akkor ki vagyunk száradva. Nem tudom mitől vagyok ekkora király mstanában de amit leszedtem pontosan 100gramm lett. :D Fent maradt még kb 20 30g az ha nem rohad le lesz 50 körül pár héten belül aztán lekapom azt is. Késői ültetés pici növény stb. elégedett vagyok vele. Jobb lett mint vártam kinézetre meg ízre hatásra is. Erős illata van eléggé még én is érzem. :D Annyira nem leütős olyan chilles high inkább bár keverve szívom általában a találttal úgy már lecsap. :D Majd csinálok képet az össz motáról is majd...egyszer talán még fel is teszem ide. :D Wappák miatt akkor a napló még fut aztán kiderül mi lesz a vége...talán lesz pár cigire való wappám. :(

Hozzáteszem az egész kör költsége egy 1300ftos fél literes Wuxal Super volt amit el is öntöztem majdnem teljesen.

Fasza lett, grat. A wappak mikor kerultek ki? Biztos volt rola szo, de nem talalom.
 

sucminee

Active member
Wappák miatt akkor a napló még fut aztán kiderül mi lesz a vége...talán lesz pár cigire való wappám. :(

Drukkolok, nekem is vannak kint meg leanyzok akik varjak a veguket. szept elejen meg nem viragoztak. Most hetvegen meglatogatom oket remelem mar lathatom a csunyajukat akkor meg talan lesz is beloluk valami. Neked hogy allnak, vannak mar viragok boseggel? Kovinel dobjal mar kepeket legyszi.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top