What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Csinálok egy naplót én is. Think Different feminizált autoflowerek a növények kintre mennek. Késői indítással megy az előnevelés. Először 20w meleg fehér cfl volt aztán bekerült még 2x22w hideg fehér cfl. Közeg bent tiszta kókusz. Táp Wuxal Super. Most csírázik már a következő kör. Minél előbb mennek ki max 2. levélpár.
 

laller2676

New member
SZiasztok!Teljesen új vagyok itt,szóval először is üdvözlök mindenkit!Nagyon nehezen találtam rá a fórumra de megvan ! Kérdéssel fordulnék hozzátok!Életem legelső körét csinálom.Választásom autoflower növényre esett,a fizikai tulajdonságai meg a "rövid" idő miatt.Outba és cserépbe nevelgetem a lányokat. 3Db Bing Bang auto és 1db Northen Light auto. Nagyságuk nem eget verő kb 40cm de hát na első köröm ez is jó,hogy elértem ideáig,meg tisztába voltam vele hogy ne várjak kg-okat,csak úgy voltam vele puding próbája az evés mivel adott volt ehhez a körhöz minden!Minden happy eddig,nem voltak gondok,se vaddal,se tetű se bogarak semmi,szép egészségesek.A gond ott van nem tudom pontosan,hogy mikor keltek ki a magoncok és sajnos azt sem mikor kezdtek el virágozni(ÉN FASZKALAP)!Az elején "Veg" korba nem kaptak semmi tápot virágföld+humusz és sima víz ennyi(nem mertem tápozni mert tavaly kiégettem a kicsiket ) a virágzás kb 1. hetétől adom neki a DUTCH PRO AUTOFLOWERING BLOOM tápot az adagolási táblázat szerint.Kérédsem az lenne kedves fórumozók hogy segítsetek a mellékelt kép alapján eldönteni hol járok a beérést illetően!Adjam e még a tápot vagy mehet a flush. Mennyi idő lehet még a beérésig?Mikor van teljesen beérve amikor mehet a szüret? Köszönöm előre is!

Képek:
 

Attachments

  • WP_000999.jpg
    WP_000999.jpg
    77.6 KB · Views: 47
  • WP_001008.jpg
    WP_001008.jpg
    76.1 KB · Views: 46

GK_420

Active member
Elültettem még pár magot. Új keverékbe kókusz nagyrészt hozzá kb 20% palántföld meg kevesebb vermikulit. Ez volt ezt használom most perlit helyett. Legalább nem világít méterekről majd.
Tettem el egy Dark Devilt (thx gubacs) meg egy fotós femet Berkitől ami kicsit defektes. Feltöltöttem a nagyobbakat így most szépek és jól fejlődnek. Kaptak tápot ma is meg ventit hogy erősödjön a szár. Egyik lámpát lekapcsoltam még feleslegesen ment...15 óra fény van bent. Ennyiiiii :D:greenstars:

 

iwantmorebuds

Active member
Elültettem még pár magot. Új keverékbe kókusz nagyrészt hozzá kb 20% palántföld meg kevesebb vermikulit. Ez volt ezt használom most perlit helyett. Legalább nem világít méterekről majd.
Tettem el egy Dark Devilt (thx gubacs) meg egy fotós femet Berkitől ami kicsit defektes. Feltöltöttem a nagyobbakat így most szépek és jól fejlődnek. Kaptak tápot ma is meg ventit hogy erősödjön a szár. Egyik lámpát lekapcsoltam még feleslegesen ment...15 óra fény van bent. Ennyiiiii :D:greenstars:

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1611907&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1611906&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1611905&thumb=1]View Image[/url]

Nincsmit, remelem neked lilul :D rohadtul szep! hajra!
 

GK_420

Active member

Megnéztem a talajt az új helyemen de ilyet nem láttam még a környéken mert mindenhol agyagos. Ez laza szerkezetű homokos de ezt lazítani nem kell annyi biztos. Szóval hamarosan mennek ki 4 think diff. Szépen megnőttek a cflek alatt második levélpár már szépen nő...szóval ideje a kiültetésnek már megélnek elég nagy a zöld felületük hogy gyorsan összeszedjék magukat. Na hamarosan már kinti képekkel jövőőőők.
 
Last edited:

GK_420

Active member

Na szóval a 4 első körös af megkapta élete első nap adagját végre. Meglepően szép gyökérzetük van már! Szerintem jó helyet kaptak bár sok fácán és őz van de erre a részre a vaddisznók már nem járnak. Szerencsére jól ismerem a környéket de erre még én se nagyon jártam a nagy dzsungel miatt de kifejezetten tetszik hogy közel is van és mégis eldugva. :) Megkapták a 3. tápozást most bár túl keveset vittem ki de mindega a napokban pótolom egy nagy locsolással. Wh azt tanácsolta azért kókusz meg perlit menjen ebbe a talajba de addigra már kimentek de most meglátom mit fejlődnek ebben a kiütetésig látszani fog már. Őőő azt hiszem ennyi folyt. köv hamarosan a többiekkel.:scripture:
 

GK_420

Active member
szépek! sok sikert bőtermést ;) jólmegnöttek a cfl alatt
Köszönöm. :) Gond nélkül nőnek a cflek alatt ez meglepett engem is mert nyúlásra számítottam...de hát mégse. A többi meg a tápozásnak köszönhető...jobb fény alatt nagyobbak lennének már sokkal. De majd most kint ha jó idők lesznek. :)
 

iwantmorebuds

Active member
Ez az elso kor ami kiment?
Nekem is hasonloan homokos a talaj, kokusszal felkuldtem eloszor de az utolsot mar bem kivancsi leszek :)
 

GK_420

Active member
Mai öntözés eeeemarad mert volt eső. Remélem kaptak eleget és minden rendben velük.

Hát jég is volt szóval aggódok egy kicsit.
 
Last edited:

GK_420

Active member

Hát szomorú a látvány csigák mindenhol fél kert halott egy őz rájuk feküdt. Csigákat megöltem őz ellen meg gázsprayvel alaposan lefújtam mindent azt eső nem mossa le remélem nem szeretik.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top