What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
áh ezek sárgák és fehérek...ha lenne elég még jól is néztek ki kajának :D meg egy hatalmas barnát legyilkoltam az kívülről ült a virágon...na és mennyi idő múlva szedhető vajon a nagy mit mondasz?
 
C

CrazyKender

Üdvözlet! Én idén nagyon beszoptam a "hernyóinvázióval" oly annyira hogy megették és összeszartak a gubókat igy felhasznàlhatatlanná tették.ahol hernyó tanyazott az mind kuka lett...egy-ket bokrot tudtam megmenteni....mentségemre legyen h nagyon rövid idö alatt történt az egesz..:O:D. Tehat azt akartam h nálad nem okoztak hasonlókat? vagy nem volt olyan mértékű a fertőzés?vagy esetleg idoben védekeztel ahogy nekem is kellett volna:D. /Am ügyesen csinalgatod a dolgokat /písz
 
C

CrazyKender

Nem identitas hanem idén!
-Elme
Vissza kellett volna olvasni mit irok hahahahaha
 

Medicropper117

Active member
Egesz szepek lettek volna azok a wappak ha idoben feladom. Bocs bro...remelem azert mostansag viragzasba kezdenek. Sajnos nem egy sietos fajta de a 8. héten nyugodtan szedhető mindenféle csalodas nelkul;)
Nekem az anyjuk ma fogyott el...ebben a pillanatban szivom a cigit:laughing:
 

GK_420

Active member
Imádkozzunk chromehoz hogy megmeneküljön a kert. 2. aratás zajlik mellette és a plantoktól 5 méterre állnak autóval csapatban. :D Eddig meg van azon a részen elötte végeztek eddig ok...húhh jó kis hely oda mentem pár méterre az autóhoz hallgatni mit beszélnek de semmi gyanús.
 

GK_420

Active member

Nah chrome kösz a rejtő energiát. :D Találtam egy félig leszüretelt növényt...elhoztam egy ágát én is egy hátizsák tele lett...egész jó.
 

GK_420

Active member
CrazyKender, le van naplózva minden. ;) De védekeztem ellenük amennyire tudtam...keresd ki.

Wappák amúgy átállóban vannak de virág kezdemény sincs sehol. Szóval lehet ebből újra önszopatás lesz és áshatom ki októberben hogy bent beérjen. Ez a nagy meg skunk lesz szerintem is ahogy vad mondta.
Aztáááán amit lecsíptem kertből kurva jó ám! :D Ott a képen a kis gyúrt haska meg most szárítok pár csúcsot...na de hagytam is jófej vagyok.
 

iwantmorebuds

Active member
CrazyKender, le van naplózva minden. ;) De védekeztem ellenük amennyire tudtam...keresd ki.

Wappák amúgy átállóban vannak de virág kezdemény sincs sehol. Szóval lehet ebből újra önszopatás lesz és áshatom ki októberben hogy bent beérjen. Ez a nagy meg skunk lesz szerintem is ahogy vad mondta.
Aztáááán amit lecsíptem kertből kurva jó ám! :D Ott a képen a kis gyúrt haska meg most szárítok pár csúcsot...na de hagytam is jófej vagyok.
Most ezt nem ertem. Ez most mi? Marmint ez melyik plant? :D
 

GK_420

Active member
Most ezt nem ertem. Ez most mi? Marmint ez melyik plant? :D
Melyikmelyik? LoL :D Hát van egy virágzó fotós ami megmaradt a berki féle magokból az van az első képen a zöld háttérben. Az is magosodik meg hernyós néha meg kabócák meg poloskák szöcskék...minden féle fajta élőlény az én növényemen tanyázik. :D De azért se vegyszerezem le..nem szívnám el jószívvel. Így végülis bio mert a táp az nem számít ugyan azt a tápanyagot veszi fel.
A fóliásokosság meg egy most talált kertből van szép csapás volt hozzájuk pár lány volt de nagyrészt le voltak szüretelve. Abból hoztam egy hátizsákra valót a többit ott hagytam (maradt bőven). Teccik éééérteni? :D
 
M

Mackosajt

Fel van magosodva amit talaltal? Nem nagyon latni a kepen, lehet leszedted valakinek a kertjet xD
 

GK_420

Active member
Ugyan annyira magos mint a sajátom...de ütős kis motyó sativa kinézet de leültetős..fura. Hát ha valakié akkor ez van...nem hoztam el az egészet így korrekt egy talált kertnél.
Kipiszkáltam belőle a magokat összenyomkodtam sütőzés közben aztán egész pofás lett.
 

iwantmorebuds

Active member
Melyikmelyik? LoL :D Hát van egy virágzó fotós ami megmaradt a berki féle magokból az van az első képen a zöld háttérben. Az is magosodik meg hernyós néha meg kabócák meg poloskák szöcskék...minden féle fajta élőlény az én növényemen tanyázik. :D De azért se vegyszerezem le..nem szívnám el jószívvel. Így végülis bio mert a táp az nem számít ugyan azt a tápanyagot veszi fel.
A fóliásokosság meg egy most talált kertből van szép csapás volt hozzájuk pár lány volt de nagyrészt le voltak szüretelve. Abból hoztam egy hátizsákra valót a többit ott hagytam (maradt bőven). Teccik éééérteni? :D

Egy allat vagy :D en miert nem talalok semmi? Lol :D
 

GK_420

Active member
Kimentem hát ettől tartottam...full herma a nagy. Így már értem a magokat. Szedtem mintát most szárad. Illata nagyon fura nem is kender szerű. A wappákon virág még sehol viszont egész szépek lettek...kár hogy nem fog beérni valszeg. Sok a hernyó kinyírtam most azt hiszem mind...nagy kárt em okoztak ízek most a bugában vannak nem a szárban. :D Úgy 10 15öt kaptam ki. Őőő kb ennyi.
 

GK_420

Active member
Kép nincs telefon nélkül mentem. Náthásan örülök hogy kijutottam. De nem egy nagy szám...a talált móka jobb. :D Hát ha lesz róla 100 csodálkoznék...hermulva magosodva nem igazán dagad.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a magos részeket vágd le a picsába, minek hizlalod? lisztet csinálsz vagy a papagájoknak kell?
a kis bugák még hozhatnak jól csak a magoktól szabaditsd meg
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top