What's new

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
na második td szüret több lett mint az előző tele egy bödön. :D DDt letrimmeltem...tekertem a kettőől egy kb .6os cigit...jó lett...csak kva kevés. Na de wappák nőőőnek nagyon meg a kinti fotós. Ez áthidalónak addig pont fasza.
 

GK_420

Active member
Hát kender szaga van...lol most tettem üvegbe még csak eddig nem éreztem különösebbet. A td üvegben pár nap után már szaglik. :)
 

what_can_there

Well-known member
Orulok, hogy a td lenyomta a dd-t, kosz a tesztet. Ebbol is latszik, hogy a hazilag kokanyolt magok nem feltetlenul rosszabbak az eredeti bankosnal.

Azt nem ertem, hogy minek szenvedtek a wappaval, amikor nagyjabol mindenkinel hermasodik. Ha nem hoz magot, csak par banant, akkor mondjuk mindegy, de egy sima skunkkal, vagy egy skunk x afgannal ugyanott vagy es az legalabb porzomentes.
 

GK_420

Active member
Nekem az AF vonallal van bajom...ez nem gerillába való dolog arra kellett rájönnöm. A fotósom bizonyítja egyszerre mentek ki megtörött kicsit a száruk akkor sajna...az afek ugye maradtak akkorák a fotósról így is szedek majd 200at is akár...életem első autoflowerei voltak meg lesznek is azt hiszem. :) Szóval én köszönöm a lehetőséget kiprbálni ezt a rudi vonalat. Hatásra leüti a ddt amúgy de az is jó nappali ganja. Egy jó indika hiányzik csak...de mire az lejön ez elfogy pont. :D Na de áthidalónak fasza addig is. Köszönöm a magokat mindenkinek a szezonra ismét és hogy segítettetek ezzel visszatérni a saját füvemhez a tiltás miatti szopatásom után. :) Jó arcok vagytok vad, medi, gubi, berki meg még sokan mások de tőletek volt meg a szezonom. Éljen a kender! Termesszük mindenhooool...
 

iwantmorebuds

Active member
Nekem az AF vonallal van bajom...ez nem gerillába való dolog arra kellett rájönnöm. A fotósom bizonyítja egyszerre mentek ki megtörött kicsit a száruk akkor sajna...az afek ugye maradtak akkorák a fotósról így is szedek majd 200at is akár...életem első autoflowerei voltak meg lesznek is azt hiszem. :) Szóval én köszönöm a lehetőséget kiprbálni ezt a rudi vonalat. Hatásra leüti a ddt amúgy de az is jó nappali ganja. Egy jó indika hiányzik csak...de mire az lejön ez elfogy pont. :D Na de áthidalónak fasza addig is. Köszönöm a magokat mindenkinek a szezonra ismét és hogy segítettetek ezzel visszatérni a saját füvemhez a tiltás miatti szopatásom után. :) Jó arcok vagytok vad, medi, gubi, berki meg még sokan mások de tőletek volt meg a szezonom. Éljen a kender! Termesszük mindenhooool...
AF is kehet jo kinn, de rakell jonni h teljesen mas mint a fotos, kinn azert szopo mert ha lesabalja az oz vagy a csiga a plant negyedet mar szoptad. Keves a veg, de lathattad a chronicot, ha normalisan vedekezek a kartevok es penesz ellen akkor azert eleg mas az eredmeny. A nem tul kielegito korbe a mi tapasztalatlansagunk is meroben kozrejatszik hidd el. Ezert is van az a hiedelem h autorol nem lehet mennyiseget szedni, a legtobben ugyanugy bannak vele mint egy fotossal.
 

GK_420

Active member
gubikám, az af legendák az első gen miatt reálisak hisz 10 éves az af vonal. Az AF gerillába nem való ezt mondom de outba fasza lehet! Tehát kontrollált kinti körülmények között nem zsákban hurcolva kiásva átültetve mint volt nálma...:D csoda hogy lett a dark devilből bármi is...melóztam érte eleget ahhoz képesr szopás a hozam a penész meg a gondok miatt. Outba ha tenném pár nmre úgy faszák lennének nagyoooon. :D
 

iwantmorebuds

Active member
gubikám, az af legendák az első gen miatt reálisak hisz 10 éves az af vonal. Az AF gerillába nem való ezt mondom de outba fasza lehet! Tehát kontrollált kinti körülmények között nem zsákban hurcolva kiásva átültetve mint volt nálma...:D csoda hogy lett a dark devilből bármi is...melóztam érte eleget ahhoz képesr szopás a hozam a penész meg a gondok miatt. Outba ha tenném pár nmre úgy faszák lennének nagyoooon. :D

Jah csak azert mondom h tisztazzuk ezt le nehogy masnak felrevezeto legyen. Azert az a DD eleg sok mindnen atment :D :D
 

GK_420

Active member
Amúgy ezek ott kaszálgatják továbbra is a gazt itt ott aztán nő egy szépen virágzó kb 2 méteres vad lány a kaszálás mellett a kukoricánál hozzá se nyúltak. :D
Ja akkor le van tisztázva itt a népnek...tanuljatok gyerekek kenderészetet hehe. Mondjuk nézi valaki ezt a naplót egyáltalán? :D
Hangya bojba ültetett növényre valaki tipp? Véletlen abba ültettem egyik wappát. :D
Jah vad én azért szenvedek a wappával mert ajándék volt hát letermelem én medinek hogy megtudjuk hermu e. Nekem meg lesz füvem annyit megér...
 

what_can_there

Well-known member
Ez igy korrekt, gerillaba tenyleg necces az auto, az atlag az 10-20 gramm, de ha minden osszejon, akkor meg 50-et is leadnak tovenkent. Ott volt az a masik af naplo, a growers nevu tagtol, ott jol latszik, hogy tudnak az autok nagyobbak is lenni es az meg nem is az xxl kategoria volt. Gubinal is szep volt a kronik, az is volt vagy 1 meter.

Amugy GK soha nem mondd hogy soha, az autok athidalasnak tokeletesek, erre lettek szerintem kifejlesztve, nem a fotosok helyett.

Hangya boys az szopo, nekem is volt mar olyan, de nem tudtam semmit csinalni vele. Sztem orulj, hogy nem vaddiszno. :D
 

hungrowboy

Member
Amúgy ezek ott kaszálgatják továbbra is a gazt itt ott aztán nő egy szépen virágzó kb 2 méteres vad lány a kaszálás mellett a kukoricánál hozzá se nyúltak. :D
Ja akkor le van tisztázva itt a népnek...tanuljatok gyerekek kenderészetet hehe. Mondjuk nézi valaki ezt a naplót egyáltalán? :D
Hangya bojba ültetett növényre valaki tipp? Véletlen abba ültettem egyik wappát. :D
Jah vad én azért szenvedek a wappával mert ajándék volt hát letermelem én medinek hogy megtudjuk hermu e. Nekem meg lesz füvem annyit megér...

Nrkem lenne egy tippem, a gyumolcsfakra olvastam hogy ha mennek ra a hangyak akkor a. Kv zacc jo ra azaz a noveny tovet korbe nyonatod kv zaccal , ugy mint valaki kitette kovekkel mar nem tudom ki, na ugy aztan tavol tartja a hangyakat. Az hogy pont a bojra tetted nem tudom igy mi sul ki belole de egy probat meger szerintem. Bar en csak egy kezdo vagyok, szoval nem tudom athatok e tanacsot, ha igen fogadd meg ;)
 

Anabolictesto

Active member
Eskü nem értem ezt a 10-20 gramos autot a havernak volt 4db áprilisba ültette julius végén mikor szedte mondta hogy nézem meg az egyikről 70g jött le az volt a legkisseb a másik kettőről 80 kb a legszebbről meg valami 105 g körül gyönyörüek voltak 400W CMH alatt voltak 2 hétig aztán meg végig üvegházba
 

Anabolictesto

Active member
picture.php

album.php

Az első az amiről ti beszéltek a másik amiről meg én bocs az offért
 

GK_420

Active member
erről beszélünk kox hogy kontrollált körülményeknél ha nincs semmi hátráltatás akkor nőnek faszán de így dugdozva nem mennek. ;)
Jah hangyabojba...kiástam a gödröt kókuszt vermit bele összekevertem ásóval aztán akkor láttam meg a kismillió vöröshangyát. De csak elköltöznek....a nagyon is él minden kb. Hangyák poloskák pár kabóca szöcskék csigák...de meg se rágják sehol. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top