What's new

First Grow by Plantator:]

Plantator

Well-known member
Veteran
siema , grow uznaje za zakończony , co do opieki to nie pamiętam cz pisałem że mnie co tydzień nie było w domu , wracałem na około 3 dni. odbiło się trochę na plonie , ale nie jest źle , następnym razem lepiej to rozplanuję. co do tego crossu sshxromulan , to wcale duzo z haze to nie ma , przynajmniej co do czasu kwitnienia:] najwcześniejsze romulan pheno doszło w jakieś 50 dni:] natomiast wr miało coś takiego że kwitło coś około 4 miesiące hehe wiec uważajcie jak posiejecie nasiona odemnie tego draństwa. moc jest duża , całkowicie sativa topy luźne , dużo żywicy.

kilka fotek white rhino (nirvana) wybrany rok temu clon



















tu już parę rzeczy z nowego projektu nasiennego , wybieram dobre geny - najpierw flo od nasionka , potem reveg , podrośnie i zapylę c 99 męskimi z actual seeds, opiszę dokładniej potem

nl określiała płec:


a nawet sie przypadkiem zapyliła



jak widać reveg spokojnie idzie teraz na podwórku, wcale nie musi być 24 /0



tu sshxromulan (wielkie dzięki HOT)najszybszy , puścił te pędy po tygodniu z kawałkiem, zastanawiam sę czy to na out się nie nada , napewno zapylę to c99 i zostawię matkę , jest strasznie szybkie i okropnie mocne:]



suche i gotowe do słoika:]







haszu wyszło sporo z samych odpadów - liści , i kwiatów za małych by je obierać , nie wyrzucajcie liści! wr 40 gram bubble haszu:]





biorąc przykład ze szwajcarów , będę palił w piecu konopiami:]



 
Last edited:
V

Varg

omfg! :D
srogo żes pozamiatał kolego Plantatorze :D

pochwalisz się ile ususzonych kwiatostanów wyszło ci z całej uprawy? :)

wygląda zacnie, smakuje pewnie równie zacnie :D

:joint:
 

baku

Member
oj ładnie pojechałeś z tym indorkiem Plantator ;) <respect>
i czekam juz z niecierpliwościa na nastepnego hehehe
hehe powiedz mi czy te badyle są bardziej energetyczne niż węgiel ?? , bo zastanawiam sie czy tym w piecu też nie palić hehe. A co najważniejsze że ekologiczne hehe :muahaha: .
bless Up :rasta:
:muahaha:
 
Last edited:

bogusik2

Member
Planator mstrzu drogi zajebiscie widziec wreszcie takie plony u kogos :D
Przepiekne woreczki z haszem hehe nic tylko brac przykład :D pzdr
 

Giet

Member
piekne kwiatuszki i grudy też sporo wyszło z liści;)
jakbym palił konopkami w piecu to napewno poleciałbym na dach wsadzić głowe do komina ;P faza murowana
 

Plantator

Well-known member
Veteran
masz tutaj wycinek z artykułu na temat spalania konopii:] wiecie chyba że zastosowań jest masa , chciał bym kiedyś wykorzystywać więcej z nich !!


Słoma konopna to jednak nie samo włókno: 60-80 proc. plonu stanowią tzw. paździerze, czyli znakomicie nadające się na opał odpady zawierające ligniny oraz celulozy. Jeden z zakładów doświadczalnych należących do Instytutu Włókien Naturalnych w podpoznańskim Stęszewie przetwarza paździerze na brykiety opałowe. - Dają one tyle ciepła, co średniej jakości węgiel, ale są od niego tańsze - zachwala dyrektor instytutu prof. Ryszard Kozłowski. - Kaloryczność roślin ocenia w skali od C1 do C4. Im wyższa cyfra, tym lepiej. Konopie mają wskaźnik C3/C4. Dlatego chcemy, by te rośliny były wykorzystywane dla celów energetycznych, bo świetnie się do tego nadają.
 

.:SM:.

New member
z tym paleniem w piecu trzeba uwazac jezeli mieszkacie w wiekszym miescie, w zeszlym roku spalilem odpadki z outa, smierdzialo na pol ulicy...
 
R

retbatler

no jak 40 gram haszu masz z samych liści to ja nie chcę myśleć ile tam suchych kwiatków wyszło

ale tych łodyg chyba Ci nie wystarczy żeby całą zimę grzać - musisz większy grow zrobić :chin:

S Z A C U N E K
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe Plantator jak na First grow to masz First Class hehe
komu jak komu ale tobie nie trzeba mowic ze jak kochasz kwiatki , to kwiatki pokochaja ciebie , ciebie sie nie da nie kochac hehe

pozdrawiam was ....
 
G

Guest

:wave:
no to przyjacielu wakacje masz wesole! hehe...slowo super to za malo! Szacunek!
 

Kinimod

Member
Congrats on a great grow. It looks like a damned forest.. I'm jealous.

Props to you, have fun smoking it all :) :joint:
 

Ilovedrive

Member
Qrcze Plantator Twoje zbiory będą mi się po nocach sniły !
BIG CONGRATULATIONS !!! świetne kwiatki, super różnorodność i ta ILOŚĆ!
:nono:

Szacunek!
 
G

Guest

Zajebiscie Plantator ci poszło :) super grow Oby tak dalej albo jeszcze lepiej :p K+
pzdr
 
O

OrganicShowmen

Dobry wieczor. Plantator apeluje do Ciebie rusz sie z aparatem. ICmagowcy chca update'a.

Pozdro Pes
 
Top