What's new

First Grow by Plantator:]

Plantator

Active member
Veteran
Witam, i pozdrawiam wszystkich!!

To mój pierwszy post a za razem temat na tym forum. Jest to też moja pierwsza uprawa. Zaczołem od nasion od kilku ludzi z tego forum :]
Uprwiam outdoor , na wiosne wykopałem dołki, użyłem starego obornika, dolomitu, troche ziemi ogrodniczej i dobrej ziemi z kretowisk:]
na veg dodałem troche azofoski i kużaka
na flow planton k i na jednym spocie testowo popiół

obecnie rosną u mnie takie oto odmiany:
Nothern Light
sunshine indica mix
hells angel
kobaia's outdoor mix
Low ryder
^
dzięki kobaia za te nasionka:]
erly misty x holand hope
em x afgan
[em x chemo]x hh
jakaś indica:]
bagseed

hh [dzieki gelowas :]]

Tak wyglądało to na początku


bardzo szybko podrosło







w tym samym czasie miałem jeszcze 5 Low Ryderów na oknie przeznaczonych na nasiona :]













zebrałem troche palenia i kilkaset nasion:]
 

Plantator

Active member
Veteran
tymczasem inne krzaki wyrosły tak:]

ten krzak zakwił najwcześniej, jeśli się nie myle jest to mix od kobaia













Kilka plantów musiałem przesadzić, ale już dają rade:]




przeznaczam 3 spoty na nasiona , bedzie ich masa:] oto zapylony nl


kilka krzaków musialem pozaginać, bo było juz je bardzo widać. już wstają po dniu:]miały po 2 metry albo i więcej

 
Last edited:

Plantator

Active member
Veteran
Następny zapylony nl [ bardzo szybko zakwitł ]



w tle widać męskiego




hhxem na tle nieba


dziwny mutant emxafgan


już kwitnie


robie crosy lr x nl


kwiaty wczesnej sativy , chyba kom , zapylone nl








sadzonka indica mix, zapyli ją hells angel


zdjęcia ogólne:]









gratuluje wam ładnych ogrodów:]
peace
 
Last edited:

Fish131

Active member
Hej Plantator :wave:
Na poczatek powiem :yoinks: potem :woohoo: a nastepnie :jawdrop:
Wow prze outdoora masz musze przyznac. Wszystko piekne, duze i zdrowe. Niezle juz kwitna!
Powiedz cos wiecej kiedy sadziles na dwor, kiedy kielkowales nasiona itp.
Byles na OG? Bo masz nasiona od Kobai i od Gela to musisz ich skads znac :D
Nie musze Ci zyczyc powodznia bo jest to zbedne poniewaz wszystko rosnie pieknie!

PS: Zamawiem juz u Ciebie taka fote jak juz wszystko bedzie mialo potezne topy!


Pozdr :joint:
 

polak

Active member
Powiele slowa Fisza a od siebie dodam :respect:

Fish131 said:
Hej Plantator :wave:
Na poczatek powiem :yoinks: potem :woohoo: a nastepnie :jawdrop:
Wow prze outdoora masz musze przyznac. Wszystko piekne, duze i zdrowe. Niezle juz kwitna!
Powiedz cos wiecej kiedy sadziles na dwor, kiedy kielkowales nasiona itp.
Byles na OG? Bo masz nasiona od Kobai i od Gela to musisz ich skads znac :D
Nie musze Ci zyczyc powodznia bo jest to zbedne poniewaz wszystko rosnie pieknie!

PS: Zamawiem juz u Ciebie taka fote jak juz wszystko bedzie mialo potezne topy!


Pozdr :joint:
 

Plantator

Active member
Veteran
Siema Fish131
kilka krzaków trzymałem w domu pod hpsem 2x 250w, a reszte wykiełkowałem w domu na początku kwietnia, wysadzilem po 15 maja.kilka ostatnich sporych sadzonek wysadziłem jakieś 3 tygodnie temu, mają już jakiś metr wysokości:]potem dam fotki, na og byłem chwile, nic nie pisałem ale niestety zamkneli:[tak jak mam w tytule, jest to mój pierwszy out.Chłopaków poznałem na innym forum, ale to nie ważne. W każdym razie są to dobrzy goście:][thx za ziarno] Jak widzisz robie sporo nasion, wiec będzie się czym DZIELIĆ na jesień hehe
pozdro

thx Polak:]
 
Last edited:

Fish131

Active member
A udzielasz sie na innym forum?
Chłopaków poznałem na innym forum, ale to nie ważne.
Podejrzewam ze chodzi o FreeCannabis...

Powinienes byc przykladem dla innych ktorzy pierwszy raz maja outdoora i maja po 30 cm krzaki w sierpniu!
 

rogin

Member
osz kurwa !!!! To twoja 1 uprawa ? Kurwa ! Zajebiscie niema co. I widze ze naprawde dobra miejscowke wybrałes
peace
 
G

Guest

Gratuluję udanego początku ;)... To ja myślałem, że szaleję sadząc ponad 70 roślin...
 
G

Guest

Odrazu widac, ze chlopak ma talent ;D Ogromne planty. Nie widzialem jeszcze na outcie takich gigantow :D

Na tym zdjeciu ile jest roslinek ? :chin:

12741hh_x_em_pole.JPG


Dołaczam sie do fisha - koniecznie musisz cyknac fote juz dojrzalych topow :yummy:

Nawet nie chce myslec ile wyciagniesz z tego palenia :yoinks:


Pozdro, PrzemaS :wave:
 

Plantator

Active member
Veteran
Dzięki za pozytywne opińje:] na tym spocie wykopalem jakieś 60 dołków, nl, kom ,indica mix ,jedna hh są w oddzielnych dołołkach a emxhh sadziłem po 2 czasami 3 rośliny na dołek. Niedługo poprzyginam reszte krzaków tak żeby miały jak najwięcej światła.Załącze fotki jak już się podniosą.


Niewiem ile wyciągne z tego palenia:] w każdym razie uprawiam dla przyjemności a nie komercyjnie itd!!oprucz tego spota mam jeszcze 3 na nasiona tak jak pisałem wcześniej , lubię rozdawać / wymieniać sie na jakieś inne odmiany :wave: już u kilku osób rosna moje nasionka i nawet chyba nie wiedzą że to moje:] hehe
 

ROT47

New member
o stary, jak na pierwszy grow to zajebiscie :D, jeszcze nie widzialem zeby komus sie tak udalo za pierwszym razem K+ :)
 
C

Ca2

Plantator: Dużo szczęścia życzę bo przy takich gabarytach uprawy szczęście to podstawa. Widząc takie fotki aż się gotuje, że nie mieszkam na jakimś zadupiu. Cóż.. partyzantki po rewirach też nie są takie złe.
 

Fort Europa

New member
Stary grow 1 klasa, powiem śmiało ze jestes wymiataczem, masz reke do roslin i to owocuje, trzymaj tak dalej
Karma w ilości 3 milionów
 

kaczy

Active member
Veteran
no kozacko stary naprawde jestem pod wielkim wrazeniem, zwlaszcza zazdroszcze nasion lowryder'a:)
pozdro
 
G

gelowas

Przyjacielu, masz piekne krzoki, na prawde zazdroszcze, chyba wszyscy tutaj zazdroscimy. Jestem pelen podziwu, fajnie, ze zdecydowales sie zamiescic na forum. 60 dolkow na tym spocie, ze tez chcialo ci sie tyle kopac, chyba cala doba poszla na to...
LR parapetowy fajny, chyba tez zaryzykuje zostawic kilka szt w pokoiku na stoliku.
GOOD LUCK!!!
 

Plantator

Active member
Veteran
witam was ponownie:] dzięki za pochwały , wykopać 60 dołków to jest troche roboty:] ale warto , tak samo jak ganiać w suszę z 6 karnistrami po 25 litrów hehe jutro jakiś update zrobie

peace
 

Latest posts

Latest posts

Top