What's new

First Grow by Plantator:]

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
APOKALIPSA to za malo to ARMAGEDON !!! cyt. pania nauczycielke hehe
Plantator jak ty znajdujesz czas na ta cala gospodarke ?
powodzenia

p.s.FANTAkorwaSTYCZNIE... :wave:
 
Last edited:

wdr

Active member
Veteran
ja tam czekam na outa plantantora bo widać że ten chłopak po prostu nie lubi się rozdrabniać :)

pozdro
 

Plantator

Well-known member
Veteran
dzięki za pozytywne posty:] dziś zapakowałem ostatnia turę przesyłek , niektóre już tylko z pestkami lr , resztą pestek albo rozdałem , albo wysiałem , na jesieni znowu pomyslę o was:]
 

Yarcio

Member
You must spread some Reputation around before giving it to Plantator again :/
Zajebiscie, naprawde zajebiscie zapodajesz :)
 
Last edited:

CIECIU

Member
ciekawe ile taczek tego wyjdzie :] mega gratki ofkorsoryko , czekamy na świeże kolorowanko bo to można taaak paaaatrzeeeeć sobieeeee....
 

Plantator

Well-known member
Veteran
siema , sory że tak długo nic nie piszę , ale jestem nieźle zajęty , uczelnia/sesja/ogród itd
przez to też ucierpiały moje planty , nie było mnie coś koło tygodnia z kawałkiem i te duże trochę podeschły , ale dają radę. co gorsze siewki strzeliła mi zgożel :[ zniszczyła prawie wszystko , musiałem tydzień temu posiać nowe nasiona , praktycznie wszystkie co mi zostały. na szczęście mam kilka matek i robie z nich clony , trochę puźno ale coś tam zawsze będzie , nasiona raczej zrobię , bo to ważne i dla mnie i w sumie dla was też hehe dzieki za clony i nasiona , przydadzą się napewno , do crossów itd.

Podaję kilka zaległych fotek:

ściąłem juz 2 małe vortexy , które były obok t44 na próbę , ogólnie mało sie wyciągają , mają sporo żywicy i szybko dochodzą:









 

Plantator

Well-known member
Veteran
Top 44 trochę puźniejsze , też zbite , sporo żywicy , wyciągnęły sie trochę więcej:









całość:



super silver haze x romulan od HC(dzięki wielkie)



Romulan pheno , bardzo wczesne , zbite i super pachnie;





haze pheno dużo puźniejsze:



to wszystko poszło do gleby , praktycznie nic już na out nie mam:[



 
G

Guest

:wave:

Profesjonalizm...:D oraz wielki :respect: Tyle odemnie!hehe, pozdro!:smile:
 
Last edited:

bogusik2

Member
Mistrzu zajebiste!!!!! :D:D:D gratulacje najserdeczniejsze :)
Piekne foxtaile, mnostwo żywiczki i przerazajaca ilosc :D nic dodac nic ujac hehe
Koniecznie napstrykaj duzo fotek wysuszonego ziola przed i po curringu :) pzdr
 
O

OrganicShowmen

:respect:

:bow:Plantator, naprawde superski grow, bardzo ladne rosliny oraz zdjecia. podobaja mi sie praktycznie wszystkie. topy pelen profesjonalizm. ilosc tez niezla. bedziesz mial klopot z ogoleniem i zakonserwowaniem tego gowna :canabis:

jesli potrzebujesz pomocy daj znac :D hehe

pozdro pes :rasta:
 
C

Ca2

Nieźle Plantator! Rośliny widać ciutke przykatowane ale to się zdarza nawet przy najlepszej opiece. W moim przypadku ripen zaczął jarać liście.
Zgorzel jest przejebany... ale całe szczęście, że miałeś arsenał w zapasie. Ciekawią mnie te Haze'ki... jak dotąd nie miałem okazji żadnego Haze uprawiać...jedynie JH mającego Nev. Haze w genetyce... ogólnie pozazdrościć ;) i życzyć powodzenia w dalszych działaniach. Pozdro 1410!
 

Latest posts

Latest posts

Top