What's new

First Grow by Plantator:]

Plantator

Active member
Veteran
hehe musiał bym tam najpierw być , ostatnio pare razy próbowałem i zawsze coś przeszkadzało , jak dam radę to będą fotki z outa:]

co do pyłku to trochę jeszcze go jest , jak ktoś chce robić nasiona i się dzielić to ja zawsze pomogę :]
 
D

darek648

elo plantator własnie szukam na szybkośći pyłku c99 do crossa z orginal haze może dasz rade sie ze mną podzielić odpisz tutaj bo pw jeszcze nie moge odczytać pozdro ai jedynie w zamian moge zoferować pestki z tego
 
O

OrganicShowmen

Czesc Plantator :yes:
Zastanawiam sie co tam dobrego w Twoim ogrodzie. Podejrzewam cos fajnego z udzialem genow NL, HH, Early Misty i Lowryder :jump: Pokaz cos ciekawego. Jakie masz plany nasienne [jezeli juz o tym pisales to sorry :spank:]

Pozdro pes
 
G

Guest

Plantator: jak dlugo robiles curring tego White Rihno? Jaranie pierwsza klasa. Buchy wchodza (i wychodza :) idealnie hehe..

22188HPIM7189.jpg


pzdr!
 

lovik

Member
Cinnamon nie pieprze jeśli nie znasz interpunkcji to przykro mi ja sie pytam a nie pisze że go złapali !
 

Plantator

Active member
Veteran
witam , spokojnie chłopaki . jestem ,ale niestety niema już u mnie nic :[ a miało być tak pięknie , przepraszam was jeśli miałem coś wysłać (pm) .po tym co się stało musiałem od razu posprzątać doszczętnie wszystko , wstrzymuje się. jeśli coś się zmieni to ie odezwę , myśle że pomożecie ?? nie czytałem od dłuższego czasu forum , odrobię zaległości niedługo , jeśli czegoś nie wiem to napiszcie. wiecie chyba jaki to żal:[ ważne że nie ma problemów
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witaj bracie
To wpanisla wiadomosc !!! i jak sam mowisz to dobrze ze sie to tak skonczylo :badday: czas zaleczy rany...
JASNE ZE POMORZEMY!!!
pozdrawiam
:rasta:
 
Last edited:
C

Ca2

Dobrze wiedzieć, że jesteś bezpieczny. Twoja przerwa z forum podnieciła lekko obawy ale i tak pozostaje nam być paranoikami. Psiarnia nie śpi...Psiarnia czuwa...
Ludzie systemu mawiają, że zielsko wpędza w depresje i paranoje - to idzie zawsze w parze z prohibicją i nagonkami. Palimy by wyzbyć się niechcianych emocji...a "oni" jeszcze nas stresują i rozbudzają nasze lęki.

Plantatorze daj znać jak powrócisz do gry. Daj znać czy masz jakieś wieści od grubego;D
 
M

Mr.TopTop

siemanko Plantator, miałem dobre przeczucia co do Ciebie, fajnie że jest OK - pozdro top
 

Latest posts

Latest posts

Top