What's new

First Grow by Plantator:]

Plantator

Well-known member
Veteran
no , to teraz fotki z dzisiaj, niektóre prześwietlone , bo lampę podniosłem trochę:
niektóre siewki odrazu przełączyłem na flo żeby określiły płeć
arts blend x lr by kobaia ,panienka:

euforia matka(dzięki ziom)

babka nycd(dzięki sweetu):

męski nycd:

druga babka:

mocno pną sie w górę te sshxromulan , ale jeszcze się nie określiły , a są w małych doniczkach:



top44 kwitnie szybciej niż wr , dlatego na środku , mało się wyciąga:

vortex mniej jeszcze się wyciąga , ale to się w dalszym flo zmieni chyba:







veg box:

wr:

całość:








 

Cinnamon

Member
@Plantator na tej drugiej fotce "euforia matka" widzę, że Ci się powyciągały niemiłosiernie siewki. Co nie zmienia faktu, że bardzo ładnie i szybko dajesz do przodu :).

Wrzucaj zdjęcia jak często się da ! :D

Peace iG... :kissass:
 
G

Guest

Plantator widze że po tym in nie musiałbyś robić wogóle outa, bo z pewnością bedziesz ,miał mega harvest !
Pozdrawiam i powodzonka ! :D
 

Plantator

Well-known member
Veteran
no , wyciągnęły się trochę , ale co z tego , to matki są:] to dlatego że miały najpierw 250w hps , teraz mają 400mh i już rosną liście normalnie:]
 

Cinnamon

Member
@Plantator chodziło mi o rośliny na dalszym planie, takie małe jeszcze nawet dobrze pierwszych liści nie wykształciły :p. Pomimo tego widzę, że masz rękę do roślin więc już nie marudzę :p.

@retbatler miałem takie same objawy jak zobaczyłem pierwszy raz tą fotkę :jawdrop:

Peace iG... :kissass:
 

asambarama

New member
Nieźle nieźle po prostu od początku wszystko wporządku zorganizowane od nasion przez miejscówke ziemie i całą reszte oby tak dalej ;-)
 

Plantator

Well-known member
Veteran
siema , u mnie powoli do przodu:] kwiatki zaczynają już puchnąć
White rhino trochę sie obijają , ale nie szkodzi , to dobre , puźne sativa pheno:] jak t44 i vortex dojdą to wr pójdą na środek









vortexy jak na sativy prawie czyste to strasznie mało się wyciągają i szybko dochodzą , polecam naprawdę na scrog jak i na out , bo jest bardzo szybkie , zrobiłem clony , napewno zapylę to c99 męskim z actual seeds , którego już wyselekcjonowałem:]

tu trochę starsze fotki





a tu z wczoraj:























 
Last edited:

Plantator

Well-known member
Veteran
Tu topki 44 , też wybrałem trochę późniejsze pheno na te clony , ale widać gonią vortexy:]















Ten to dopiero się obija ssh x romulan , wywaliłem jednego herma , reszta żeńskie:]





euforia grube liście ma:]



pierwsze clony



góra wr , dół t44



całość tydzień temu:



wczoraj:



 
Last edited:
G

Guest

W końcu nowe fotki :smile:

Nie da się nic złego powiedzieć - świetnie wygląda twój ogród, taka różnorodność! Huh, już sobie wyobraziłem jak obierasz to wszystko pod koniec :D

Wiem, że będzie gites :yes:

Trzymaj się


P.S. Odpisz na PM...
 
D

dEv-9

Plantator nie bawi sie w micro on zawsze lubil duze rzeczy :nono: :yoinks:

Dobra robota.
 

bogusik2

Member
Plantator nie szukasz wspollokatora? hyhyhyhy xD moge kimac miedzy doniczkami w nocy i opalac sie pod lampa w dzien :D o wschodzie i zmierzchu wymagam podania bucha coby nie chcialo mi sie ruszac z miejsca :D
...ale zajebiste roslink m.. M... /V\.... :D pzdr
 

Latest posts

Latest posts

Top