What's new

First Grow by Plantator:]

Plantator

Active member
Veteran
Witam , jestem spowrotem , już po zbiorach nasion
kilka fotek z upraw nasiennych , pozdrowienia dla breederów :]

Te lasy to duckfoot x lowryder , potem stary Sour bubble ryder , ak47 , i Lowrydery
 

ziben

Active member
Veteran
O ja pierdziu ale las!

duckfoot z lr?
Można liczyć na ten ciekawy kształt liści?

:tiphat: szacunek..
 

Plantator

Active member
Veteran
Niestety , ta sztuka dfxlr z której robiłem nasiona była auto , ale nie webbed , raczej nie będzie tam kaczych liści. tak to wyglądało :


 

Plantator

Active member
Veteran
Witam , outdoor zakończony całkowitym niepowodzeniem , i tak dobrze że uniknąłem przypału. Za to in odpalony 1.12.2013 rośnie 25 odmian , Podziękowania dla ZZ i CMG i kto wie jeszcze kogo :]
mam pytanie , czy ktoś wie skad mogę załatwić takie klasyki jak og kush , sour diesel , jack herrer , chemdog może coś jeszcze ciekawego ?
zeszłoroczny grow na pestki się udał i jest tego kilka odmian , głównie automaty. kiełkowały bardzo dobrze w tym roku , niestety opryski na chwasty stosowane przez rolników skasowały całe poletka :[ chyba narazie zostanę przy uprawie in
z outa nie mam ani jednej fotki , nie było czasu i chyba energii zabrakło na forum. za to niedługo coś pod lampą pstryknę , pozdrawiam
 

Amnnesia

Member
Fajnie to wygląda Plant przede wszystkim pozazdrościć setupu i rozmachu bo nie każdy może aż tak grubo pojechać :) będę chętnie zaglądała i śledziła dalsze postępy ale już widać że harvest będzie naprawdę gruby :) Powodzonka Przyjacielu wielkie K+
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Szalony mnich kocha duże setupy :D Oceany zieleni... Będę śledził z uwagą co tu się wyprawia i może będzie mi dane mieć na to mały wpływ... ;)

Pięknie i zdrowo to wygląda bro, jak byś mógł to rozrysuj cały plan jak to od strony technicznej wygląda bo mnie ciekawość zżera, z tego co widzę to kompost+perlit stosujesz? Jakie lampy, ile miejsca? Gdzie stoi gaśnica?;)

Co do Fat Witch to zajebiste ziółko wychodzi, bardzo mocne, dość smaczne i niezbyt pachnące, raczej 85% indica i dlatego bym radził je nieco podtrenować by plon był w miarę rozsądny. Niedługo zbieram ponad 30 samic fat witch i wszystkie są niemal takie same, bardzo jednolita hybryda.

pozdrowienia i powodzenia !

peace
 

Plantator

Active member
Veteran
narazie setup jest prosty , jedna lampa 600W na takiej duzej powierzchni , ale daje radę. na flo będzie 2 x 600W w bat wingach . puki co jest mieszający wentylator i wyciąg 500m3/h ale nie działa cały czas , tylko co godzinę / 15 minut. ściany sa pokryte białą folią , ale myślę żeby ograniczyć trochę powierzchnię mylarem , blisko roślin. mam kran z wodą w tym pokoju. ziemia to jest Ceres Kokosowe produkty . składa się z małej części torfu , perlitu i większości kokosu. najlepiej mi na tym rośnie jak narazie , po 14 dniach od nasionka bryły korzeniowe były całe białe i przerośnięte . teraz jest 22 dzień i przerosły już prawie 5,7 l doniczki. potem pójdą do 11 litrowych jak się określą dziewczyny . podałem puki co raz nawóz 20 20 20 + mikro , w podłożu też są już nawozy podane przez producenta. następne nawozy będą organiczne czyli napowietrzana herbatka kompostowa z biohumusa sypkiego, melasy i kompostu , na flo dowalę bat guano do herbatki . to chyba tyle pozdrawiam , czekam na jakieś rady . czy melasa kukurydziana by była dobra ? bo taką dostałem , chcę wypróbować narazie na mniejszej ilości roslin
 

Plantator

Active member
Veteran
Cześć , przypominam i proszę o fotki mojej genetyki. jeśli ktoś ma to poproszę tutaj . Pozdrawiam
 

Plantator

Active member
Veteran
Całość leci teraz na dwóch lampach 600W w cooltubach

picture.php


Tak to wyglada z góry
picture.php


Rośliny są dość spore po miesiącu vega , dobrze się sprawuje to coco
picture.php


Mam mały problem z kilkoma roślinami , końcówki liści robią się żółte , albo popaliłem , albo Mg brakuje , co powiecie ?

picture.php
 

Plantator

Active member
Veteran
Alfa dog x Chemdog DD x Sour jack
picture.php


Amnesia99
picture.php


Najwiekszy plant
picture.php


Fat Cindy
picture.php


Sour diesel x Og kush x AK47
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top