What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

EXODUS_01

breeder
Veteran
No ne vse musi mit stupajici tendenci, a jeste ktomu je tady ta krize, co zasahuje vsechny odvetvi. tak asi zasahla i samotnej G :muahaha: :nanana:

( nic proti nikomu ) jen konspiracni teorie :rasta::joint:

good answer:muahaha:

radvancan: Takže v březnu s tím určitě počítám. :listen2:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
jinak musime groweru podekovat za odliv dobrych pestitelu z jejich serveru bo nam tady ted roste solidni parta ceskoslovenskych pestitelu ktera kazdym dnem roste a sili :woohoo: :yeahthats

:muahaha:
Sváta pravda :woohoo:
Kdyz uz vse stagnuje ( ekonmika, hospodarstvi, grower ), tak aspon neco nekde musi expandovat.
Viva la ICMag Czech community :smoweed:

:wave: a hnojte !!!
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
ja taky nemam ban ale je to tam pro me mrtvi, sami lama dotazy, spis mi pride, ze se tam vyskytujou lidi co nezajima tolik pestovani jako kecani o hovnech
Čau fardo, :wave:
zavedl bych zase zpátky placenou registraci, ale žádných 79kč, ale 100-150kč ubylo by dost nezletilců, také by se už mohl zavést vstupní registrační test, kterým by Nový Člen musel projít a splnit ho na výbornou, potom by to mohlo být o něco lepší. :yeahthats

Dnes napíši majiteli. :wink:
 

berrea

Member
ja taky nemam ban ale je to tam pro me mrtvi, sami lama dotazy, spis mi pride, ze se tam vyskytujou lidi co nezajima tolik pestovani jako kecani o hovnech
kecani o hovnech je jedinej duvod, proc tam chodim :D ale rozhodně to stojí za to
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Vsechno je zavisle na poctu prispevku, skus zatim vyskouset album i galerku a galerka by nemela mit omezenu velikost. je tam omezena ale velikost fotek, i tak jse daji dat kvalitni.
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
tobe aspon odepise :jerkit:
Ano odepíše, ale může to trvat krátkou nebo delší dobu, záleží jak je na tom s volným časem. Napsal mě ikdyž jsem ještě nebyl moderátor, ale trvalo to o něco delší dobu. :muahaha:

Uvidíme jak to dopadne. :smile:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top