What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

Hugosz

New member
tady je to jak u magorů, když už je klid, tak se objeví nějaký ichtyl, kerý začne zase dělat bordel..aspon že hlava to přešel bohorovným klidem:)
 

sensi23

Active member
Veteran
tady je to jak u magorů, když už je klid, tak se objeví nějaký ichtyl, kerý začne zase dělat bordel..aspon že hlava to přešel bohorovným klidem:)
muhehe ale vsak ze doslova
:respect: Hlava ze se zase nerozcilil a nevznikla prestrelka..nicmene jarda XXL je uz znamej ptacek z groweru kde byl nekolikrat banovan a rekl bych ze opravnene
pritom mu na ty jeho kydy vetsina cz sekce sere my jsme tu od pestovaani jardu jsem prosil aby to resil soukrome PM nebo pripadnym domluvenim si chlapaku na rozbiti drzky nedal na me neslo to medem musi to jit bicem :dueling::nanana::abduct::noway:

ad. radvovo pravopis... sorry bro, ale fakt by to mohlo bejt lepší :D
(na druhou stranu mam já zase děsivou stylistiku... skoro bych řek, že nepíšu velký písmena a taky to střídání diakritika vs zadna dikritika... holt je to forum)

myslim ze na slovaka ma urcite lepsi ceskej pravopis nez my vsichni dohromady slovenskej...takze trocha tolerance chlapi na skole se ucil slovensky ne cesky a ja mu teda rozumim dobre
 

ZeeGun

Member
Hlava: No twoe možná tomu nebudeš věřit, ale tak trochu sem doufal v pojezd..:D:D
Samozdřejmě že když koukam na ten alobal a stínidlo je mi jasný jakej je Jára šampion/žampion..
 

berrea

Member
sensi: heh, to mi vůbec nedošlo, že radva je slovák :D tak to potom jo, timhle se občasná hrubka omlouvá
 

Krupi33r

New member
aano Ra2 Slovakia represent...

Hele HLavo PLS dej tu ten thread od Jiříka...Potřebuju okopčit ten "pojezd"teda spíš vyklápěčku...nebo mi pls nekdo napište co k tomu třeba,možná to bylo směšné rešení,ale bylo to funkční a celkem levné co sem pochopil
 

berrea

Member
čet sem teda jenom prvních pár postů, ale nic o semínkách na revanš sem tam neviděl... jenom, že jestli chceme pomoct icmagu, máme posílat semínka, který se vydraží na seedbay a peníze pudou gypsymu...
 

Hlava

Member
Co řikáte na tohle?http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=111124
Gipsy tam píše,že jestli máme nějaká dobrá semena máme je poslat na adresu seedbay a pokud jsem to správně pochopil,měli by nám na oplátku poslat semena někoho jiného-a nebo je prodaj a nám nepošlou nic
Zní to vcelku zajímavě...ale má to svý ALE


nene , to je ze jim posles seminka , nevim jake mnozstvi neni specifikovano a dostanes titul/clenstvi asi ICMAG suporter a to je vse , je to na podporu zdejsiho serveru protoze provoz drahej atd , no znate to odjinud ze :))

Hrubej preklad nemam cas ...


Teď .... tady je příležitostí pro všechny a každý člen nebo host přispět k místě a náklady na up-příštích 4 / 20 pěstitelů a chovatelů Cup v Amsterdamu této příštích 18 až 20. dubna 2009 ....

Jak je z tohoto místa roste a rostou náklady na provoz IT, údržbu a platící pro servery a šířku pásma byly montážní ex potenciálně ....

Po několika myslenkach jsem přišel k závěru, že by mohl být dobrý nápad požádat o členství v případě, že by chtěl přispět ..... se SEMENY .... že by pak mohla být vydražena prodana pomocí www.seedbay.com zvýšit určité prostředky na pomoc platit za server poukázky a také ne nehmotný náklady na uvedení na tento let 4 / 20 pěstitelů a chovatelů Cup v Amsterdamu ...

Takže pokud máte nějaké dobré semena visí kolem, které by mohly být prodány ve prospěch této sbírku pak pošlete nám je poštou ..... jasně označit, jaké odrůdy / kříž, jsou ve crushproof balení a se svým členem nick (pokud chcete být poděkoval) na adresu:

SBN-F
Jednotka 415, Reaver House
12 East Street
Epsom
Surrey KT17 1HX
Spojené království (UK)


POZNÁMKA .... Ujistěte se, že žádná semena poslal byly řádně vyčištěny a nemají žádné zbytky konopí nebo v jejich okolí nebo může být zabaveno pravomoci, které se .....

Děkuji všem za váš druh Požitek ....

Gypsy Nirvana

* jakékoli dotazy, připomínky či sliby jsou vítány v této vlákno ......

...sory za ten prekladac , ale je to na podporu 4/20 Growers and Breeders Cupua Amstru , viz datum a k uhrade nakladu za provoz serveru a veci tim spojenych ..


Jo jarda ma nejspise ban , neni dobry vyhrozovat KharmaGirl , ta se s tim moc nemazli :woohoo: Hlava
 

farda

Member
Hjůstne mame problem, nejde mi prizpivat do CCC, uplne dole v treadu ma bejt okno na odepsani ne? ja tam nic nemam :1help:
 

farda

Member
no hlavne mi to jeste pred nedavnem slo, chteli spam maj ho mit, jeste ze tu mame na to primo udelanej topic :D :D :D:laughing:
 
Status
Not open for further replies.
Top