What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

YAMBAMAN

New member
Dobre poledne,dobrou chut pokud zrovna obedvate.Zrovna pojedu na postu vyzvednout balicek.Obednal jsem Kilimanjaro a Colombian Gold po trech kusech.necham si na ogrodek po jednom z kazdeho a zbyle si rozdeli dalsi dva pestitele.Zatial.Jo s tou anglinou maglajz. tady se mluvi hispansky he he,ale tady na webu to bude pro mne problem neco dohledat. tak jsem to myslel,kuva sem se zas zasek a musim na tu poctu.potom zkusim postnou fotos.
 
S

sweet-dreams

hi all czech canna growers i want ask about people from praha who help mee to find cheap pleace to sleep for me and mi wife :) please contact me on pm :)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Sem tady oznacil nejaky 16ti lety typky a dostal sem za to od Rad2can varovani , LOL , hele malipiko ma 16let a ten 16ti letej palomi , mi prej nabije strasne drzku , jo tak bacha na ne jsou to brutal crew , lol , radva prober se a prestan mi davat varovani ja vas tady varuju pred pruserem a ty me za to chces smazat ???? CO TO JAKO JE ???

LOL :D :D
To varaovani kuli tomu jak se vyjadrujes a ze porad urazis ostatni cleny !!!
MalyPiko znam osobne a 16 let nema, tak co tady placas ???
A Palomi taky nema 16, jak psal, takze by jsi si mel uklidnit hormony !!!
Tady se ani jeden neprovinil porusenim pravidel, tak nevim co do nich rypes, bavi te to ???
Jak se budes takhle chovat dal, tak ver ze ti ti varovani posilat budu a jak nedas pokoj vsem clenum, nebudes je urazet kazdym druhym slovem tak ti dan aj BAN. Tomu ver !!!
A taky ver ze spousta clenu v nasi sekci by bylo rado. Protoze tve prispevky jsou jen o urazeni. Nic vic.
Mas snad problem s mladymi lidmi, ze to tady porad vypisujes ???
Pred jakym pruserem nas tady varujes ??? Jsi pruser sam o sobe. Nebo jsi mylsis ze kdyz jsou mlady muzes jeurazet.
Pokym se tady neprovini proti pravidlum, nemama duvod jim davat BAN.

Mej se hezky a hod se do klidu, zislo by se ti to !!!!
 

JJScorpio

Thunderstruck
ICMag Donor
Veteran
It appears there's been a conflict going on here between Hlava and Radvancan.

Would those of you that speak english please contact me and tell me what has been going on between these two.....
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top