What's new

czech canna seeds

1

1000ARMSofKALI

je fakt, že kalimist je jedinečná a určitě lépe přizpůsobitelná indoor než thunk, ergo je o něco jednoduší ji dovést k plné potenci, taky když sklidíš kalimist tak po měsíci naležení(zná někdo lepší termín pro curing?) už to tam je, a po třech je to už úplně, kdežto thunk po měsíci vůbec, po třech měsících dobrého naležení ve skle, tmě a chladnu to začíná a teď po 10 měsících je to úplná bomba, dlužno dodat, že to purple pheno je již zcela zhuleno haha...co se týká původu kali, tak ja to určitě nerozřeším, a proto je mně to celkem jedno, hlavně, že je to dobrý...taky čím pomalejší sušení u thunku, tím lépe....

jěště poznámka k nové a staré kalimist: jo to trochu hysterie, te rozdíl není příliš velký, je to malý, ale pro ty, kteří hledají to určité high, je ten detailní rozdíl důlelžitý no...tihle groweři budou raději pěstovat něco méně se adaptující na indoor, méně zvládnutelné, více citlivé, s daleko delším časem květu, s více problémy, s menším výnosem o dost, jen aby dostali to určité high...

tady je post, od jednoho skvělého growera, který už není na IC bohužel...ale který v tom postu říka vše co bych já chtěl tady k tomuto tématu, takže tady toje a já s tím víc než souhlasím...

"I personnally think that landraces have the best quality high for what I research in cannabis. Nothing beats a pure tropical sativa high imo, highland Thai, South Indian, Jamaican, Africans, they all have their unique abilities.


But, talking from what I know, which is:

'wild' (if this means something) or pure strains like highland and lowland Thai, Jamaican lamsbread and Blue Mountain'85, Panama red'74, Ethiopian highland, wild Malawi and African seeds Malawi, wild Durban strain, wild Nepalese indica, wild South indian sativa, Sri Lanka sativa, BSC Colombian gold

and against this,

different hybrids like Jamaica from hemcy, Canela from ACE, Destroyer from Cannabiogen, Bubblegum from Serious, Skunk1 and Original Haze from Seedsman, Celestial Temple and Hawaiian sativa from Federation, Lowrider, Burmese from Reeferman, Jack Herer and California indica from Sensiseeds

and against this again,

my own hybrids, like Colombian gold x Jamaican Blue Mountain, Nepalese x Destroyer, Hawaiian sativa x skunk, Sri Lanka x Amarillo

With that, I can tell you some facts:

- some people do not get high with wild strains that put myself in the sky. this is the case for example with the lowland Koh Samui: heavy indica smokers simply do not feel its effects.

- some homemade hybrid were ok, like Colombian x Jamaican and Hawaiian x skunk, other were too much variable like Nepalese x Destroyer and other were simply very bad in the high profile, like Sri Lanka x Amarillo (only keeps you awake, not dream, no stone)

- some commercial hybrids were not interesting at all considering what was expected, like Lowrider or Burmese

- other commercial hybrids were perfectly fitted to commercial growers, like Skunk1 and Bubblegum: it grows strong, short, smells good and produce a lot with a still decent high.

- some wild strains created a revolution in the heads of the people that smoked it: it was the case for some people with the Ethiopian and the lambsbread because these people never enjoyed a pure line in their life of smoking and those lines are of the finest.

- other strains produced a new high greatly enjoyed by old regular smokers (including myself), like Canela and Jamaica from Hemcy, keeping great qualities of the parental lines and bringing new things in the high with the hybridation.

- other strains produced incredible debilitating high like Jack herer and California indica, but some people enjoyed them more than landraces !

- other strains produced a high very close to wild strains but not exactly the same, like Destroyer (90% close to a Thai high but really stronger and a little bit more buzzy imho). Notice that I'd not grow again this last, but only because I prefer to have the 100% effect of a Thai, even if it takes 10 weeks more, 70% of production less and hermies in the line. I'm not sure many growers would accept this for only a slight difference in the high that eventually they may not be able to feel.


If you can afford to grow a pure tropical sativa or indica with low production, hermies in it, because you are an extremist of pure highs like me, then you do not need a breeder.

But if you want a plant easy to grow, free of hermies and with strong high, then you need a breeder. Obviously, there are breeders and breeders. Some sells products that won't match the criterias or even worse, will be less interesting products than wild lines. But other breeders produce great seeds, with great high (even if not as pure as one could expect from a crazzy wild line) and very enhance grow abilities. This represents a lot of work, with high numbers in the grow and lot of time to study the lines (backcross, progeny study, selection of moms and dads ! ) not easy to do for an amateur, even if I agree you can build your own decent hybrid with a little luck.

That is why I say the breeder's work is important. "

takže s trochou nadsázky lze opakovat, že nejlepší high ti dá čistý hermující thai:laughing: a co je úžasné na original haze, vzhledem k tomu, že je to čistá sativa, krom jiného je: žádní hermáči:joint:

KALI
 

berrea

Member
sensi : myslim, že je docela těžký udělat čistou sativu, v který nebudou geny společný s haze :D

1000AoK : AAK semínka nepočendžim :( žádný sem neudělal, nějak sem se k tomu nedostal, ale GG crossů budu mít asi dost (a nejenom crossů)
a ten post nahoře je zajímavej... bohužel sem zatim neměl možnost kouřit žádnou čistou tropickou sativu, takže těžko soudit, ale přál bych si to :)
 

Flores

Member
Zdravím vás:wave:

Doma sa mi váľa 10 semien autof. [Lowryder 2 X Automatic AK47] X [Lowryder 2 X Automatic AK47]. Ide o cross, ktorý robil MedvedBrtnik na Grúvri. Ak by ste niekto mali záujem ich rozmnožiť v skrini, aby ich bolo dosť pre mňa, ako aj pre vás, rád pošlem :)

S pozdravom
Flores.:joint:
 

berrea

Member
ve skříni já těžko :(
ale kdybys chtěl, tak můžu zjara udělat seedrun, aby byly na léto...
jinak takovejhle cross vypadá hezky a rád bych si to zkusil pěstovat...
kdybys sehnal někoho, kdo to rozdělá ve skříni tak si zamlouvam pár kousků :D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
já můžu přihodit nějaký to info k malonice...je to asi jako kdyby jste si vzali houby-malawi(nikdy sem je neměl:D) a do toho zahulili-chronic

vyleze stav někde odkudsi z třetího oka,ale vy se cítíte,jak malllý děcko co jenom čumí...tj.neni to to high jak si představuju-vzlitnout a ego uplně zahodit,..

jedno se tomu modelu ae upřít nedá-skvělý medical potenciál-včera jsem si dost oškivě spálil ruku,bolest ustoupila ale k večeru se vrátila,uvařil jsem si mlíčko a hezkly se prospal až do rána...landrace no:)
 

sensi23

Active member
Veteran
takze prvni par nlhaze/thunku vyrazilo klicky koupil jsem si na to 600W necham to normalne odrust s papajovymi crossy a nakou kali mist a ssh z kazde rostliny vezmu klon favoriti zustanou :woohoo:
 
1

1000ARMSofKALI

super zpráva:yes: sensi23, přeju ti ať najdeš něco pro tebe uspokujícícho...

thunk purple
picture.php


kali
 

sensi23

Active member
Veteran
ja myslim ze favorita najdu urcite :D myslim ze jde o mocny cross vlakno nahodim hnedle jak bude vse postaveno a rozsviceno
 

sensi23

Active member
Veteran
NlHaze/Thunk

NlHaze/Thunk

zdravim kali :wave: nedalo mi to a musim poslat par fotek svych holek tesne po pepnuti na kvet (zevnitr ven)
mame tu krasny rijen a devcata rostou jak z vody....velmi nadherne rostliny very hazy :woohoo:
:abduct:
velky :respect: Tve praci :yeahthats





 
1

1000ARMSofKALI

paráda sensi23:yoinks:, updatuj updatuj, listy vypadají jako by NLhaze matce z oka vypadly...takže je pěstuješ winterdoor hehe? to bude ještě zajímavé, jen tak dál:respect:

kali
 

neon

New member
Zdarec lidi. mozna je to mimo tema, ale letos se mi podaril venkovni cross Hash Plant x (Lowryder2 x Diesel Ryder). seminek mam pres 200, kdyby nekdo chtel, neni problem. Pristi rok budu delat AF selekci.
 

sensi23

Active member
Veteran
paráda sensi23:yoinks:, updatuj updatuj, listy vypadají jako by NLhaze matce z oka vypadly...takže je pěstuješ winterdoor hehe? to bude ještě zajímavé, jen tak dál:respect:

kali
jj jedu je windoor byla to jedina logicka moznost jak zkrotit ten silenej rustovej potencial..jiz se mi potrdily 2 samice a jeden naprosto brutalne rychle nakvetajici samec (budouci otec mych sativa-indica hybridu)
 

papaja

Active member
Veteran
Zdarec lidi. mozna je to mimo tema, ale letos se mi podaril venkovni cross Hash Plant x (Lowryder2 x Diesel Ryder). seminek mam pres 200, kdyby nekdo chtel, neni problem. Pristi rok budu delat AF selekci.
mám eminentní zájem
shromažduji pomalu AF a extra variety s ruderálnímy geny
pošli jich kolik chceš vše se použije
akorát být tebou převedou fotky z groweru na icmag udělám nějaký to vlákno a ejhle máš 50 či 75 příspěvků a tohle ti budu moci psát v PM
měj se hezky je mi jako bych našel člověka , co má podobný plán na příští rok budu mít dost prostoru realizovat si sny , o kterých v bdělým stavu sním
AF je krásný jev!!!!!:1help::1help::1help: HELP ME!
v kooperaci je síla!

100- gratuluji nádherné rostliny
NLHaze a NL kmeny jsou krásné, silné, výnosné a komerčně úspěšné
a jak letos vidím u sebe
Aurorora Borealis Northern lights x Thai Haze x Skunk 1 je největší rostlina MASAKR!
pojmenoval jsem kříž- JAN PALACH

picture.php


a tady si dovoluji poslat svoji novou rostlinku snad maminka?
[hashplant F2 x early misty F2] x shaman

hxemxsh.jpg




Co si víc zahradník může přát
 

neon

New member
mám eminentní zájem
shromažduji pomalu AF a extra variety s ruderálnímy geny
pošli jich kolik chceš vše se použije
akorát být tebou převedou fotky z groweru na icmag udělám nějaký to vlákno a ejhle máš 50 či 75 příspěvků a tohle ti budu moci psát v PM
měj se hezky je mi jako bych našel člověka , co má podobný plán na příští rok budu mít dost prostoru realizovat si sny , o kterých v bdělým stavu sním
AF je krásný jev!!!!!:1help::1help::1help::1help:
v kooperaci je síla!
tak uz ti jdu psat PMko na grower, tady je ten zkurvenej limit. neon
 

papaja

Active member
Veteran
Top