What's new

czech canna seeds

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdarec.

Chystám se objednat Mazar-I-Sharif od Ace seeds.Vypadá to na velice zajímavou rostlinu,s asi velkym potenciálem i pro medicinské použití.Co si o tom myslíte?

:woohoo::biggrin:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Měl by to být stejný mazar jako má gypsy ve své kolekci, na butiku za 17 euro, můžeš tak dohledat další reporty, ace bude pravděpodobně čerstvá reprodukce tohodle.
Ideálně lapni dva pakly a zaměř se na čistokrevnější kousky, z některých reportů šlo vidět že se tam mísí "afghani sativa".

jj,přemejšlel jsem o dvou.Ráději podpořím ace,i když tohle bylo hezky od gipsyho ze to daval jako freebie.Uplne jsem nepochopil,jaka to je generace,jestli ten british troops dal gypsimu celel pytel,nebo to musel namnožit.

budu to mít venku,tak uvidíme co z toho vyleze.Teoreticky by šli i klony i když poště moc nevěřim.

:thank you::biggrin:
 
F

Fluffy Clouds

já jsem tyhle semena dostal jako freebie.. a dal jsem je asi 60letému týpkovi, on nehulí bo má astma, ale dělá si alkoholové tinktury :biggrin: pěstoval to na chatě, říkal 3 metrové stromy, bez něajké péče či zalévání, donesl i na košt, vypadalo to dobře, listnaté sice a hodně obsypané pryskyřicí ale hulit se to nedalo, bych vyplivnul krk.. tak možná na haš...

já ti to nedoporučuju, ještě prý špatná klíčivost, ptze sou krapet staré...

vem radši Yunnan od nich.. o moc lepší podle mě... stačí ti pakl :biggrin: a Yunnan má taky netradiční terpenový a cannabinoidový profil...

ještě vím o čerstvé mazarisharif genetice od Romse, ale to je právě Krush aka Afghani sativa..
 

newhousegreen

-.-
Veteran
já jsem tyhle semena dostal jako freebie.. a dal jsem je asi 60letému týpkovi, on nehulí bo má astma, ale dělá si alkoholové tinktury :biggrin: pěstoval to na chatě, říkal 3 metrové stromy, bez něajké péče či zalévání, donesl i na košt, vypadalo to dobře, listnaté sice a hodně obsypané pryskyřicí ale hulit se to nedalo, bych vyplivnul krk.. tak možná na haš...

já ti to nedoporučuju, ještě prý špatná klíčivost, ptze sou krapet staré...

vem radši Yunnan od nich.. o moc lepší podle mě... stačí ti pakl :biggrin: a Yunnan má taky netradiční terpenový a cannabinoidový profil...

ještě vím o čerstvé mazarisharif genetice od Romse, ale to je právě Krush aka Afghani sativa..

tak to je velká škoda.Myslel jsem že by to mohla být právě delikatesa.Tak to nic no.Málem bych to koupil ale mail mi nakonec nepřišel.Chinna yunnan jsem měl v crossu s afghanem,pokud jsem to dobře poznal z pytle ace-mix,a myslim že to nebylo špatný,i když to zase moc nevyčnívalo.(v růstu to ale vypadalo krásně)

docela ale škoda s tim mazarem:(.Možná ta PCK mě ještě napadá.Co myslíš kali?
 
F

Fluffy Clouds

tak to je velká škoda.Myslel jsem že by to mohla být právě delikatesa.Tak to nic no.

delikatesa ani ne... ptze je to hash cultivar, respektive jako hash kultivar poprdlený divokou sativou... takže oni to selektují na hash, a šišky nehulí.. takže chuť vlastně není kultivovaná...

jinak je fakt, že jsou odolné... mazary tam v AFGH. uzrávají koncem listopadu(to je na 30N) ale pěstitelé je nechávají až do ledna... mazary prý milují zimu a mrazíky, dostanou takovou červenou barvu... lae si myslim, že tady je trochu jiná zima v prosinci :D a hlavně světelné podmínky a míra vlhkosti budou nesrovnatelné...

o pckáčkách jsem ti poslal pm.. :tiphat:
 

BURN

Member
Veteran
ok,co Peyote Purple?


Taky jsem chtěl,bohužel s Cannabiogen dost vázne komunikace,vůbec to nechápu.Normálně jsem objednal s volbou platby přes Western.. psali že pošlou detajly mejlem a vůbec nic,po 4 dnech čekání jsem psal mejla já a taky bez odezvy,Co jsem tu kecal s lidma tak říkali že je to divné jednání..Tak nevím
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Taky jsem chtěl,bohužel s Cannabiogen dost vázne komunikace,vůbec to nechápu.Normálně jsem objednal s volbou platby přes Western.. psali že pošlou detajly mejlem a vůbec nic,po 4 dnech čekání jsem psal mejla já a taky bez odezvy,Co jsem tu kecal s lidma tak říkali že je to divné jednání..Tak nevím

jj,western je doručovatel??

zní to divně.
 

BURN

Member
Veteran
nene přes western union se dají posílat peníze,normálně platíš v CZK a oni si to převevedou na jakou měnu je třeba, potom dodají na adresu jen poukaz na vyzvednutí...Dá se to na každé poště atd..Na Cannabiogenu se tak platit dá,maj to tam napsané.
 
Top