What's new

czech canna seeds

1

1000ARMSofKALI

ok, ok, mám kopu semen, které nebudu nikdy pěstovat, zvlášť teď když jsem přišel o svůj hoophouse....problém je ale, že to jsou hodně sativy, trochu nepraktické pěstovat to ze semene indoor, takže nevím jestli bude mít někdo zájem, ale třeba jo a pak se domluvíme...

takže rodiče:

SAMEC: thunk

picture.php


picture.php


SAMICE:

NLHaze
picture.php


picture.php


Casey Jones

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


ThUNK

picture.php

picture.php


a ještě mám socal Hashplant n. 1 x Deep CHunk S1, těch ale není moc...

váš názor prosím...
 

aero1

Member
vskutku dobrá práce :) křiženec casyho bude lahůdka ostatně vše bych i řekl :)
škoda že už mám zasazeno a na selekci neni misto :(
přeji mnoho dalších úspěchů :)
papa aero
 
1

1000ARMSofKALI

čau aero, díky, no jo, pozdě jsem se odhodlal, a taky jsem línej něco někam posílat, je fakt že ty semena by potřebovala asi větší selekci, ale možná by si chtěl někdo jenom tak zapěstit nějakou sativku, předpokládám nějaký sativový nadšenec....


mno ale představte si ten heady smoke co z toho může být, hmmmm

míru ZDAR! - Zdar!!!
 

aero1

Member
sativky mam moc rád :) osobne ted jedu pod lampou casyho jonese a g13xskank a spoustu sativek mam i na outdoorku
a s tema lidma co radsi prednost daj poradny indice no coment :je to všude stejné. peace
 

Flores

Member
Sativky mám móóc rád. Ak máš tých semien dosť, určite by sme niečo vyšpekulovali :) Skôr už však až budúci rok, to dúfam, budem mať aj ja nejaké crossy k dispozícií ...
 
1

1000ARMSofKALI

he nevím jestli jsem to napsal dobře, nazpátek nic nechci, semen mám přebytek, vy mně pošlete svoje crossy a mě z toho pak odvezou do Bohnic:D:D


to flores: sativy jsou nejlepší, dost? kopu: od každého asi 200+, co se týká outdooru v Čechách, na Moravě a Slovensku, tak NLHthunk a CJthunk by mohli přirozeně dokvést, kdyby ty exprese byly dominantní do matek(jak ale ten thunk samec je dominantní nevím, ale ty haze samci byvají hooodně dominantí..), v skleníku si myslím v poho, u ThunkF2 je to bez umělého zatmívání nemožné, přirozeně to tak potřebuje do konce decembra woe:nanana::beat-dead:beat-dead no, já vím, že slováci doposial tvrdo spali, ale řeknu ti Florés, těmahle sativama je stopro probudíš, už tě vidím jako sativového obrozence woe:muahaha::muahaha::smoweed:

peace
 

aero1

Member
1000ARMSofKALI: mno ja mám myslím to cj ,diesel pheno ,a sám nevím co od něj čekat(ohledně učinku) to se uvidí po sklizni která přijde behem pár dnů :)ju=pííííí
náhodou nějakou maminku těchto modelů nemáš?. rád bych ještě letos zkusil něco z tvojich krásek :)

ahoj a pekný zbytek večera ja jdu na radegast :)
 
1

1000ARMSofKALI

jo, Flores, budeš rád:headbange

aero1, já myslím, že to bude top notch účinek, že ti to doufám pořádně nakopne prdel...., akorát jsem myslel že to není tak projasněné a odlehčené high jako u toho, co považuju za sativu, Dubi z Ace tomu říká dirty sativa, něco jako Jack Herrer a Diesel, je to up, ale je to takové husté a narkotické, nedřív všechno v hlavě a pak si to pro mě celkem rychle sedne, a cítíš takové vlny v těle a ty tě usazují a usazují...ne jako haze...
jednou jsem měl hoodně diesel dominantní pheno od cj, moc jsem ji nakouření nemusel, hlavně co se týče chuti, velmi velmi zemitá a naftová, s levandulovým spodkem...ale potentní to bylo taky velmi
picture.php

picture.php

picture.php

v F2 jsem ale našel super diesel pheno, zajímavější a chutnější, snové narkotické high, trochu devastační ale dobrý:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


matky nemám, ale plánuju nóóó....když Jah dá...sorry

jinak jsem chtěl říct, že thunk z klonu kvete max 12 týdnů, tak že to neni zas tak moc, když uvážíte, že to nepotřebuje moc dlouhý pobyt ve vegetační fázi, je tady v threadech na icmagu dobře dokázáno, že to nepotřebuje velkou watáž, aby to bylo správně pěstováno... a myslím, že nlhaze a cj by mohly ještě zkrátit dobu květu....

peace:ying::ying::ying::ying:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
zdravím
naprosto s tebou souhlasim Kali,sativy,to je jiná liga
...ale jak že je to?nehodnoť den před večerem?...viva indica:D

kali,corny...můžu vám zdokumentovat tak 10 phenotypů čehokoli pod 600 w,svítim do prosince,naoplátku překřížim samcem Malawi Gold(milky pheno-fakt nejlepší do mlíka:D)
těšim se,doufam že vy taky...
 

berrea

Member
pěkný... kdybych toho už teď neměl moc, tak bych určitě něco chtěl :) chtěl sem ti poslat karmu, ale zřejmě už sem to udělal, páč teď nemůžu :)
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Čau pane, :wave:
samec nebo pyl Casey Jones by se určitě hodil pro další křížky a vytvořit tak nové kříže:

Super Silver Haze x Casey Jones
Romulan x Chemdog DD/Casey Jones
Chemdog DD x Sensi Star/Casey Jones
Early Dog x Early Skunk/Casey Jones
Pollen Chuck x Casey Jones
Mahakala Krush x Casey Jones
atd.......... :woohoo:
 
1

1000ARMSofKALI

pozdrav Jah, exode

fúúúúúú ha to je crossů, no jestli nějaký pyl zbyde, tak ti ho určitě pošlu......
první na seznamu pro pyl je radvancan, pak ještě jeden a pak TY!!! gratuluju:muahaha: ať máš taky srandu s casey....

to NHG: den před večerem, a ženu až bude po smrti....

samec jeden!
picture.php


kali
 
1

1000ARMSofKALI

jó tušák NHG? to jsi spíš asi hooodně dobrej klíčič:laughing: a vůbec všechno je tvoje zásluha, já jenom udělat semena:bashhead::biglaugh:
:hotbounce
velmi se těším co z toho bude...



picture.php



kálí na to bohyně
 

newhousegreen

-.-
Veteran
COže?že jsi "JEN" udělal semena?
děláš si ze SEBE srandu?
:D:D:D:D
takový semena umí vypěstovat jenom Jah a jeho božská,paradise zahrádka:muahaha:

prej-:D"hodně dobrej klíčič":D

stim na mě nechoĎ

měj se hezky:wave:
 
1

1000ARMSofKALI

tři samci

tři samci

sranda musí být i kdyby na chleba nebylo...

sranda taky je, že jsem už zapomněl, co za semena jsem ti poslal NHG:bashhead: ale jestli jsem ti nějaké neposlal, tak ti je pošlu:muahaha:

jeden dva tři, my jsme batři..

picture.php



picture.php


picture.php


picture.php


kali
 
1

1000ARMSofKALI

samci v květu

samci v květu

tady jsou tři od největšího po nejmenší je budu popisovat...

picture.php


kali
 

Latest posts

Latest posts

Top