What's new

czech canna seeds

newhousegreen

-.-
Veteran
NLHaze X Thunk VS Malonica X NLHazeThunk(male)

NLHaze X Thunk VS Malonica X NLHazeThunk(male)

picture.php

picture.php

:tree:
 
1

1000ARMSofKALI

čaóóó sensi, nautralites teď dohrály, úžasné dechy...s tvýma baculatýma holkama to vypadá moc dobře, NLHTH 1 je hodně nlhaze dom, NLHTH 2 je trochu víc thunk, ale taky hodně nlhazový....díky moc za sdílení skvělé práce a kráných fotazz, se psama je nejlepší a nezapomeň na smoke report:wave:

čau NHG, mno to jsou ale fazole...ten tvůj nlhazethunk - catpiss jak píšeš vypadá na brutální haze phenotyp, taková struktura květu je norm. u haze, a není to vlivem nějakého stressu nebo nedostatku atd.
35732thsk4.JPG

to budeš statečný, když to necháš dokvést(nějaký problém s sviňuškama?)....nlhazethunk 6 vypadá super:thanks:

tyhle všechny rosltliny co tu vidíme jsou z klonu o dva týdny ryhclejší...a taky souhlasím s názorem rezdoga, že rostlina ze semene poprvé pěstovaná v novém prostředí může těžko dosáhnout celého svého potenciálu, to se týká hlavně indoor, ptze u outdoor je délka vegetativního cyklu většinou dostatečně dlouhá, venku to zase ohrožují jiné faktory, hlavně počasí...

kali
 

newhousegreen

-.-
Veteran
kali.díky za info..pošli mi maila a sendnu ti origo kvalitu:)

problém se sviluchama jen lehký,začal jsem konečně stříkat a ustupujou

btw.mám tu 4 catpiss phena,1 z nich je dokonce CaseyThunk:) a je to suveréně největší a nejdelší palice co jsem kdy měl..

EDIT:no tak to byl NLHaze/Thunk
 
1

1000ARMSofKALI

btw. to byl "účel" tohoto crossu nebo spíš moje tajné přání, aby ten thunk tam do profilu terpenoidů matek protlačil právě tyto terpenoidy o kterých ty mluvíš jako o "catpiss", které se po usušení a správně dlouhém naležení promění v něco zcela jiného...

tady jsem vyštrachal foto thunku, kde jasně vidíš tu radikálně tropickou strukturu květu
picture.php


veselou sklizeň ti přeju NHG

zatimmm
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim tady prinasim par fotek mych 3 NLHaze/Thunk-u
u vsech 3 lze rici ze je to masivni rpoducent palice tvrde a velke..osypane pryskyrici..opravdu dobry haze-cross :respect:















picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
You must spread...
:)

tvý značení je lepší..

luxus,luxus,....nádhera,chtěl bych zalovit ještě jednou v kouzelnem klobouku teto genetiky,to pheno 2#-A
 
1

1000ARMSofKALI

muhehe tak ted jsem dohulil 1.test brko kaliho NL/Haze/thunk-u purple pheno -chut senita ale ten odstrel...uplne vysoko :muahaha: takhle nahadry me brko dlouho neposlalo..panove krizenci budou mit zrejme silnej high potencial :woohoo:

jojo

thunk,když se nadrtí,mi připomínal popel..hutnej kouř,ale určitě nechat měsíc aspoň v mrazáku..jinak to je dle mýho mrhání kořenim.Nemusíš tam toho pak ani tolik dát a stejně budeš mít cosi,co v kombinaci s CaseyJonesem,odpaluje do trochu jiný dimenze(připomnělo mi to Durban P.)..taková lehká dezorientovanost.
)


ahoj Kali :D jinak vim ze se ti to nebude libit ale probehl test Thunk3 kua a musim rict ze je to mega odpal s vybornou chuti a ta vune co pak vysi ve vzduchu no proste mazec :D


ODPÁÁÁÁÁÁL!!!!!:biggrin: :biggrin: :biggrin: :muahaha: :muahaha: :crazy: :headbange :bigeye: :bigeye: :smoke: :biglaugh: :biglaugh: :kos: :biglaugh:

aaa zelí je raketa co letí do světa...:dance013: :dance013: :dancer:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Semínka

Semínka

Zdravím.

Jelikož mám po sklizni,tak mě napadlo,podělit se s vámi o můj seznam semen,která budou tímto dnem,volně,k dispozici.

S myšlenkou,volného,šíření semen bych chtěl pokračovat ve šlépějích 1000-Arma.

Za semínka tedy nebudu nic požadovat.Ani fotku,ani video,nic.Každopádně bych byl rád,kdyby se mi poštěstilo vidět něco málo.Nebo si o tom alespoň počíst.To beru rovnoceně k foto-dokumentaci,možná i výše:tiphat:.

Do seznamu,v dalším příspěvku,budu postupně vkládat "modely" od kterých mám alespoň nějaké to semínko a jsou tedy k mání.Pokud bude o semena zájem,tak se budu snažit i promazávat již "vyzobané" křížence.

K dispozici poskytnu i e-mailovou adresu,kdyby někdo z vás dosud nemohl používat PM.Věřím,že sem občas nakouknou i lidí,kterí ani nejsou např.registrovaní.Takhle by se to dalo vyřešit.

Co se týká poštovného,tak mi nevadí,když ho několikrát uhradím.Pokud toho bude víc,tak pak bych prosil převést,minimální částku(cca 30kč),na můj účet,který samozřejmě pošlu e-mailem/pm-kem.

Toť vše k myšlence,v dalším příspěvku už budou názvy kříženců.

Hoj:ying:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Takže,zde se postupně budou objevovat názvy semen,která už jsem sklidil a jsou k dispozici.
Pod,názvy semen se časem objeví odkazy,minimálně na sušinu.


Konopí:

1.Red Erdpurt/Cheese/Danish Passion/Arne..alias Red Erdpurt
X
Casey Jones/Nl-Haze/ThaiHazeSkunk
X
Ortega f2

..dvě phena,jedno na vůni jak hr.víno,druhé lehce odstředěný Diesel.Dozrávání bych tipl koncem října.U mě ho ovlivnila semena a pozdní výsev.Určitě něco,co vysadím i příští rok.Ortega by mohla dodat,ještě robustnější stavbu,již tak podpořenou Erdpurtem.

2.Aced Red Erdpurt/Aced Black Erdpurt

...z políčka,kde nevím co byl samec a co samice.Black erdpurt v tom,byl možná
zajímavější.Může jít o zajímavý počin.Venku stíhá,i když se řadí k lehce pozdnějším genetikám.Myslim ale,že i nejpomalejší phena by měla stíhat do konce října.Pokud tedy nebudou brutálně osemeněna,jak tomu téměř bylo v mém případě.


3.(NHS)National Health Service f2 / Ortega f2

...zatím jedno pheno,tedy semínka jen z jedné kytky.Samcem byla překrásná Ortega.Opylení proběhlo,téměř,přírodně.NHS voní hodně zajímavě.Bude chtít delší curring,kouř zatím hodně čpí.Účinky zajímavé,téměř povznášející.Uvidíme jak na tom budou semena z druhé rostliny.Byla pozdnější.

Chilli:

1.Rocoto Manzano Red.....25 paprik pln. semen
2.Habanero Orange.....30 paprik


E-mail,pro komunikaci se mnou je:

[email protected]
 

Machoman

Active member
paráda, taky rozdávám co mám když je to na dobrou věc. to mi připomnělo určitě lepší než tohle :D jinak proti B nic nemám , ale měl by to zlevnit imo
http://seedbook.cz/kategorie-a6

No není nad dobry pobavení před obědem.Tohle je nejlepší:

Jako jediná nevznikla křížením, ale byla nalezena rostoucí kdesi v naší české divočině. Pravděpodobně se jedná o něco, co tam kdysi kdosi pěstoval a zdivočelo to. :bump:
 

sensi23

Active member
Veteran
chachacha seno 5 semen za 200kc-zoidberg..jako v poho kdyz si to nakej blbec koupi jeho blbost..

No není nad dobry pobavení před obědem.Tohle je nejlepší:

Jako jediná nevznikla křížením, ale byla nalezena rostoucí kdesi v naší české divočině. Pravděpodobně se jedná o něco, co tam kdysi kdosi pěstoval a zdivočelo to. :bump:
neznas puvodni cz landrace ty barbare?:jump: :D :D
 

Pacho

Member
Tak mne sa tu povaľuje od tohto mája totok :


UKcheese x ssch X Blue satellite 2.2

picture.php


Jack Herer F2 X Blue Satellite 2.2

picture.php


Mazar-i-Sharif X Blue Satelite 2.2

Blue Satellite 2.2 F2 (úsmevné)

Ešte nejaký autokros Lowrider x Red Dwarf X LowRider F2+Red Dwarf F2 (samci).. (tento krát môj pokus teším sa na sezonu :bump: )

Viac za reč asi nestojí,a ktovie ci vobec toto za niečo stojí :comfort:
 

Latest posts

Latest posts

Top