What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

cheton

Active member
Veteran
opoj, jak zobaczysz, ze jajca sie otwieraja i zaczynaja pylkiem sypac, to go wtedy zbierasz.Wydaje mi sie jednak,ze to nie temat do zadawania tego typu pytan <offtopic>
 

opoj1989

New member
to akurat sie odnosilo do tematu bo mialem 1 samca w boxie ale po okazaniu plci wystawilem na parapet zeby pradu nie marnowac a po niedzieli gdzies na dwor mial isc bo chcialem z niego pylek zebrac, ale juz niestety nie zbiore bo starsza zobaczyla i niestety wyrwala a chcialem chociaz z niego makumbe zrobic :/
 

PioK

Member
duzo pitolenia malo zdjec ... co jest pany ?
IMGP6949.jpg
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Spokoloco PioK :D Jak chłopaki ruszą to się nie opędzisz hehee

E-rocket/DP x DC
picture.php


Erocket/DP x Selasie Sativa. Tych jestem strasznie ciekawy... Matka była genialna :joint:
picture.php


pozdro wiara :wave:
 

gucio

Member
23*C w cieniu, kiełkować nadszedł czas :D Pierwsze sionka już mam. NLxCM, CMxNL i MIX CM,NL od kogo chyba nie muszę mówić. I tak po 36 godzinach pokazał się pierwszy kiełek :D

picture.php


A ma ktoś jakieś pestki jeszcze do zaoferowania ? Proszę o PM.
 

tomato

Member
Veteran
pogoda sprzyja, wreszcie znalazlem czas i wyruszylem w pole :D
zachodze na jednego spota, a tam:

picture.php


hmn..zachodze w glowe skad to sie tam wzielo, chyba musialo mi sie z samarki wysypac rok temu, bo pamietam ze wrzucalem pestki prosto do ziemi (nie polecam).
coz, dwa planty mam juz do przodu hehe :D

pozdrawiam
 

JanNowak

New member
Szybciej dojrzewający
picture.php

Wolniej dojrzewający
picture.php

Jeden idzie za tydzień pod nóż.
Drugi wolniej dojrzewający, dostaje tydzień więcej. foto w albumie.

Czy żółknięcie liści to normalna sprawa?
picture.php
 
V

vod

Wyglądają niezbyt zdrowo. Jakby im było za gorąco. Poza tym chyba zbyt ciemne i błyszczące.
To że dolne liście do których nie dociera dużo światła powolij żółkną w czasie dojrzewania to normalne.
Poza tym za tydzień nic nie ścinać. Dwa tygodnie też krótko mi się wydaje. Dopiero początek kwitnienia.
Pozdro :joint:

 

lipasss

Active member
Auto box 150w

w boxie 5 x LS auto Femini (Grzech Grow Seeds), 2 x WR auto (f2)

snv30210.jpg


snv30211.jpg


snv30214.jpg


snv30209.jpg


snv30208.jpg


Tu 2 pierwsze roslinki przygotowuja sie do zesonu
snv30219.jpg
 

pakonopny

Member
Witam
U mnie oucik na tarasie sprawuje sie zupelnie niezle. Klony wstawilem w lutym zapewniajac cieplo w nocy. Balkon jest zaszklony i usytuowany na poludnie.
Do odzywiania uzywam BC nutrients z Technaflora.
Sadze ze wiekszosc roslin skonczy cykl flo. Jedyna co bedzie miala problemy to laughing buddha.

 
O

OrganicShowmen

siemanko poszukuje goscia ktory pisze do polskiego soft secrets o nicku "szaman" jesli gdziekolwiek/ktokolwiek wie gdzie on jest i ma z znim jakis kontakt to prosze o PM w tej sprawie jak sie znajdzie rozwiazanie to usune tego PMa. Sprawa dosyc wazna wiec prosze o pomoc.

Pozdro
PS Bardzo ladnie lecicie. Zielono tu :yes:

:wave:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran


up z dzis
zmiana swiatla sa dwie zarowki dostaly kopa w koncu...narazie sa dwie cieple jedna 15 druga 12 W docelowo jak pisalem bedzie jedna ta co Chemik dal linkai ta 15 zostaje...temp ogolnie ok do 26 i wiecej nie dopuszczam
 

hodowca

Active member
Veteran
G-Bomb 6tydz. 12/12
Ogólnie rośliną brakuje jeszcze miesiąc , G -pachnie jak ropa ,a Dizel jak benzyna ... zywica juz teraz klei sie jak Super Glue.:joint:

picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top