What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

M

Mr.TopTop

picture.php
 
A

adrianmenyo

witam, odkad zjebal mi sie aparat przez kombinatorstwo zaawansowane zwane ibkizjum debiljum zadziej cykam fotki, ale postanowilem wstawic cos teraz bo za kilka dni juz nic nie bedzie do cykania hhyhy resztka drugiego krzaczka ktorego progresywnie wpuszczam w pluco...

picture.php

*

picture.php

*
picture.php


*
picture.php


To jest ak47, po spaleniu bucha czuc grobowcem, sanktuarium, mistyczny zapach, wilgotna piwnica ^^ po rozkruszeniu ladnie owocowo-skunkowo. ;) pozdro
 
A

ares420

WIELKIE podziękowania dla Plantatora :joint:

picture.php


i nowe życie, tak więc 27.03.2009r oficjalnie wystartowałem z outem

picture.php
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
panika minela Weed sie odezwal uff...awaria kompa...:D pozdrOO ziom!!
tak poza tym u mnie tak to wyglada:
 

mario_PL

Active member
elo, dorwałem aparat więc wrzucam kilka świeżych fotek, great white shark rośnie zajebiście, puchnie w oczach i pieknie pachnie, trainwreck narazie w tyle, wyciągnięty jest troche, a topki dopiero zaczęły nabierać masy , zapach ciężko nazwać ale na pewno nie jest to nic przyjemnego ( jak starzy ludzie czy coś hehe) mam nadzieje że nadgoni jeszcze
pozdro dla wszystkich , zajebiste macie roślinki
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Azzzzzz

Member
Veteran
:yeahthats super panienki mario, hps 150 daje rade, z takiej zarowy mozna miec jak widac na obrazkach, spokojnie na zaspokojenie wlasnych potrzeb.

A tutaj przyszle mamusie, lub jak kto woli matryce dla klonow w 15 dniu vega, przesadzone do wiekszych donic, czysty koks, lane plagronem grow, rosna bez zastrzezen, oby tak do konca.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam :joint:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Fotki wrzuce za kilka tygodni :)
Nie pamietam ktory dzien ale juz ponad ziemia hehe:
c99 x V, gF x V, WRxA,HotMiX,AK 48, HashBerry 100% germination :)
Takze to juz 3 sezon indoorka. Kazdy coraz lepszy od poprzedniego. WakacyjnyProjekt ruszyl :joint: Ech jeszcze 5 godzin do spliffika z PolishHope :laughing:

Miala byc przerwa ale nie bedzie !!! Hahahah
 

orangefreak

Member
no chyba. usówać ten zalążek? czy zostawic niech sie zapyli conieco? gdzies juz była gadka o tym, chyba same hermy wyjdą co? dobrze myśle?

 

cheton

Active member
Veteran
no chyba. usówać ten zalążek? czy zostawic niech sie zapyli conieco? gdzies juz była gadka o tym, chyba same hermy wyjdą co? dobrze myśle?
Prawdopodobnie pestki, ktore z tego krzaka tez beda hermami.Jesli na roslinie jest wiecej takich jajec, to ja bym ja z boxa wypierdalal, bo narobia sie bezuzyteczne pestki, a palenie bedzie slabszej jakosci i mniej.
 

orangefreak

Member
Prawdopodobnie pestki, ktore z tego krzaka tez beda hermami.Jesli na roslinie jest wiecej takich jajec, to ja bym ja z boxa wypierdalal, bo narobia sie bezuzyteczne pestki, a palenie bedzie slabszej jakosci i mniej.

Nie, tylko ten jeden zalążek, być może, że to od czestego otwierania szafy w czasie gdy roslina miała faze ciemności.

całość: BB X WW wysadzone 16 lutego, od początku 12/12



pozdrawiam :wave:
 

cheton

Active member
Veteran
Jak jest to jeden zalazek, to ja bym go oderwal, dopoki nic sie nie zapylilo jeszcze.Jesli pojawil sie jeden, niewykloczone jest, ze pojawia sie nastepne.Najwyzej bedziesz mial troche nasion, no bo co zrobisz.Sory za off.
 

mario_PL

Active member
@orangefreak zabij tą biedronke bo to nowa biedronka z azji chyba co zabija nasze polskie biedronki, różnią się liczbą kropek i czasem są czarne z czerwonymi kropkami Trzeba pomagać swoim:D
pozdro,
 
O

OrganicShowmen

witam wszystkich po krotkiej przerwie.

Euforie i Super Haze'y 3 tydzien vegetacji i zarazem ostatni. czas na 12/12. Rosliny na dole sie lekko wyciagnely przez to ze lampa zostala za szybko podniesiona i dlatego ze staly na podlodze i byly zimne korzenie :/ no czlowiek sie uczy za kazdym razem :D. teraz bedzie lepiej. Zostaly powiazane pouszczykiwane i przytrenowane LST oraz przyciete tydzien wczesniej. mowa o euforii. super haze tylko giete. Podczas tego procesu ziomek polamal szczyt super haze dzieki czemu mamy ochoczo rosnacego klona [calkiem nieplanowana sytuacja] dodatkowo pobralem klona z wyciagnietej na maxa galazki euforii ktora najbardziej mnie wkurwiala :D te klony feminizowane pojda na outa jak tylko sie ukorzenia i troche podrosna :D.

kilka photek:

Super haze'y i jedna euforia w srodku. Euff Jest przycieta a SH sa LST'owane. Nadmieniam iz sa one bardzo mlode a juz taki bush :D:D



dolna poleczka, tutaj troche gorzej planty stoja na podlodze i bylo im troche zimno. teraz na ziemii leza juz warstwy izolacji styropian a na wierzchu folia aluminiowa [tez wiadomo po co ;)] a tera tak przed i po goleniu, gillette najlepsze dla mnie a dla panienek to nie wiem co ;)



Euforia osobno 3 tydzien vegga. Maly cialem wielki duchem plancik z ogromnym potencjalem :D



Roslinki po pruningu i to takim naprawde brutalnym, wkurwily mnie suki troche to sie zemscilem ;)



A na koniec cos dla maniakow, ktorzy lubia szybkie roslinki, hehe kupujcie sobie cos z DP. Euforia super haze miodzio. Na veggu pieknie, ciekawe jak bedzie za tydzien. PS juz za tydzien nastepny update.

photka porownawcza:

tydzien przed: tydzien po:


Pozdro organic
:wave:
 

Silas

Member
Veteran
No ładnie zapodajesz organic :) Gęsto gęsto...
A dla mnie ostatnia deska ratunku wojny ciąg dalszy
Target_Karate_Zeon_050CS_20ml.jpg
 

orangefreak

Member
@mario_PL nieee zostawie biedrone. Zwiastun wiosny i pięknej pogody.
@Organic nie za ciasno im tam będzie? Wszystkie femi? Mi dwie z ledwościa sie zmieścieły. A szafe mam sporą, nie pamiętam wymiarów poźniej podam
 
Top