What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

B

bronek

Start flo:woohoo:

Start flo:woohoo:

Wreszcie zaczely produkowac to co powinny:woohoo:
Dzis po raz kolejny powiazane tak by nie dotykaly lampy. Strasznie gesto mi sie tam zrobilo... obcinac/wiazac czy moze wywalic jedna rosline?

PS jutro pelnia-zdaje sie,ze pierwsze pestki poleca na waciki :D
 

stryju

Member
lecą już na ripenie

AK-48 klony



amnesia z pestek, dwie z lewej ciągle miały liście do góry





odmłodzenie mamuśki



po kilku dniach matki mają się dobrze, po roślinie nie widać żeby coś jej dolegało i że miały obcinane korzenie.
 
O

OrganicShowmen

Euforia & Super Haze, DP, 2 tydzień flo

Euforia & Super Haze, DP, 2 tydzień flo

Siemka, wszystkim. Zielono tu oj baaardzo tropikalnie :D @bronek widze ze niezle haszcze tam uprawiasz. Mala gest armia potworkow :yes: Teraz wiadomosc dla @ZZ to owszem weed 21go wieku jezzd panie :yes: rosnie szybko i gesto zarasta boxa. Nie potrzebuje wogole wiekszej opieki i do teraz rosnie bez nawozow w ziemii Canna bez zadnych nawet sladow niedoborow. Odnosnie podloza to jedno z lepszych jakie uzywalem ;) Bardzo ladnie wchlania wode i dosyc dlugo potrafi ja zmagazynowac. Caly czas jest wilgotne a jak przesycha robi sie bardzo przepuszczalne. Rosliny uwielbiaja to i odwdzieczaja sie masakrycznie szybkim wzrostem.

Na poczatek jednak bardzo mocno trenowane Super Haze'y





a teraz cos z zupelnie innej beczki. Przedstawiam jungle euforyi :D rosnace dzielnie wraz Amesia Haze



Euforia o ktorej wczesniej pisalem. Rosnie oddzielona od swoich kochanych siostr. Mimo tego daje sobie rade. Super wyglada! Rozkrzaczona i bardzo zdrowa roslinka o miniaturowej wielkosci lisciach i wielu odgalezianiach. Przycieta po 5 pietrze, busz busz busz... Zadnych nawozow na razie!!



@zielonylass planciki tez juz ladnie rosna Ci na balkonie. Ja moj outdoor tez juz zaczalem i niedlugo cos pokaze z tego projektu. Tylko czekam na dowiezienie specyficznej genetyki przez dr inz X-mena ;) Aha pobralem klona euforii na outa, mysle zeby ukorzenic jeszcze kilka klonow euforii i rozmiescic jako testgrow na oucie.

pozdro
organic :rasta::yes:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
up 8 04 09
zdaje mi sie ze zbyt duza temp musze wiekszy zasilacz do wiatraka chyba dac...co wy o tym myslicie?



chyba je przesadze i dam pod foliaka do kolegi bo i tak musza kiedys przejsc ten stres u mnie w szafie dzien i noc sa odwrotnoscia niz na dworze...niestety inaczej nie moge

wszystko jasne...temperatura...zbilem do 28 przy szczytach...musze mocniejszy naped do wiatraka dac bo inaczej bedzie za cieplo :D
 

Silas

Member
Veteran
Siema Panie i Panowie dziś przedstawię swoje palenie:D
Moja najukochańsza miłość C99 (Actual Cindy 99)- Zaskakująca objętość suszu w porównaniu z wagą. Ta puszysta sensi powala równie bajecznie jak pachnie i smakuje. Cudowna trawka.

W tym wydaniu nie jest zbyt uroczo...widać po liściach, że roślinka walczy.










Donica crossów. {G13xWW}xSourDiesel oraz [{G13xWW}xSourDiesel]xDurban

Najbardziej spuchnięty cross SD
 
B

BioPart

Hey ICmag!
Pięknie tu! He he, Widzę, że Ładnie rośnie w ogrodzie Polakom!! :respect:

Silas, zawsze chciałem spróbować C99, czekam na nią już ładną kupę czasu, aż się pojawi na cannabis.fr z femaleseeds, moze bedzie cos podobnego :) (thx cheton) he he

U mnie w ogrodzie kwitnąca WitheWidow x BigBud. A wygląda dziś tak:

picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam. Piękna pogoda dzisiaj he he..
 

Bfc

Member
Zdecydowanie teh thread mógłby byc kolejnym cudem świata, przezajebiście robicie to co robicie :yoinks::yoinks::woohoo::yoinks::yoinks:

picture.php

picture.php

picture.php


Pozdrawiam :joint:
 

Silas

Member
Veteran
Paliłem Cindy 99 od Female Seeds z klonów od globu$ika i była identyczna jak Actual Cindy99. B. mocna, b. pyszna, b. produktywna. Jedynie Cindy 99 f3 jest zupełnie inna. Szybsza, mocniej zbita, bardziej żywiczna i ma potężniejsze aromaty i moc. Jedynie plon jest sporo mniejszy. Nie ważne z kąd jest cindy...to jest jaranie którego nie da się pomylić z czymś innym
 
B

bronek

sadzenie w pelnie ?? sadzi sie w 1 i 2 fazie ksiezyca czyli do pelni

:wave:

Mój błąd-dzięki, że poprawiłeś i mam nadzieje, że nikogo przypadkiem nie zwiodłem na manowce :D
WESOŁYCH ŚWIĄT Ludki !!!

PS mam pestki podpisane jedynie numerami: 1-5 [po kilka szt w packu], niestety nie pamietam od kogo pochodza, w zwiazku z tym nie mam bladego pojecia co sie kryje pod skorupkami.... Help
 

quakemind

Member
chcialbym przypomniec ze osoby ktore otrzymaly nasiona esbena proszone sa o wstawianie zdjec w jego temacie. Pisal mi ze prosilby bardzo o to bo duzo osob dostaje jego nasiona a malo kto pokazuje foty. Z drugiej strony jesli esbe zobaczy mase fotek na pewno zaowocuje to wieksza iloscia tych cennych genow
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
tak to wyglada na dzis temp opanowana ok 25 w dzien :) przy szczyrach :D
poza tym...to pierwsze sadzonki na out...wczesno bo wczesno...ale trzeba dzialac jak ma sie maly grow box :p



mysle ze widac e dogi od HC?? charakterystyczny kolor :p sa gdzies tam pomiedzy :D chyba wyrzuce wszystko a dogi przesadze i dam do wiekszych donic.
mam problemy z jakimis muszkami i wiem ze to nie sa owocowki :( jutro pojde po lep do castoramy...mam tez od chemika polecony srodek chemiczny...boje sie stosowac spirytusu...
pytanie skad one sie wziely?? zebym z kolejna partia nie mial problemow?? fakt pomieszczenie nie jest sterylne :p ale teraz wywiew i wiatrak sa zatkane dobrymi przepuszczalnymi materialami.
kolejny sort ida najprawdopodobniej lowki...zbey cos palic na wakacje :p a reszta mixu od chemika chyba kielkowanie i prosto do ziemi...najsilniejsi przetrwaja!!
pozdrOO oczywiscie dla prawdziwych a nie dla frajerow!!
Hodowca...ladnie jedziesz...powodzenia i pieknej pogody!! ja nie licze na sukcesy ale trzeba zbadac miejsca :D
a u mnie taka lipa w miescie ze alko tylko jedzie po calosci w mym organizmie :D hahahaha no i tyton :D
WESOLYCH, SMACZNEGO!! MOKREGO...UPALONEGO!!
 

Latest posts

Latest posts

Top