What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Organic - euforia jak widac nabiera mocy , efektem koncowym milo cie zaskoczy ...

Silas -karate musi byc hehe ...

picture.php


ja sam zmagam sie z latajacym gownem i to juz muszki mam wielkjosci ryzu , lataj wszedzie - no co zrobisz czlek ciagle uczy sie na bledach a i tach umierea glupio

pozdro
 

-Bruce-

Active member
Witam
ziel-zielona jak zawsze bardzo ladne zdjecia... :)
swierze wiesci prosto z parapetu mego okna :) pogoda dopisuje wiec wrzuce kilka fotek..... (przepraszam za jakosc niektorych ujec ale robione foty na szybko gdyz zaraz ruszam w plener....;) na poczatek foto 2 roslinek ktore musialy wyleciec z boxa
picture.php

po lewej lemonSkunk po prawej ta mniejsza;) WhiteWidow
Bazylia
picture.php

szczypiorek
picture.php

Papryka
picture.php


wieczorkiem zrobie fotki z boxa veg. tam przy mh150 mam 4xpurplebud, matke wwxbb i okolo 20klonow juz ukorzenionych.... z tymi klonami to mi sie juz ciasno robi, box na veg maly chyba bdzie trzeba zrobic 2, a to wszystko przez matke ktora rosnie jak poje......na i odcinanie klonow nie hamuje jej wzrostu nawet na chwile...... pozdrawiam :wave:
 
B

bronek

moze nie update, ale zawsze kolorek...

nadal nie zaczely sie moje dziewuchy wlochocic... raczej odpuszcze sobie lemon skunka na out'09
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Ladnie tutaj , dodam i moje 3 gr.
PioK - tutaj na zycznie foteczka bez lampy , strasznie trudno zrobic dobra fote bez lampy , pocwicze to moze za kilka lat ? kto wie heheh pozdro

EUFORIA
picture.php


picture.php


picture.php



pozdro
 

mistaP

Member
No ładnie zapodajesz organic :) Gęsto gęsto...
A dla mnie ostatnia deska ratunku wojny ciąg dalszy
Target_Karate_Zeon_050CS_20ml.jpg

Silas
Bardzo ważne przy tym preparacie, że działa najlepiej w temperaturze 15-20 stopni, w wyższych staje się mało skuteczny

Jesli nadal masz problem z przedziorkiem to radykalnie podnieś wilgotność powietrza, możesz spryskiwać kilka razy dziennie liście, szczególnie spód, on tego nie lubi, nie rozmnaża się

Sorry że w tym temacie, ale je ja zacząłem :wave:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
troche ChemDogDD clone.co smierdzi i smakuje wiecej nisz orginalny chemdog.
sprawdzone wiele razy,hehe

picture.php


picture.php


picture.php
[/IMG]

picture.php


no i troche SD IBL,prawie identyczna do orginalnego ESSD.
byla mi bardzo dobra pewnie dala mi z 15+ zbiorow. ale czas pszyszed sie z nia pozegnac i to jest ostatni grow tego clona.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


peace
 
V

vod

^ pro foty hot. ten dizel strasznie ładny :D

tutaj 3 fazy veg. blueberry, caribe i bangi haze. bangi już zaczyna kwitnąć. na reszcie niebawem wyjdą preflowery i się okaże co zostaje w boksie. doniczki 4.5-5.5l.



jak się baterie naładują w aparacie, to pokażę wam jeszcze veg area aktualnie.
spaliłem gibsa, wziąłem jeszcze 8 klonów oraz poprzesadzałem 12 ukorzenionych i 11 siewek.
wieczorny relaks w ogrodzie :joint:
 

Silas

Member
Veteran
@mistaP: dzięki za sugestię. Jak lampa OFF to mam jakieś 20*C...teraz zacząłem częściej wietrzyć pomieszczenie w czasie grzewczym (dzień) a w nocy jest nadal chłodno i lampa boxa robi za grzejnik w pomieszczeniu :D Poważnie wilgotność blokuje ich rozmnażanie?
Sporo jest pod liściami takich małych białych pierdolników...znacznie mniej jest tych dorosłych czarnych postaci. Nie przędą nitek...tylko chowają się pod i dziurawią liście.

@HoT - Bardzo ładna trawa...chciałbym zobaczyć badania nad kolorowymi odmianami w twoim wykonaniu...Pewnie uzyskał byś wszystkie barwy tęczy ;Dhahaha Peace Bro!
 

tredowaty

Member
jeszcze nie rośnie ale wszytko idzie w dobrym kierunku :p
pierwszy spot gotów na przyjecie panien :)
5x...
picture.php

drugie 5x..
picture.php

i 20x...
picture.php


wszytko przekopane nawiezione obornikiem tak dla pewności mimo iz dobra glinka nie jest zła :D jedyny problem masa zwierzyny w okolicy ale i to opanujemy (mam nadzieje);P
<PEACE> :abduct:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran



czegos im brak...wiem wiem...mialy stresy ostatnio bo spalila mi sie zarowka 24W energo...wstawilem 12 W teraz jada na dwoch jedna 15 druga 12 docelowo maja byc 2x 24 lub cos w tym stylu...ale czekam do wyplaty...temp jest ok ok 20 do 25 stopni...dziury pokopane mysle czy by za tydzien nie zaryzykowac i wyrzucic je?? jak myslicie?? doradzcie jakie najlepsze zarowki energo na vega?? te osrama spiralne 23 W co daja 1550 lm??
poza tym pozdrOO
ta na 1 planie w mini boxie byla zlamana dlatego tak dretwo wyglada ale mysle ze sie wylize :) nie uschla czyli jedzie do przodu...boje sie jak zniosa tre stresy ze swiatlem?? WeedSmoker mowil ze kmoze to odbic sie bardzo na plonach itp...jechaly prawie przez tydzien tylko pod 12W energo...ta jedna najwieksza cos jej brak...ale czego?? nawozy kupie po wyplacie...dolne liscie cos usychaja tego nie widac na fotkach...ale moze dlatego ze podlewalem je dwa dni temu?? wczoraj je zalalem co by nie mialy sucho...one to jak czlowiek chyba nie wielblad bo pic musza :D tyle ze ja wole piwo :D a nie wode :D
 

Outowiec

Member
stary ! jeszcze za wcześnie przymrozki będą na 100%, jak to brzmi stare przysłowie jedna kukułka zimy nie czyni.
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
dlatego mam czas...pojda a raczej posiedza jeszcze z 2 tyg w szafce...ale czegos im brak...najwieksza male liscie schna czy to moze byc wina zbyt malego naswietlenia?? teraz dojebalem im dwie zarowy ale docelowo i tak te zarowki zmienie...za maly box aby je zbyt dlugo trzymac moge jeszcze z 2 gora 3 tyg max!! dolki pokopane trzeba obornika i ziemi nasypac
 

Chemik

Member
czegos im brak...wiem wiem...mialy stresy ostatnio bo spalila mi sie zarowka 24W energo...wstawilem 12 W teraz jada na dwoch jedna 15 druga 12 docelowo maja byc 2x 24 lub cos w tym stylu...ale czekam do wyplaty...temp jest ok ok 20 do 25 stopni...dziury pokopane mysle czy by za tydzien nie zaryzykowac i wyrzucic je?? jak myslicie?? doradzcie jakie najlepsze zarowki energo na vega?? te osrama spiralne 23 W co daja 1550 lm??
poza tym pozdrOO
lepiej zamów sobie taką:
http://allegro.pl/item601424114_swietlowka_kompaktowa_55w_275w_6400k_swiato.html
i obejdzie sie bez zbędnych przeróbek odbłyśnika.
Planty które miałem w szafeczce zmuszony byłem wysadzić na dwór gdzie wyraźnie odżyły, tyle, że u mnie już od dwóch tygodni wiosna idzie pełną parą, dziś w słońcu doszło do 40 stopni.
pzdr
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Chemik...to jest dobra opcja czekam na wyplate i dzialam tak jak mowiles przez tel wiatrak non stop nawet w nocy czasem bedzie przewiewal :p dziekuje za ten link!!
 
Top