What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

G

Guest

Alarec, a może wyciągnij z boxa i postaw na parapecie... Jaja powinny się chyba po pewnym czasie otworzyć.


EDIT: DWUSETNY POST :wave:
 
Last edited:

castlevania

Member
ReQuIeM dReAm , to dla bezpieczenstwa przed meniorami:) docelowo wybieram 5 najładniejszych roslinek i mały trening bedzie, reszta panienek jesli zostana to beda chyba sobie na parapecie stały w celach rekreacyjnych hehe:) pozdro

Edit: wiem ze lipa, dlatego napisałem ze rekreacyjnie bedą stały:) nie chce mi sie bawic w klony, nie lubie jakos klonow nie wiem czemu:) pozatym nie ma miejsca na pudło juz w pokoju, mam 2 rury po 20 W ale i tak nie bede nic motał pestek mam sporo jeszcze swojch wiec nie wnikam.
btw. w ogrodzie rosnie 7 x WW, 3 x NL, 4 x AK48 x (dokładnie nie wiem albo SADPxS1 albo Aurora Indica, albo AK48) raczej AK48xAK48 (najbardziej prawdopodobne bo było ich najwiecej na outcie) pozdroooo !!!!!!! 3majcie sie chłopy
 
Last edited:
Nio tez dobry pomysl ale moze lepeij z tymi co zostana to jakies pudlo jazrzniowki i beda matki dla dobrych klonikow :) bo na parapet w taka pore roku to chyba zdeka lypa :p
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
TRC- Comrade2
trawa napakowana i owocowa ze asz wydaje sie ze jak ugryziesz to bendzie jak sliwka,hehe

664IMG_1858-med.jpg


664IMG_1857-med.jpg


jedez z dwoch SOL-Blubonic

664IMG_1862-med.jpg


maly MK Ultra

664IMG_1866-med.jpg


i Maple Leaf Indica, te nasionka zatszymaly sie na chwile w polsce. takze sa naladowane pozytywnymi promieniami,hehe jusz to widzac odrazu,hehe

664IMG_1867-med.jpg


i klonki sie opalaja jak zwykle,hehe

664IMG_1868-med.jpg


peace
 
Last edited:

Lewar

Member
HC jak zwykle super nie bede Cie poraz kolejny chwalil hehe

12640IMG_1189.jpg


co roku chcialbym dostawac takie prezenty na urodziny :D
3 Sensi Skunk x Johny Blaze i 3 White Russian x Afghani przystapily do kielkowania :)

wsadzilem pod 3 swietlowki daylight 18 mikro klonow (kokos i przykryte kubeczkami), ktore zaliczyly 8 dni ciemnosci. nie uzylem ukorzeniacza (gdzies zginal)-on zabezpiecza glwonie przed gniciem lodygi/grzybem, tak? czytalem, ze mozna dodac do wody-wody utlenionej. w jakick proporcjach i czy warto?

pozdro,
Lewar
 
Last edited:
G

Guest

C99 od znajomego, bardzo pysznie wyglada :yummy: :yummy: sliczna jest
5761Imgp1673-med.jpg


5761Imgp1679-med.jpg


5761Imgp1678-med.jpg


5761Imgp1674-med.jpg
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

ladne prezenty Lewar

hej madixx super c99, moja prawie taka sama,hehe
jak ze smakiem?

664IMG_1876-med.jpg


664IMG_1870-med.jpg


peace
 
Kiedy ja bede mial takie topki :) dzis wrzucilem do mojego grow box kolejna lampe a mianowice hps250W i jest teraz 400w mh i 250hps i narazie ladnie to wyglada przyszedl mi termo legulatro podlaczony do grzejniczka zeby w nocy podgzrwal do 26oC ...
 
G

Guest

HC jeszcze niepalilem dopiero jutro, mi na out c99 bardzo pozno zakwitla, dopiero co zaczynala wsumie i zaraz bylo trzeba scinac... wsumie moze ze na poczatku byla jakas karlowata pozniej przesadzialem to juz rosla dobrze ale no mowie ledwo co zakwitla...

oblepiony w zywicy twardy skurwiel hehe

pozdrawiam


RD: mysle ze spokojnie temperatura w nocy moze spasc spokojnie do 20 stopni,
wydaje mi sie ze jest lepiej jak w fazie nocy jest te kilka stopni mniej niz w fazie dnia przy zapalonej lampie
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
zimna temperatura w nocy moze opuznic czy zwolnic kwitnienie. no i oczywiscie za ciepla temperatura w nocy tesz to spowoduje inne problemy. ja sie ostatnio tego dobze pszekonalem. jest bardzo fajnie jusz dobze roskwitnione kwiaty tszymac w zimnie. ale te co dopiero zaczynaja kwitnanc musza miec dosyc cieplo. nie cieplej jak kiedy jest swiatlo. zawsze nocki maja byc zimniejsze. bardzo zimne nocki w dokwitnientych kwiatkach pomaga im w dokwitnieniu i nawet mysle ze zywica wychodzi wiencej w zimne noceki. ale zato mlode kwitnance kwiaty tego nienawidza. jezeli masz tylko kwiaty co kwitna w tym samym czasie to mozesz sie bawic z temperatura i robic ja coraz zimniejsza asz kwiaty dokwitna. jezeli masz wielw kwiatow w innym czasie kwitnienia, musisz znalesc to temperature ktura otpowiada dla wszystkich momentow kwitnienia. cos takiego,hehe

peace
 

BiZZY

Member
HC Mam do Ciebie pytanko bo chyba Ty tutaj najwiecej odmian juz jarales.
Chodzi mi konkretnie o Hawaiian Snow z Greenhous.
Jak jest z jej hodowla, czy jest trudna do wyhodowania i jak jest po jej spaleniu.

Jest tak w ogole cos mocniejszego od tej odmiany?
 
Narzaie robie tak ze podlaczylem 2 lampy i wiatraczek do jednego timera i wszystko sie wylacza i wlacza razme wiec jak wylaczy sie w nocyi wiatraczek to temp nie powinna spac bardzo poniewaz tam nawet sie utrzymuje temp ...

Zoabzcymy ale tak na oko to szczerze wczoraj podlaczylem powieczor lampe ta hps 250w i dzis wydaje mi sie ze juz lepeinj roslinki o wiele chyba szybciej rosna nie chce zapeszac ale jak taka roznica w jeden dzien to spoczko :)

Pozdro 600
 

szok

Member
requiem: mi sie wydaje ze roznica na bank jest widoczna po 1 dniu nawet, u mnie to samo bylo 3 dni temu jak obnizylem lampe znacznie, po prostu wczesniej zostala podniesiona i nie bardzo chcialo mi sie ja podnosic a teraz rosliny juz razniej wygladaja
 
juz nie moge sie doczekac co bedzie sie dzialo pod 400w hps + 250w hps ... Mam nadzieje ze beda ladne topki i topiki :)

Pozdro 600
 

Latest posts

Latest posts

Top