What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Zajebiscie zielono-szampanskiej zabawy zycze.
Ja dzisiaj winko 2002 polslodkie czerwone, kilka spliffow i jeden grubasek.
Pozdrawiam.
 

tritexo

Member
36097IMG_5033.JPG
Szczesliwego ziąąą :muahaha:
 

bogusik2

Member
No to zacznijmy miło nowy roczek :D ja wlasnie odpalam kolejnego loleczka :)
Wszystkiego najlepszego :D mnostwo wódy szampana i ziola a ja trzeźwy hyhy xD
Nowy rok trzeźwo sie zapowiada :D pzdr

12128a1-med.JPG


12128a_1_1-med.JPG
 

xy1

Member
Siemanko, jestem chory i nie poszedłem nigdzie na sylwka ale stwierdziłem że najbardziej kształcącym zająciem w chacie będzie czytanie tego forum:) Doczytałem tych kilkadziesiąt stron a teraz mogę ze spokojem powiedzieć: Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, zdrowia, dobrych wyborów i wielu kolorowych dni a w kwestii uprawy: trafnych miejcówek, dobrych nawozów, jeszcze lepszych nasion, optymalnej pogody, dużo lisów :), mało saren i dzików i wcale grabieżców!!! W indorku dobrej ręki i trwałości sprzętu ażeby wszystko wyszło tak jak powinno.

Ps @Azzzz - ten twój kaktus to nie kaktus tylko Euphorbia.
 

1337grower

Active member
Ahoj , no to prosimy kurtyne w dol tym topicu na dol dac i zalozyc 2008 i przeklejic HOT CARGO:D:D:D 3 topiki 3 LATA:D ==
 
Last edited:
Top