What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

Cannagraphic

Active member
ReQuIeM dReAm said:
hehe nio to zobaczymy juz nie moge sie doczekac jeszce z tydzien veg i jedziemy flo :)

No to powodzenia mialem mniej wiecej tak samo... ale nowy rok przywitam mnie bardzo niemila niespodzianka i shroom od fisha WW i cala reszte musialem wyjebac z domy...
:badday:




wspomnien czar... :wallbash:
 
Co sie stało Cannagraphic miales jakis przypał rodzinny ... Ja sie bje jednego rachunku za prad :D ale moze przetrwam ... Powiem ze to wszytko przez choinke bo sie caly czas swieci ...
 

Cannagraphic

Active member
ReQuIeM dReAm said:
Co sie stało Cannagraphic miales jakis przypał rodzinny ... Ja sie bje jednego rachunku za prad :D ale moze przetrwam ... Powiem ze to wszytko przez choinke bo sie caly czas swieci ...

Chcahcahca mocna masz ta choinke :respect: Nie przypalu nie ma prad place sobie sam a planty jak mnie nie ma matka podlewa :/ Coś znacznie bardziej nieprzyjemnego, mam nadzieje ze nie wszystkim sie tak zaczal nowy rok...
:badday:

Zostaje mi czekac na Out 2oo7.

Peace !
 
Nio to lipa u mnie rok tez nei zaczol sie dobrze najpierw ziomek zmarl [*] wczoraj znajomy kolegi na cmentarzu mial wypadek jak zcinal drzewo tez zmarl a dzis w bloku u mojej baci o 4 byl pozar na 4 pietrze wybuchla butla a muiala juz byc pusta bo bardzo glosno jebnela i duze szkody w okol siebiue narobila dobrze ze moja babcia mieszka w srodkowej klatce bo jak strazacy gasili to woda zalawszystkich pod spodem oczywiscie w tym wybuchy tez nie obylo sie bez ofiar dwie zginely na miejscu jedna prubowala sie wydostac ale nie dala rady ...
 

Cannagraphic

Active member
Kurwa widze ze nie tylko mnie sie rok zle zaczal patrzac i tak na twoj "nowy" rok to i tak pare plantow to mala strata.
 
Powiem szczerze ze teraz to sie obawiam co bedzie dalej jak tak sie zaczelo ...

Cannagraphic jakie planty miales i jak wygladal box moze cos opisac ... bo nie pamietam twojego grow ...
 

Cannagraphic

Active member
Mojego Growa nikt nie pamieta bo nie wrzucam fotek jestem zabiegany strasznie :D Ale zrobie zdjecia boxa i wrzuce to sobie oblokasz.
 

koyot

New member
Witam...dawno tutaj nie zagldalem do was Panowie icmagowcy...ale w koncu mam sie czym pochwalic :lurk:

leci 3tyg flow...roslinyn sa po przejsciach tzn tydzien rosliny mialy za zimno nocami ze wzlegdu na wyjazd swaiteczny, wylaczili ogrzewania temp w nocy spadala do 9st co odbilo sie na roslinach matkach

cinamon


klonik cinamona



grapefruit



star chief




roslinki rosna pod hps 250 w boxie o wym 95x55x90, nad nim znajduje sie mniejszy box o tej samej podstawie wysokosci 60 z hps 150...


mam problem bo szukam odmianki dobrej, nieskiej szybko dosc kwitnacej..myslalem o ofercie z greenhousa i dutch...prosze dajcie jakies prozycje nie moge sie zdecydowac...

peace
 
Last edited:
witam
koyot moim zadniem byle jaka sativka odrazu na flo to jakies 60cm roslinka a jak mniejsze to jakis low rider jak dobrze to pisze ... ja zle to ktos mnie poprawi ...

Pozdro 600
 
G

Guest

@koyot każda odmiana - nawet sativy :wave: - jeżeli będziesz je trenował - oczywiście ! :sasmokin:->>PRZYKŁAD<<
Mam nadzieję, że po skończeniu uprawy napiszesz smok raporta z cinnamona - bardzo podoba mi się ta odmian lecz jeszcze nie miałem z nią do czynienia :D.
 

stolarz44

Active member
Ciekawe jakie ten gosc co podales przyklad ma rachunki za prad:p 1000W to juz chyba troche ciagnie;]
Pozdrawiam
 

koyot

New member
myslalem nad c99 szybko kwitnie, jest to sativka ale przelaczyl bym ja na flow szybko zaraz po fimie 2tydzien....ale to znowu femaleesed a chcialem sprawdzic inne seedbanki...greenhouse tak reklamowany i nagradzany ale doszly mnie sluchy ze ludzie ostatnio narzekaja na niego...

grzybiarz co do cinamona tez mi sie podoba, ladnie rosnie bez problemow nie wyciaga sie, klony jak widac szybko kwitna skoro klonik juz sie zywica oblal po 3tyg matka wyglada o tydzien do tylu w porownaniu, choc moze to tez byc spowodowane przejsciami z temperatura...

rosliny trenuje jak moge fim 4pietro, lst...zauwazylem jednak przy zarowce agro rosliny pozniej nieco zakwitaja przez co nieco przerosly zaplanowana wysokosc, przez co musze podniesc lampe kosztem wysokosci gornego boxa...wilgoc tez mam nieco za duza w nocy chyba przez co rosliny tez sie wyciagaja...

w gornym boxie chce zrobic soga na klonach cin i gf ale mam tylk o60cm wysokosci jak narazie i pewnie bedzie jeszcze mniej, hps to 150.... zeby zminiaturozowac nieco klony naraize trzymam je 2tydzien w 0,5l doniczkach...rosna powli i zaczynaja kwitnac mam zamiar je pozniej przesadzic do jednego niskiego pojemnika...

na next grow chcialem zrobic scroga i ciagle nie wiem co wybrac, ponoc ww z greenhousa jest mocna i dobrze rosnie...

jakby ktos mial jakies propozycje to chetnie poslucham...

jeszcze jedno...slyszal ktos o odmiane ingermans punch z seedbanku tseeds? Dostalem pestki jakis czas temu, mam tez odmiane star chief z tego seedbanku, nie moge znalezc zadnych informacji w necie na temat tych odmian i seedbanku tez za bardzo nie umie znalezc, moze ktos cos bedzie wiedzial na temat, zamieszczam fotke seedpacka moze ktos pozna po znaczku...jak narazie to dla mnie seedbank widmo..rosl mi kiedys ingermans punch na siatce zajebiscie sie rozkladaly odrosty rowno, praktycznie roboty nie mialem tylko odpowiedni fim i troche lst...niesty grow musial byc zlikwidowany :badday:



z gory thx
pozdrawiam koyot
 
Last edited:
B

bronek

Cannagraphic said:
Kurwa widze ze nie tylko mnie sie rok zle zaczal patrzac i tak na twoj "nowy" rok to i tak pare plantow to mala strata.
oooj tam-pamietajcie,ze "dobre sa zlego poczatki", a shit zawsze happens
mi dla przykladu cudownie zaczal sie rok, a w 3 dni pozniej rozstalem z dziewoja.........
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
widze ze niektuzy niemaja oniczym innymm gadac, tylko marudzic tu pszyszli,hehe

hej koyot pierwszy ras slysze o tych sionkach,spruboj ,napewno cos ciekawego,moze nie,hehe

a tu moja jeszcze niedograna True Blueberry X White Russian. bende sie bawil z blueberry troche. mysle ze moge TB zrobic bardziej na slodka indike, i tu zaczynam sie teras uczyc naniej. dobra nauczycielka,hehe


664IMG_1877-med.jpg


664IMG_1883-med.jpg


664IMG_1885-med.jpg


664IMG_1886-med.jpg


peace
 
HC jak zwykle pelen podziw dla Ciebie ...

Fishu Grapefruity coraz ladniejsze i lowrydery tez juz ciekawe :D

Koyot poszukaj jakies fajnej odmianki napewno sa jakies ciekawe na scroga... I smieszny seed bank jeszcze takiego nie widzialem :) Dawno dostales te sionka ??
 

Biodizel

Member
nie przesadzaj top ;) to chyba normalne ze sie obcina topki z lodyg, bo sa ciezkie, szczegolnie dopiero po wysuszeniu, gdy wydaje sie ze wszystko jest suche, i lodygi i topy, a wystarczy na troche wsadzic to do sloja zeby sie przekonac o tym ze nie koniecznie tak musi byc
bez lodyg moim zdaniem bedzie duzo mniej, ale i tak nie bedzie najgorzej ;) tylko nie mow ze 400-450g pod lampa 400 to normalna sprawa, patrzac na wypowiedzi bardziej doswiadczonych, z zagranicznych for

koniec nazekania, tak czy inaczej, bubbelicious ci sie udal, wyglada smakowicie

update

2x LR#2 okazaly sie byc zenskie
3x LR meskie (tylko 1 pyli, reszta to jakies mikrusy), 1x LR zenska
3x DF zenskie

samiec SM niestety sie schermil, zapylilem nim kilka topkow SM, ale jakosc przyszlego pokolenia stanela pod wielkim znakiem zapytania ;)

czyli 2x LR#2, 1x LR, 3x DF, 1x SM, beda zapylane pylkiem LR
 
Last edited:
Top