What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

G

Guest

mmmm bogusik czemu ty mi zawsze ochote zrobisz na cos dobrego ??:D
hehe a oto ostatnie bongo zrobione z butelki po wodce, hehe w srodku jest statek ;d

 
Last edited:

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
hot i bogusik zajebista zywica!tez o takiej marze ale do zbiorow jestem skazany na dupka co mi dowozi,ma teraz mokre i srednie,na wadze kosztowne.

U mnie dywanik topikow puchnie w oczach,wczoraj wszystkie 11 plantow poszlo do 12-litrowych donic.maja teraz mix mocniejszy i troche sie boje ze przesadzilem z guano ale czas pokaze,to moj pierwszy experyment z tak skomplikowanymi mixami.
19 dzien flow,topy juz grubosci kciuka i zaczyna sie zywica wylewac.najmniejsze topiki ma satori i wogole jakies takie mniej rozkrzewione,najdostojniej prezetuja sie akacze i jeden skunk,ten drogi skunk co po dupie dostal jest daleko za kolega.
Ostatnio zauwazylem jaki mam krzywy odblysnik,jakbym na nim usiadl troche;)po drobnej korekcie jest lepiej,400w grolux nie jest az taki zly jak sie balem ze bedzie ale nastepny raz winga z 600 wat na flow bede wieszal.szafa ma 120 x 82cm i wydaje mi sie troszke za malo,jak ustawilem ogrzewanie na termostat temperatura wynosi 18-26c.


Ostatnio zapomnialem wspomniec o ak48,to one mnie przekonaly do ak47 ktore jest strzalem w 10-tke.48 to fajna roslnka,mialem 3 planty in dawno temu i z kazdej byl dobry plon dobrej jakosci,topy miesiste i zywiczne czyli takie jakie lubie.


Peace
 
Last edited:

buSka

Member
siemacie:p w ogrodzie rosnie mi...

Ta na maksa po lewej to mamuska bubbleberry, obok niej gora i dol z prawej - [Arjans haze#2xNL5 Haze] X JH, gora prawa strona i srodek klon blubbleberry:) skumacie ten opis chyba nie? :p





uratowane, doszly juz w miare do siebie, mialem strasznie malo czasu dla moich pociech i gdy otworzylem szafe w sumie po tygodniu to bylem przerazony :p:p ale jak widac juz jest optymalnie, teraz to juz sie nie powtorzy :p w srode przesadzilem je i przelaczylem na flo czyli kwitna juz 5 dzien, jak narazie strasznie powolutku ;////
 
G

gelowas

OrganicShowmen, zarzuc lepiej fotki jakie, najlepiej archiwalne, gdy jeszcze 1,5 nie poszlo z dymem
Cardiel, ty to masz talent brachu, poszukaj jakiegos konkursu tematycznego hyhy
Bogusik, zaiste piekne drzewko swiateczne, jutro wpadne to zawiesimy bombki :D

BIODIZEL proszony o PM w sprawie akwarystycznej !!!!!! ;-)
a moze ktos jeszcze poza mj hoduje rybki?
 

urban

Active member
bogusik2 said:
E: Kilka slow do pana Urbana ;D B3N7 x Erd/Purt w twoim wykonaniu to klasyk :D niepowtarzalny, neziemski, bestsellerowy, nietypowy, wyszczalowy i wogole odjechane kolorki, faktura, smak, moc i co najwazniejsze efekty :)
Fajne ziolko... w malych lolkach dawalo po glowce jak dobry hasz :D pzdr

12128urbanb2n7.JPG


12128urbanb2n7_1_-med.JPG


12128urbanb2n7_2_-med.JPG


12128urbanb2n7_3_-med.JPG
Fajnie, ciesze sie ze sie podoba.

Jak narazie ziolko zbiera same pozytywne opinie hehe

Rystal napisal ze najlepsze ziolko jakie palil z outa.
Flo ze nie sądził ze ziolo z outa moze miec taka moc.
Teraz jeszcze ty, wiec nie pozostaje nic innego jak posadzic je znow za rok zeby was nie zawiesc hehe

...tło pasuje jak ulał :wink:
7249Obraz_0441-med.jpg


:headbange
 

cheech and bong

Active member
no urban rzeczywiscie klasowo to wygląda wyobrazam sobie tylko zapach, zawsze powtarzam moim uczniom hehe "zioło outdoorowe zdrowe i kolorowe i w smaku wyborowe". Mozesz zostac raperem ale nie dilerem bo w tym kraju posądza cie chłopcy na ulicy ze dodajesz jakiegos gowna dlatego to takie fioletowe, pewnie drechy by powiedzialy - co za syf nasączany sama chemia hehehe. Ostatnio mnie to meczy coraz bardziej jak widze kolesi na roznych imprezach ktorzy za kazdym razem jak maja mocny stuff to mowia do mnie stary mam white widow a ja sie tylko smieje i potwierdzam ze na pewno to jest to. ogolnie wiedza u nas jest na poziomie przedszkola brak rozroznienia miedzy sativa a indica zupelny brak wiedzy o roslinie hehe niektorzy nie wiedza i nie zastanawiaja sie nawet nad tym skad to sie bierze. Moje zdanie jest takie ze jesli nie zna sie tej calej otoczki zwiazanej z uprawa, suszeniem itd to traci sie wiecej niz połowe przyjemnosci z obcowania z zielskiem.
AMEN
 
Last edited:
C

Ca2

Cheech: i przedewszystkim...pamiętaj...na osiedlu....najmocniej...kopie tylko "fiolet" ;D sam kolor tworzy takie placebo, że japierteges. U mnie k2 było bardziej lajtowe od Maroc a mimo to każdy jarał się tym...u znajomka zamiast brać Hollands Hope co był przepyszny to chapali się na niesmaczną Early Misty...bo była fioletowa;D a chemia chemia eter eter mówiono na mojego white skunka, który iskrzył przy paleniu ;D
 

UNILITE

Member
haha
holender, bialas, skun :D

ziolo z outa klepie ostro,
ostatnio koleszka przyniusl kupywanca wyglad super fajne kwiaty, moj z podworka podlotu w wygladzie nie mial ale moc mniej wiecej ta sama

ak x afghani trzymany do samego konca najdluzej jak sie dalo...
2-3 tydzien sobie kwitl, ze topki byly takie ze az sie wkurwialem jak musialem to obierac, no ale przeciez trzeba bylo...
klepie niezle az boje sie pomyslec jaki to by byl cep jak by bylo dojrzale :yoinks:
 
C

Ca2

To dopiero wykorzystanie małej powierzchni;D Postaram się osiągnąć coś podobnego.
 

g1enek

Member
apetyczneee bobiszcze isk ;]
Tak w ogole to nie udzielam sie zbytnio , bo nie prowadze zadnej uprawy i nie chce poprostu spamowac. Ale jak juz zaczalem pisac to napisze ;] pozdro dla wariata bogusika hehe , urban kazdy chwali twoje ziolko - gratulacje ;] , i ziel zielony ( sor nie pamietam nicku dokladnie ) zajebisty osiąg z tak malej przestrzenie jestem przezdumiony gratulacje rowniez ;] . ja ruszam indorem dopeiro za rok jak juz bede mial wlasne mieszkanie, outdoor oczywiscie rowniez ruszy ;) licze tez na to ze bede mial okazje zasadzic jakies fajne krzyzywoeczki, pozdro dla prawdziwych ;]
 

hodowca85

Member
śniadanko:

BambataxErd/P.T. pheno#2 w porównaniu do #1 jest o wiele mocniejsza.
Bardzo fajna mieszanka indica sativa 60/40
Niewiem jak to możliwe ,ze dwie identyczne rośliny-z tych samych nasion od E. różnią się ,aż tak bardzo mocą.Podejrzewam ,ze to dlatego ,że to "domowy" cross ,a nie zakupiony od Breedera ,w pełni stabilny...







:joint:
 

bogusik2

Member
Isk przepiekne fotki :D keep em' commin'
Gienek hehe dajcie mi sweterek na świeta :D śliczne zapięcie z tyłu rekawami hehe
Hodowca przesmaczniutko wyglada :) hehe odemnie tylko płomień :D bo czego nam tu jeszcze trzeba :p pzdr


E: Hodowca umiesz narobic smaka :D nawet mi na wiecej hehe :) powstał pomysł sklejenia dwoch aled.. wyzwanie samo w sobie to bo zachowuje sie jak naćpana bletka hehehe xD no ale cos.. pali sie zacnie :p pzdr

12128looool-med.JPG


12128looool_1_-med.JPG


12128looool_2_.JPG
 
Last edited:

isk

New member
dzieki bogussik staram sie dorównać najlepszym czyli również tobie :respect:
nie mogę sie doczekać czasu przed i po zbiorach,wtedy dopiero będzie co fotografować.

pozdro thc
 

Latest posts

Latest posts

Top