What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no zajebiscie dajecie :headbange :D :headbange

widze tesz ze czasami cos ciekawego wyrasta z tych mojich krosow,hehe
aby tak dalej koledzy ,hehe

pare photek odemnie

chemd x sd

664IMG_5433-med.jpg


664IMG_54181-med.jpg


sd

664IMG_5432-med.jpg


sorry ze ciagle jestem tu malo, mam troche zaduzo pracy ,pracy tej co nielubimy,hehe ale jusz niedlugo wszystko wruci do mormy.

peace
 

Yarcio

Member
@Bogusik, co to takie oszronione :D Tam jest przeciez czysta zywica :D
@HC, super zdjecia, jak zawsze uprawasz cos neikomercyjnego :D Powodzenia :D
 
C

Ca2

HC: bardzo ciekawe są twoje crossy. Wczoraj paląc liście WRxA z outa...jeden koleś powiedział coś co mnie rozśmieszyło :D "niezłyyyy skuuunnnnn" więc chyba się zacnie skuł tym nieszczęsnym outdoorem. Twoje crossy obecnie pod sodówką rosną ładnie i bez problemów... nic im nie dolega.
Nowa lampa się przydała bo nic się nie wyciąga i nawet te pierwsze odrosty rozwijają się bardzo ładnie. Odległość między liścieniami a pierwszym pięterkiem wynosi nic... i dalej centymetr po centymetrze piętro przy piętrze...ale jak wiadomo jeszcze wyskoczą :D Chyba dla lepszego plonu potrzymam tydzień dłużej na vegu.
W przypadku wystąpienia męskich osobników Hawaiian Snow lub G13xWW zapyle po gałązce wszystkich pozostałych Pań. Coś swojego na next grow jako totalny pheno mix.
 
Z

zielarz

siema
Bogusik ale masakra...faktycznie czysta żywica, o HC nie wspominam bo to juz klasyka :)
Zajebiscie mnie pali żeby wystartowac z boxem jak widze takie delicje.

PS. ktos napisał do mnie PMa-ale niestety nie mogę go odczytac ani odpowiedziec:)
dopóki nie uzbieram więcej postów.....musze troche pospamowac :D
 

bogusik2

Member
HC rządzisz :p Najwieksze, najpiekniejsze, najsmakowitsze, najidealniejsze (..)
(hyhy to jak Johny Bravo pisał esej o Kaszanie.. "ja kaszane lubie bardzo bardzo, bardzo, ba.." tylko pisane ze słownikiem hyhy)
Co to bedzie jak wiecej fotek wleci :D juz gesia skorka na rekach ;)
Dzieki Panowie za mile slowa :) z moim złomem zrobiłem 80 fotek dzis rano zeby wybrac te najlepsze hehe :) Nie moge sie doczekac kiedy bede miał znowu co fotografowac :D jak na razie moge poznajdowac stare fotki ktorych zapomnialem wzucic (albo mi sie nie chciało hyhyhy)..

12128macrosd-med.JPG


12128macrosd_1_-med.JPG


Ja dzis pale resztki sativek i ciesze sie z przedwczesnego prezenciku :D


Pijemy dziś zdrowko naszego HC ;D

12128hc-med.JPG


I taka mała zagadka świateczna :D Zgadnijcie co to moze być i kliknijcie na link poniżej zeby sprawdzić czy mieliście racje :p pzdr

12128salviad3_4_1.JPG


http://www.icmag.com/gallery/data/500/12128salviad3_3_1.JPG
 
Last edited:

isk

New member
jeszcze raz Ak-48, 16 dzień flo.
bum48009.jpg

ale widze że jestem chyba jedyny co ma AK-48 przeci ziółko pierwsza klasa :rasta:
 
Last edited:

bogusik2

Member
Placjisz jak juz na czaxcie napisałem :) Piekna roslinka.. i potencjalna zajebista matula :D MILF jak dla mnie :) hehe
Isk AK48 rzeczywiscie ma niezła moc i fajną jakosc odlotu :) pozycja warta uwagi i chyba jeszcze kilku Panów sie na nią zdecydowało :) Ta spod reki Arkana była świetna :p Ja nie moglem sie powstrzymac.. do jakiegokolwiek alko musi byc obecne ziolko :) i tak z uzyciem lufki spłonl maly topek GFa :) pzdr

12128lukfa-med.JPG


12128lukfa_1_-med.JPG
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Bogusik nawet nie wiesz jakiego smka mi zrobiles tym ostatnim foto....

bo wlasnie skonczylo mi sie wszystko co mialem i nawet czysta lufka tu gdzie mieszkam jest czyms bardzo cennym ..........a moze czas na mala przerwe w paleniu <pale od 8 lat codzinnie z 2 tyg przerwa>...

A wy robicie sobie czasami przerwy ?
 

Giet

Member
hehe ej jak choinka wyglonda ta fota oszronionego topa bogusika z poprzedniej strony ;P
spaliłem lolka z czegoś co wyglondało jak ten gf wyzej jak to zajbiście smakuje i pachnie cytrusami zupełnie jak cali orange zajebista faza musze mieć coś tego typu, z bonga tak fajnie nie smakuje jak lolki z mała ilościa tytka albo lepiej wcale jade po pakiet ;P musze jakiś in zmontować i lokum kurde chce mieć takie topy pachnące w szafie ;P
 
C

Ca2

Zielarz ja napisałem Priva ;) chodzi o avatar... używam go na innym forum i może być nieco mylący...więc jeśli byś mógł ;) to teges;)...

Takie małe dziadostwo...grymaśne..a lepi sie od szkraba;D ciekawe co z tego wyrośnie...


Reszta fot i detali w growlogu
 

bogusik2

Member
Giet to miała byc własnie sesja fotograficzna z wdzieczna nazwą "X-mass tree" hehe
Ciesze sie ze wyszło troche jak prawdziwa choinka :D
Green Dream a mi lufki sie skończyły hehehe :D ale Grapka jeszcze odrobinke mam :p
To fotka z dzis rano specjalnie dla Ciebie :) hehe znaczenia mozesz sie domyslić hehe
WESOŁYCH ŚWIAT :D pzdr

12128greendream.JPG
 

eddy

Member
Ca2 mięsity ten rosliniak,ciekawe co z tego wyrosnie,oby tak dalej szlo ,juz nie moge sie doczekac finału,oby babka była :D
a ty Bogus respect normalnei smaka robisz hehe
 

hodowca85

Member
ej sadamesko co ty Tu za gówno wrzucasz?
to nie jest miejsce na spam i na budowanie twojego mini miasteczka!!!
jakby to miało jakiś związek z MJ to prosze bardzo.
ale nie wykorzystuj Tego forum-tak często odwiedzanego miejsca na reklamę.

E: dzięki za szybkość
 
Last edited:
Z

zielarz

Ca2 said:
Zielarz ja napisałem Priva ;) chodzi o avatar... używam go na innym forum i może być nieco mylący...więc jeśli byś mógł ;) to teges;)...
Mówisz i masz :D
 
Last edited:
Z

zielarz

hehehe....dzięki cardiel...bardzo mi sie podoba-jak będe miał doła to go użyje :D
 

Latest posts

Latest posts

Top