What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

bogusik2

Member
Kov niesamowite ziolko :) powinno je sie palic ze złotego cybucha bursztynem :D
(taka ciekawostka.. bursztyn naturalny taki zmorza sie pali :) a bogaci debile odpalaja sobie od nich fajki zeby być trendi xD ..nie woleli by moze palić żywicy W papierosie jak my? hehe)
Przypominam o konkursie na świateczną kicie :D
Zamieszczacie zdjęcie/zdjęcia swojego kota/kotów w stylu światecznym i macie szanse wygrac wspaniałe nagrody :)
Zadanie nie jest trudne wiec DO DZIEŁA POLSKO! pzdr

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=1410607#post1410607

12128kicia_7_-med.JPG
 
Last edited:
C

Ca2

Po powrocie z dworu zmysł węchu uświadomił mnie, iż mam poważny problem.
G13xWhite Widow mając 3 pięterko liści jest wyczuwalny (narazie lekko) w całym pokoju. Śmierdziuchy wsadzane w kontakt czy też te gluty pachnące w pudełkach dadzą temu rade czy będzie mi to jebać na potęgę choćby niewiem co?
 

cardiel

Member
hello hello Ca2 :smile:

nie ma sensu maskowac zapachu MJ odswiezaczami powietrza i tego typu badziewiem, bo ich zapachy bede sie kumulowac i bedzie walilo nieziemsko w calym pomieszczeniu...

Jonizator powietrza tez pewnie nie wystarczy jak zaczna kwitnac, skoro juz teraz mozesz wyczuc zapach.. Zrob maly filtr weglowy i problem masz z glowy

pzdr Cardiel
 

szok

Member
4 ever: sprawdziłem pocztę nawet przed chwila i nic nie doszło od ciebie , pewnie dlatego ze z tego ruskiego serwera ale SPAM tez sprawdziłem i nie ma nic ...napisz jeszcze raz ..

ps. potem sie wyedytuje i usunie ...
 

castlevania

Member
Nie wiem co sie dzieje ze ostatnio mi te indorki nie wychodzą:( z 5 roslin zostały 3 laski, nie wiem co jest ze tak słabo rosną, dzis je powyginałem niech sie dzieje co chce, chyba za mało czasu im poswiecałem :-/ pozdro


 
C

Ca2

castlevania: moim zdaniem kiepska ziemia...lub totalnie moim zdaniem...w ogóle ziemia. Od pierwszych White Widow w coco...nigdy nie tkne ziemi do uprawy. Wysiew i veg idealnie idzie na glebe...ale na flow zawsze coś sie u mnie pierdoliło. Najczęściej miałem blokade Mg i schły mi liście + topy. Po fotkach myślę, że coś z potasem sie może dziać. AVE COCO !

Nie ma opcji na filtr węglowy. Wentylacja mi go nie utarga to 1. a 2. to nie ma miejsca i finansów. Poprostu jebać... podstawa, żeby stary nie zadawał durnych pytań i inni obcy wchodzący do pokoju:)

Co w ogrodzie...powoli zaczyna rosnąć mi...



Na zdjęciach można powiedzieć...początek...i koniec... lub bardziej koniec...i nowy początek :D Outdoor na szczęście topnieje i w nowym roku będzie czystka. Ale bede sie niecierpliwil za harv in.:D
 
Last edited:
O

OrganicShowmen

dzien dobry, goede morge gnojki
dobra plony sie udaly trzeba bylo wszyskto wysuszyc co sie rowniez udalo. tiaa no i cowogole to trza bedzei to jakos zakonserwowac. sloiki mam za male hehe 5L :D

to forum jest najlepsze z wszytkich tutaj forow jezykowych, a wiecie dlaczego bo polacy sa zdolni hehe a pozatym to siedzi tu niezla siatka ludzi z overgrow ktorych umysly sa tak przepalone ze lacza sie z icmagiem przez glowe.
no osatnio nie czytalem mam ogolnie chbya z 40 stron od mojego osatniego posta ale powoli ide sobie do przodu raczej ogladam malo czytam bo ludzi nie znam, ale pozdro dla kova bo widze ze sie wiecej zaczal udzielac, rady daje zdjecia K+.
HC tez pozdro big V dla starucha bo dobry grower z niego moje trawsko z jego ziaren zabija ludzi hehe. Plantator tyz zyczenia przyjmij haha i dzieki.

cheech and bong smarku :p przestan jarac ziolo z tloka bo Cie to wykonczy hyhy
a i jeszcze grzesio ytu siedzi tajny agent niderlandzkiej partii przyjaciol jointow [ jakby taka byla to by w niej byl ].
i rybsko ja nie wiem jak on pali pod woda.

.. a w holandii jest w sumie do dupy, tylko bym amsterdam i hage polecil i to swszytko tak pozatym jak stol do snookera i ludzi jacys tacy sztywni kurwa [ poza amsterdamem ma sie rozumiec, adam to jakby panstwo w panstwie, pieklo na to mowie]

trzymac tak dalej z forum nie kolocic sie nie szpiegowac, psiarnia oczywiscie won jesli taka jest, no co koniec.

pozdro P#E%S!
 
Last edited:

rafjol28

Member
:headbange Witam wszystkich!!24 dzien 12\12
Z 14 roslin 12 okazało sie panienkami, albo mi sie wydaje albo strasznie powoli kwitną i strasznie je powyciagalo.Jakie jest wasze zdanie na ten temat?












 

tomato

Member
Veteran
a ja zajrzalem dzis do sloika, i uswiadomilem sobie ze juz jade na rezerwie... mysle ze swieta jakos przetrwam, ale co dalej hehe ? no i patrzac na wasze indory cos mi tam zaczela w glowie kielkowac...powiedzcie mi moi mili czy jest sens robic cala uprawe tylko i wylacznie na swietlowkach ? czy raczej jest to raczej strata czasu i energii ? pytam bo mam takowe i to nawet sporo, 24 W philipsa..:chin:
pozdro :rasta:

E:wlasnie szperam po forum i widze ze opcja z cfl daje nawet niezle rezultaty...hmmmm....
 
Last edited:
G

Guest

tomato said:
a ja zajrzalem dzis do sloika, i uswiadomilem sobie ze juz jade na rezerwie... mysle ze swieta jakos przetrwam, ale co dalej hehe ? no i patrzac na wasze indory cos mi tam zaczela w glowie kielkowac...powiedzcie mi moi mili czy jest sens robic cala uprawe tylko i wylacznie na swietlowkach ? czy raczej jest to raczej strata czasu i energii ? pytam bo mam takowe i to nawet sporo, 24 W philipsa..:chin:
pozdro :rasta:

E:wlasnie szperam po forum i widze ze opcja z cfl daje nawet niezle rezultaty...hmmmm....
:wave:
Hmmm zawsze w tej kwestii jest SENS!!! ! heheh. Moim zdaniem jak dolozysz odpowiednia ilosc swietlowek na na odpowiednia powierzchnie, plus dobra wentylacja to bedzie wszystko ok!
:wave:
 

bogusik2

Member
Ja użyłem 6 takich 24W philipsów na pow. 30x35.. wyszło jak spod HPSa :)
Wszystko da sie zrobić :) Tomato masz zapał zdolnosci checi i wszystko inne czego do sukceu potrzeba :) Go for it! :) Wróże piekne zbiory :)

E: Kilka slow do pana Urbana ;D B3N7 x Erd/Purt w twoim wykonaniu to klasyk :D niepowtarzalny, neziemski, bestsellerowy, nietypowy, wyszczalowy i wogole odjechane kolorki, faktura, smak, moc i co najwazniejsze efekty :)
Fajne ziolko... w malych lolkach dawalo po glowce jak dobry hasz :D pzdr

12128urbanb2n7.JPG


12128urbanb2n7_1_-med.JPG


12128urbanb2n7_2_-med.JPG


12128urbanb2n7_3_-med.JPG
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
hehe, dzieki chlopaki !
widze ze jedynym problemem bedzie przekonanie do tej uprawy mojej malzonki... :muahaha:
pozdro :rasta:
 
G

Guest

tomato said:
hehe, dzieki chlopaki !
widze ze jedynym problemem bedzie przekonanie do tej uprawy mojej malzonki... :muahaha:
pozdro :rasta:

Hehehe! skad ja to znam?! Wiesz jest pare kwestii ktorymi mozna przekonac kobiete by 'przymknela oko' heheh.
Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego! W kazdej kwestii!!!
:wave:


E:
Bogus mmmm tej joint.... mmmmm :D :wave:
 
Last edited:

isk

New member
mam podobna sytuację ale moja pani jest bardzo wyrozumiała :yes: chociaż od czasu do czasu ma pewne obiekcje i wtedy jest już gorzej hehe ostatnio musialem przeprowadzić nagocjacje,bo stawiałem boxa(60-60-130cm) w pokoju.
jakoś sie udało :rasta: i kwitną juz tam dwie damulki AK-48.
vvu63938.jpg
 
Last edited:
C

Ca2

Mistrzostwo świata przyznaje Sz. Panu Bogusikowi Dwa!
Roślinka z B2 mixu... 2gie małe pięterko... totalnie pozwijana...kliniczny niedobór fosforu... na listkach żywiczka w kropelkach...po przetarciu listka palcem...paluchy się kleiły do siebie. Czegoś takiego nie widziałem nigdy w życiu... Mam nadzieję, że szkrab wyjdzie z tej przypadłości i będzie z niego super jarańsko:D
 

bogusik2

Member
Ca2 dobrze wystartowała i dobrze zakończy :) hehe ciekawe co spowodowało te dolegliwosci.. tak czy siak dzieki bardzo :p Mistrzostwo należy sie Tobie :) W koncu to nie moja roslinka majac 2 pieterka zlepia palce :D Trzymajmy za nia kciuki :p
A to macra z dzisiejszego poranka.. ciezka robota hyhyhy pzdr

12128xmasstree_3_.JPG


12128xmasstree_4_.JPG


12128xmasstree-med.JPG


12128xmasstree_1_-med.JPG


12128xmasstree_2_-med.JPG
 

Latest posts

Latest posts

Top