What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

G

Guest

ja rowniez bylem w tym tygodniu na rybach na stawie hodowlanym, niestety, jeszcze nie ta pora :) alijah ladny okon :D You must spread some Reputation around before giving it to alijah again.

Czekajcie czekajcie, jeszcze troche a tez tu wrzuce jakies fotki :D
 

Zathir

Member
No nareszcie sie zaczyna. Okonie, ja równiez łowie je na małe paprochy, kolor najczesciej motor oil albo perłowy. W tym roku narazie spiningowalem tylko na rzekach za pstrągami. Mam nadzieje ze za 2 tygodie uda mi sie wyrwac na rybki. Mam nadzieje ze teraz pojdziemy za przykladem alego i zakolorujemy ten temat :D
pozdrawiam wedkarzy spragnionych maja! :wave:
 
G

Guest

bump! :smile:
a to z kiedys...

16863ryba-med.jpg


16863rzeka-med.jpg


marze o solidnym wypadzie na rybki, tak naprawde:smile:...dluzsza posiadowa...heh... :wave:
 

Giet

Member
Byłem w tym sezonie tylko raz na rybkach- nad sanem niestety nic nie złowiłem, nie moge sie doczekać tych 3kilowych brzan których tam pełno, to troche daleko odemnie bo z 300km ale zastanawiam sie czy by nie opłacić karte tylko w okręgu rzeszowa
Tylko pytanie czy oprucz sanu i wisłoka są w okolicach Rzeszowa jakieś dobre łowiska? wędkował ktoś z was w tamtych rejonach?
Pierwszy raz od 3lat opłace karte tak to na dniówkach jechałem bo jakoś mi przeszło z tym chobby ale mam nadzieje że z nowu sie zaraże tą dawną pasją;)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Niedzielne wyniki :smile: szczupaczek 70 cm i 39 koluchów ( sumik karłowaty)
Niestety juz oprawione bo za pzno zatrybilem zeby fote machnac.




Udanych polowow :wave:
 

Zathir

Member
Piekny ten szczupak tylko co to za szczupak złapany w kwietniu?
Ja juz nie moge sie doczekac pierwszego, wszystko juz zaplanowane tylko sprzet nie przygotowany. A w czwartek tylko spinning, plecak, wodery, gibony i cały dzien w dziczy :D :D :D napewno cos podkoloruje :)

pozdrawiam:wave:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Jak to jaki? Heh piekny! :smile: Tam gdzie lowie mozna brac, takie wewnetrzne przepisy.
 

cannamaster

Member
ta finger winny zawsze sie tlumaczy:p powiedz lepiej ze miales smaki na niego bo dawno nie palaszowales pysznego mieska z prawdziwego Pikea;)
 

Tomu

Well-known member
Veteran
Finger said:
Niedzielne wyniki :smile: szczupaczek 70 cm i 39 koluchów ( sumik karłowaty)
Niestety juz oprawione bo za pzno zatrybilem zeby fote machnac.




Udanych polowow :wave:
A myślałem ze nikt nie bierze sumików karłowatych do jedzenia :laughing: szczupak ma tarło i nie można go brac w tym okresie!.
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Tomu koluszki bardzo mi smakuja, duza ich zaleta to to ze poza kregoslupem nie maja praktycznie osci. Pozatym folia, cytrynka, przyprawy i na grila wczoraj cala micha poszla.
Co do szczupaka to moze i tak jest na wodach PZW ale na tym łowisku z ktorego on pochodzi mozna spokojnie czesac szupaki od otwarcia do zamkniecia sezonu.
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Hmmm skoro pozwalaja łowic szczupaki to napewno ich populacja nie jest w zbiorniku najgorsza :smoke:
 

Zathir

Member
Moim zdaniem to zależy czy to łowisko o którym mówi Finger to cos ala prywatny staw lub łowisko czy to jezioro dzierżawione przez kogos. Dla mnie zabierac samice pełną ikry to barbarzyństwo, ale co by nie mówic to szczupaki juz sie wytarly.

ps kiedys to były czasy, zamiast do szkoły to rowerem do lasu w tygodniu w marcu/kwietniu i żywcówki :bashhead: :D :D :D człowiek był młody i głupi ;p


pozdrawiam :wave:
 
Po dluzszej przerwie w tym temacie dorzuce cos od siebie :) dzisiaj bylem na zwirowni z kolegom.. efekt? kolega 2 male sandaczyki (30cm) oto jeden z nich

a ja sandaczyk 43cm taki o

wiem ze tamtem wyglada na wiekszego ale tak zdjecie mi sie cyklo dziwnie :D
No i poza tymi sandaczami to mialem jeszcze szczupaka okolo 50cm pod brzegiem prawie ale niestety przecial zylke i nie ma zdjecia ;p i jeszcze jedno branie szczupaka ale zlapal za koniec ogonka i tylko mi zniszczyl kopytko..
Żadna ryba nie odniosła zanczacych obrazeń i wszystkie powrocily do swoich domów cale i zdrowe :headbange
jutro kolejna wyprawa, tym razem na Odre, życzcie powodzenia :bashhead:
pozdrawiam
 
No zahir ladnie pojechałes :respect: Ja własnie wróciłem ze starorzecza i powiem że było całkiem całkiem. 4 szcvzupaczki 25,40,45,46cm niestety nie mam zdjeć bo udało sie pożyczyć aparatu :badday: Wczoraj na odrze tylko jedno branie szczupaczka miałem i tyle ale za to dziś sobie odbiłem :headbange
Jutro pewnie znów gdzieś ruszam, kocham majówki :jump:
pozdro :wave:
 

jaca30z

Member
Witam!
wpadło mi trochę czasu wiec dziś odwiedziłem swoje miejscówki.
Dwie godziny biczowania rzeki nie przyniosły nawet brania....
jutro pojadę na wieczór...

21708IMG_0499.JPG



i pare fotek :rasta:

21708IMG_0504.JPG


21708IMG_0512.JPG


21708IMG_0513.JPG


21708IMG_0505.JPG


21708IMG_0503.JPG




:laughing:
 
C

Ca2

Kurcze panowie...jak widzę wasze fotki to żal mi dupe ściska, że nie mam durnej karty PZW i żadnego sensownego łowiska w swoich rejonach.. a chętnie zarzucił bym jakiegoś wagglera na lina bądź karpika. Spining fajna sprawa ale jak nie biorą to spining jest strasznie męczący. Teraz najchętniej zarzucił bym rosówe na haczyk o 3 na ranem...odpalił jointa Hollands Hope i wyczekiwał na branie jakiegoś żarłoka. Jedyne co mnie pociesza...to ryby w akwarium :)
 
D

dEv-9

Ca2 said:
Kurcze panowie...jak widzę wasze fotki to żal mi dupe ściska, że nie mam durnej karty PZW i żadnego sensownego łowiska w swoich rejonach.. a chętnie zarzucił bym jakiegoś wagglera na lina bądź karpika. Spining fajna sprawa ale jak nie biorą to spining jest strasznie męczący. Teraz najchętniej zarzucił bym rosówe na haczyk o 3 na ranem...odpalił jointa Hollands Hope i wyczekiwał na branie jakiegoś żarłoka. Jedyne co mnie pociesza...to ryby w akwarium :)

Mam ten sam problem, a lowiska u ciebie moze sa nawet takie o ktorych niewiesz hehe kurde przydaloby sie zrobic ta karte ale czlowiek taki zabiegany.. :)
 
C

Ca2

dEv: szkoda hajsu na karte... czasu brak to 1. ...2. to brak kasy na sprzęt i karte...3. brak łowisk z rybami...wody troche mam ale co wpuszczą karpia przed zawodami...to po zawodach jebani emeryci wszystko wyłowią;/
 

Latest posts

Latest posts

Top