What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

Zawsze mozesz sobie pojechać na jakis staw komercyjny albo wykupic licencje na lowisko specjalne (o ile takie masz w poblizu). Kolo mnie gosciu otwiera lowisko specjalne za rok :D narazie zarybia wode szczupakami do 80 cm i karpiami, jedyny minus to cena takiej licencji... ok 300-400zl/rok... no ale po tym roku to pewnie ladny albumik by sie zrobilo :)
 
D

dEv-9

400zl .. sporo:)
Wole(wolalbym) naturalne zbiorniki hehe u mnie jest pare rzek i jezior w odleglosci kilkunastu-kilkudziesieciu km, moze nic konkretnego ale zawsze cos.
No tylko ta karta PZW.. wrr:) Pozdro


Ca2 said:
dEv: szkoda hajsu na karte... czasu brak to 1. ...2. to brak kasy na sprzęt i karte...3. brak łowisk z rybami...wody troche mam ale co wpuszczą karpia przed zawodami...to po zawodach jebani emeryci wszystko wyłowią;/

Jak sie chce to mozna pokonac te trudnosci, kiedys bylem parenascie razy na rybach, czuje ze teraz w oparach ganji by mi sie to spodobalo jeszcze bardziej Pozdrawiam:)
 
Last edited:
G

Guest

:wave:

Bylem dzis chyba z 4 godziny, tluklem i tluklem wode! ani razu nic! nawet raz nie uderzyło...musze wybrac sie w prawdziwa dzicz! W tym rejonie rzeki jest bardzo ubogo w szczupaka....

hmmmm to na osłode...:wink:

http://youtube.com/watch?v=DU69o01HNoQ&feature=related

piekny zebacz!!! ale koles zachowaniem i podejsciem mnie zniszczyl lol... heheh jak macie ciekawe linki dawajcie tutaj...niech temat zyje!:D


Edit: tak zle 'wyciagał...' hehhe i troche nie szanowal tej ryby!!!
pozatym 'rybak' to raczej na morzu, łodz plus sieci!!:wink: A na rzece to rzecz jasna 'wędkarz!':D
pozdro!
 
Last edited:

PioK

Member
alijah said:
... ale koles zachowaniem i podejsciem mnie zniszczyl lol...

ale o co chodzi z tym zachowaniem ?? czytalem tam w komentarzach ze zle wyciagal ? o to chodzi ?

nie jestem rybakiem ... raz tylko kolega dal mi wedke(mialem 14 lat) potrzymac na ktora zahaczyl sie szczupak... cieszylem sie jak glupi ale szybko mi zabrano wedzisko bo ze niby zle to robilem
 

Somelier

Active member
No jak tam panowie po weekendzie? Połapali? Ja dzis postanowiłem zrezygnowac ze spinningu na rzecz gruntoweczki.. a oto wyniki :headbange

nasze dzisiejsze łowisko:



Zawsze chcialem zrobić takie zdjecie ;D


Najwieksza sztuka dzisiejszego dnia -> prawie 3 kg ;]


A to nasz wynik w 2 osoby (nie wszystkie sa bo te mniejsze z miejsca wypuszczalismy)

pozdro :wave:
 
Last edited:
G

Guest

:wave:

Ladne karpiki łysy! :D :yes: zabawa byla napewno :smile:

A ja wczoraj wypatrzylem gdzie sie splawiaja...hehe!
Dzis dwa feedery, koszyczki... zaneta jakas kupna plus duze ilosci malasy...Zaczelo sie po 16. Trzy male leszczyki plus jedna certa(kukurydza). Ok 18 jedno mocne pierdolniecie...hol...jest!:D
za chwile na druga wedke...podobnie pyk , pyk i jest! hehe! Hmm...w tym rejonie rzeki oraz otoczeniu panow emerytow:smile: to raczej rzadkosc...:wink:
przyneta: biały plus czerwony...
16863leszcze-med.jpg


jeden.
16863leszcz2-med.jpg


dwa.
16863lecz1-med.jpg


oczywiscie powedrowaly spowrotem do wody by mogly kogos jeszcze uszczesliwic!:D:D
:wave:
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ja mialem wstawac za 20 minut i wyruszac na rybki, ale niestety deszcz i dupa z łapania. Jak gdzies wyrusze to pokoloruje.
POłamania kija :wave:
 

Murinus

Member
Siemka wszystkim :rasta:
dzisiaj zrobiłem zakupki i planuje w niedzile z rana po raz pierwszy w tym roku jechać na rybki hehe , a co do karty bo widziaelm że taki temat zostal poruszony to szczerze zapłaciłem w tamtym roku 90zł i byłem tylko raz na nocce, taniej mnie wynioslo łowienie na specjalnym łowisku :p w tym roku nie płace za karte a złowieone ryby zawsze moge wypuścić bo akurat w łowieniu ryb same ryby nie są najważniejsze hehe troche to głupio brzmi ale naprawde nie ma nic lepszego niż wypas relax nad wodą :joint: a jak się zlowi ryba to już jest wogóle bomba :headbange
Pozdro ....hehe :D

 
Przed chwila wrociłem z ryb no i wypada coś pokolorować :headbange

26cm mały ale lepszy rydz niż nic heheh

30cm

miejsce z ktorego go wyjelem

i nawet garbusek sie trafil


Wszystkie ryby wrociły do wody... pozdro :wave:
 
G

Guest

:wave:

wooooooooohooooooo! hehe! :D

Finger
i jak byly te ryby? :chin: pozdro bracie!:wave:

Murinus hahaha dobre foto! Mam nadzieje, ze nie bylo French kiss? haha :wink:

łysy_łysy
Pieknie!!!:yes:

Dobra dzis po poludniu ok godz 15 wybralem sie na moj spot hehe... oto rezutlat!Dzis bylo dobrze! Piekna pogoda i brania tez dopisaly...:D:D

sorry za foty ale aparat mi padl i pstrykalem nedznym w telefonie...


zaczelo sie tak...
1686329-05-08_1727-med.jpg


potem byly dwie na raz!haha eh urwalem jeden zestaw i jak zwijalem po ponowynym zmontowaniu wycholowalem ten zerwany razem z ryba!:D
1686329-05-08_1627-med.jpg


pozniej do melasy przyszly leszcze!!! ten byl pierwszy!
1686329-05-08_1615-med.jpg


a ten drugi...byl wiekszy i ciezszy...najedzony...chyba mu smakowalo! A mam cie!!!hehe.
1686329-05-08_1728-med.jpg



Po sukcesach:wink: wystartowalem z zywcem...hehehe a tu rezultat!!!Nie musialem dlugo czekac!
1686329-05-08_1657-med.jpg


Uf co za dzien!!!!!! Bylo naprawde calkiem dobrze! :DEh ten emocje!!!:D

Wszystkie ryby po wykonaniu fot powedrowaly do wody niech kogos jeszcze uszczesliwia! catch and release !!!!!

ps: Cos IC polish fishing team... sie leni!!!:wink: :D Do wedek bracia!!!heheh

pozdrawiam!!!
 
Last edited:

Somelier

Active member
Siema wędkarze ! Alijah widzę że sie nie nudziłeś na rybach hehe ładnie połowiłes.Sezon w pełni mam nadzieje ze uda mi sie wyskoczyć na ryby w wekend bo mnie ciagnie jak cholera ...
Tu jest fajna strona holenderska na której rośnie apetyt na ryby http://www.metersnoeken.nl/ może ja znacie...
Pozdro upaleni wędkarze !

Siema ! Byłem wczoraj i dziś na rybach to coś pokaże. Wczoraj łowiłem na lekki spinning i było całkiem nieżle
22501P5300001-med.JPG
22501P5300007-med.JPG

22501P5300008-med.JPG

22501P5300009-med.JPG

22501P5300013-med.JPG

22501P5300014-med.JPG

22501P5300018-med.JPG

22501P5300020-med.JPG

22501P5300021-med.JPG

22501P5300022-med.JPG

22501P5300023-med.JPG

22501P5300024-med.JPG

No i dziś na spławik coś złowilem
22501P5310034-med.JPG

22501P5310039-med.JPG

Rybek było więcej ale nie wszystkim robiłem foty bo były małe, oprucz tych 4 okoni leżących obok siebie wszystkie ryby wruciły do wody.
Pozdrawiam !
 
Last edited:

Zathir

Member
:wave:
Ostatnio miałem problemy z aparatem i niestety nie uwieczniłem nic na zdjeciach.
Wszyscy pieknie zapierdzielacie, ja niestety mam mało czasu, raz na 3 tygdnie uda mi sie wyskoczyc na 3 dni na rybki. Na szczescie niedawno odkryłem piekne miejsce i dzis zaczynam tam nęcic :)
30389P1100004.JPG


30389P1100006.JPG


ps własnie po raz pierwszy od 7 lat usmarzyłem sobie węgorza, nie lubie i nie jadam ryb ale ten jakos nadzwyczaj mi smakował ;d
 
T

thcfanatic

wiadomo gduby blant w lewej rece w prawej wedka jedna z piekniejszych rzeczy ktore robilem ze ciarem w reku
 

Somelier

Active member
Czołem ! Dzis byłem nad rzeczka troche pospiningować i nie było nudno....
22501P6170006-med.JPG


22501P6170007-med.JPG


22501P6170005-med.JPG


Wziął na zielone kopyto te ktore widać przy pysku. Miał 48 cm.

Peace
 

Zathir

Member
Witajcie!
Zajebiste zdjecia Somelier! Mi w koncu udało sie wyrwac z domu :jump:
6 rano autobus->4h jazdy->działka->spot->spot->spot->spot->działka->nocka->autobus->dom
Po drodze na spota zajechałem nad rzeczkę, łowi sie w niej lipienie i pstrągi:
30389IMG_9575.JPG


30389IMG_9576.JPG


30389IMG_9585.JPG


30389IMG_9579.JPG


30389IMG_9592.JPG



Noc była spokojna, jasna, w koncu to 20 czerwca. Łapalismy na małe płoteczki, zazwyczaj wole ukleje ale te poszły gdzies na tarło. Miałem 2 brania na raz o godzine 1:45, pierwszego węgorza dostałem na spławik z dwumetrowego gruntu, sprzed drzewa w ławicy płoteczek :) drugi z gruntu, wyciągnął mi z 60m żyłki. 0.85 i 0.90kg.

30389IMG_9609.JPG


30389IMG_9612.JPG


30389IMG_9614.JPG


pozdrawiam:bandit:
 

Somelier

Active member
WOW Zathir ! Piekne te węgorze ja jeszcze nigdy nie złowiłem.... Super plener K+ !






peace
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top