What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

urban

Active member
Kurwa lewar ale ty jestes ograniczony.
Rownowaga w eko systemie jest zachwiana przez ludzi.
Czy ty jestes takim ignorantem piszac o mojej nie wiedzy tylko dla tego ze nie uznaje napierdalania z broni do zwierzat zyjacych w lasach?

O czym ty wogole do mnie mowisz piszac ze maja zezwolenie na strzelanie pare miesiecy w roku.
Co to ma byc?!
jakas kartka dzieki ktorej koles moze odstrzelic pol lasu tylko dlatego ze uwaza ze tak bedzie lepiej.
Jakos przez miliony lat wszystko dzialo sie same ale takie mondrale jak ty zawsze wszystko wiedza lepiej.

Chcesz pokazac ze masz jaja dobra idz do tego lasu zarznij tego dzika ale nie z broni tylko nozem zobaczymy czy bylbys taki mądry jaki jestes w gadce.

I nie porownuj mi tutaj odstrzalu dzika czy łani do lawienia ryb bo to totalna głupota.

Chcesz pokazac jaki jestes zajebisty?
To zajebista sobie droge wybrałes.
Gratulacje.
 

urban

Active member
Dla tej zwieryny napewno jest.

Własnie przez taki brak szacunku do zwierzat i przyrody swiat wyglada jak wyglada.
 

Lewar

Member
urban nie chce sie klocic i wywolywac negatywnych emocji. ale wyglada mi to jak bys za bardzo kojarzyl mysliwych z klosownikami :) klosownicy zabijaja dla zabawy, mysliwi moze po czesci tez ale (tak jak pisalem) rowniez reguluja ekosystem.

kto wybije wsciekle lisy albo podlozy szczepionki, no i kto dokarmi zwierzatka w zime?

tez jestem wrazliwy na krzywde zwierzat, ale dzialania przepisowych mysliwych jestem w stanie zrozumiec :)

pozdrawiam Cie Urban i sorry za OT
 

kazuya20

Active member
zamiast zabijac zwierzęta ... i mówić że i tak by same zgineły bo nie mają pożywienia w okresie zimowym to lepiej zacząć je dokarmiać paśniki itp itd
wiem ze takie pasniki są ale w jakiej ilości 1 paśnik na 2km / kwadratowe
 
Last edited:

Zathir

Member
:wave:
Lód za gruby nie był ale jestem spowrotem.


kolega działa w czasie odpoczynku na herbate ;d
30389IMG_8126-med.JPG


30389IMG_8127-med.JPG

30389IMG_8128-med.JPG

30389IMG_8129-med.JPG

30389IMG_8131-med.JPG


30389IMG_8133-med.JPG

30389IMG_8135-med.JPG

30389IMG_8138-med.JPG


30389IMG_8145-med.JPG

30389IMG_8146-med.JPG

30389IMG_8147-med.JPG

30389IMG_8148-med.JPG



30389IMG_8159-med.JPG
 
G

Guest

:wave:
No Zathir pieknie pieknie! Klimat jeziorka oraz ogolny tez niczego sobie :D :joint: tak jest najlepiej, kocham taki kontakt z natura a nauczyla mnie tego m.in uprawa w sposob szczegolny!heh. Byle do wiosny...
Pozdrawiam!:wave:

16863IMG_0094-med.JPG
 

Giet

Member
łowi ktoś na wiśle? bo zastanawiam sie czy płacić karte a w mojej okolicy nic innego nie ma chyba że zarośniete jeziorko tylko to kolejna stówa za wspólnote a pewnie nic nie zarybiają tylko czasem karpie wpuszczą ale może mógłbym w zimie spod lodu łowit np takie okonie jak Zathir ;D nigdy nie próbowałem ile kosztuje sprzęt do takich poowów? można jakoś na spinning? ;P Zathir na co złapałeś te pasiaki?
 

Zathir

Member
Czesc
Giet te okonie złowiłem na mormyszke, nie ma lepszego sposobu na okonie spod lodu. Sprzet nie jest drogi, wedke do łowienia na mormyszke zrobisz spokojnie z kołowrotka za 10zl, szczytowki (tez z 10zl) i czegos na włos (koszt z 2zl) lub kupic gotową za kolo 40zł chyba. Ja swoją zrobiłem z jakiej starej ruskiej wedeczki i nie zamienił bym jej na zadną inną ;d
pozdrawiam
 

Zathir

Member
No panowie sezon na pstrągi sie rozpoczął a ja zdjec nie widze? Cannamaster i reszta muszkarzy co jest z wami?
pozdrawiam
 

isk

New member

znalazłem jeszcze fotke karpika niestety staw komercyjny ale jak sie naiema co sie lubi to sie lubi co sie ma.karpik wazył 4,80 kg i najlepsze jest to ze zestaw miałem zajebiście delikatny(wędka-piker masa wyżut. do 10gr)zabawa była przednia!!pozdro dla wszystkich prawdziwych wedkarzy.
 

cannamaster

Member
Zathir u mnie ciezko teraz na pstraga bo rzeka zamrarznieta a ja leze z temperatura 39stopni C. ale czekam az tylko bedzie mozliwosc zalozyc na koniec jakas imitacje malej strzebelki i i sie pobawie:D ale jeszcze jedna sprawa!!!! PIERWSZE MUSZE OPLACIC KARTE:)
 

Zathir

Member
Witajcie.
Postanowiłem odpoczac sobie przed sesja, opłaciłęm karte i pojechałem na pstrągi. Łowiłem jakies 2,5h , w pierwszym miejscu złapałem pstrąga około 28cm. Dalej nie miałem ani brania. Jutro 7 rano start i całodniowa misja.

30389IMG_8412-med.JPG


30389IMG_8418-med.JPG


30389IMG_8419-med.JPG


30389IMG_8420-med.JPG

30389IMG_8421-med.JPG


30389IMG_8424-med.JPG

30389IMG_8425-med.JPG


30389IMG_8439-med.JPG


30389IMG_8444.JPG


30389IMG_8445.JPG


pozdrawiam
 
G

Guest

:wave:
No w koncu ktos ruszyl temat!:D:yes:
Powiem tak, zazdroszcze zimowych wypadow!!! Ja nie mam warunkow ani za bardzo czasu ale jak sezon ruszy moze cos zarybie w temacie!:wink:
Pozatym co za piekna miejscowka!!! mmmmm....ten klimat...
Zycze dobrego wygiecia kija!:wave:
 

Zathir

Member
:wave:
No to zaczynamy. Rzeka ta sama co wczoraj tyle ze z 25km w dół rzeki. Przez pół dnia lało ale nic mi to nie przeszkadzało, za to nałaziłem sie duzo dzis. co ja bede gadał, sami zobaczcie.
30389IMG_8459-med.JPG


30389IMG_8463-med.JPG


36cm
30389IMG_8467-med.JPG


i miejsce z którego został złapany
30389IMG_8469-med.JPG


30389IMG_8475-med.JPG


34cm
30389IMG_8477-med.JPG


z miejsca:
30389IMG_8479-med.JPG


30389IMG_8481-med.JPG


lipien kolo 30 cm
30389IMG_8519-med.JPG


30389IMG_8520-med.JPG


Jutro chyba tez skocze ostatni raz na rybki :wave:
 

cannamaster

Member
Zathir pieknie pieknie!!:)) ja jutro sie moze wybiore na nasza koszarawe i zobacze co ciekawego sie dzieje:)) oby tylko woda nie szla zbyt brudna:(
 
G

Guest

:wave:
Witam wedkarskie grono!
Zathir jak zwykle piekne foty! No i widac, ze frajda byla :D Rybki tez takze wypad jak najbardziej udany!:yes:
Dzieki za relacje! i byle do wiosny!:D
 

cheech and bong

Active member
uwielbiam połowy płoci pod koniec zimy i na poczatku wiosny wtedy sa najlepsze rezultaty, latem juz nie jest tak łatwo. Oto moj wczorajszy wynik 3 godziny łowienia i 15 kg płoci hehe musze otworzyc smażalnie ryb.
płoć to fajna ryba pewnie wiekszosc wtajemniczonych wie ze jedna z najlepszych letnich przynet na plocie są nasiona konopi, cóż te ryby wiedzą co dobre, z reszta nie tylko płocie ale wiele innych gatunków nie pogardzi konopkami.


 
Top