What's new

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

Somelier

Active member
Byłem dziś na stawie komercyjnym takie łowisko ma kilka wad np to ze trzeba płacic za same łowienie i jesli bierzemy rybe to juz gruba kasa ale jak cie stac to cie nie obchodzi, takie lowienie troche przyponima podchody z karpiem w wannie ale ryb jest duzo i duzo ciekawych gatunków.


Peace
 
Last edited:
Wow Somelier złapałes jesiotra? Niezly niezly :) u mnie koles na swoim przywatnym lowisku wpuscil 3 takie po 20kg to po 3dniach zostaly mu 2 bo klusole mu siatka wyjely jednego... Polska ;/
 
D

dEv-9

Ostatnio zdobylem karte wedkarska wiec rankiem wyruszylem ujarzmic rzeke bóbr:)


3815bobr.jpg



po drodze spotkalem sarenke
3815sarna.jpg



ok w sumie slabo mi poszlo, wyciagnelem 23 cm okonia na spinning i 3 jakies mniejsze rybki


3815malarybka.jpg


3815okon.jpg


(tak naprawde to ja nic nie zlowilem, okon i te 3 smyki to zasluga mojej dziewczyny) :p :laughing:

cos nie mam reki pozdro :spank:
 
Te 3 male rybki to klenie, w zeszlym roku zlowilem takiego ok50cm na odrze na kukurydze, wedke mi do wody wciagnal ale na szczescie zatrzymal sie kolowrotek miedzy kamieniami i jakos sie udalo, szkoda ze aparatu wtedy nie mialem. Teb bobr to na jakiej wysokosci ? Bo widze ze plynie juz bardzo leniwie, ja tez lowie czasami na bobrze ale na bardziej bystrych odcinkach w poszukiwaniu pstragaczy :D
Bobr piekne lowisko, uwielbiam tam jezdzic :) pozdro
 
G

Guest

piękne rybki łowicie panowie!!!

ja z wczorajszej wyprawy nad wode przywiozlem okonie, zostaly juz zgrillowane z ziolami i odrobina cytryny!! cos pieknego! pozdrawiam
49823dsc00246.jpg
 

Giet

Member
Byłem połowić troche na sanie, w tym roku królują świnki a duzo mniej jest brzan i kleni

hpim2844wa5.jpg

na focie świnki, certa a na samej górze jedyna brzana a to na nie polowałem ;(
Było jeszcze sporo małych cert, jelców i kiełbi ale nawet ich do siatki nie wsadzałem

innym razem:

hpim2840hw0.jpg


następnym razem jak tam pojade pochodze troche ze spinningiem za pstrągami i zdam relacje :rasta:
 

Giet

Member
Na gruntóke i na spławik ale lepiej brały z gruntu na pażone płatki owsiane z tego co zauwazyłem to najczęściej stosowana przynenta nad sanem i najskuteczniejsza na brzany i świnki tyle że w tym roku coś mało wyciągłem brzan ale na jesień myśle będzie lepiej.

alijah lepiej na San masz tam pełno pstrągów, brzan, cert, kleni, świnek są nawet głowacice w pstrągowych odcinkach a nad wisłokiem łowiłem tylko 2razy w okolicach Rzeszowa tylko klenie ciągłem ale teraz to niewiem nie byłem z 4lata
 

Giet

Member
dajesz te płatki na sito i zalewasz gotującą sie wodą tak zeby zmiękły ale nie zabardzo wystarczy troche polać, można zrobić z nich ciasto rozrabiając w rękach ale nie wiem dlaczego lepiej biorą na nawlekane ;P
Z tego co zauwazyłem najwięcej brzan jest nad Sanem na Słonnym jest tam tez troche tęczaków jak szukasz dobrych miejsc możesz tez spytać w sklepie wędkarskim w Dynowie jego właścicielem jest mistrz świata w wędkarstwie muchowym...
Musiałem tam opłacić karte na ten okręg na cały rok 218zł bo nie miałem wpisowego w tym roku przegieli podnieśli dniówki z 15 do 50 wiec za cene 4dni mam karte na cały rok więc jade tam w sierpniu na kilka tygodni będzie dobze bo brzany najlepiej wtedy biorą

mam podobny ponton ale jeszcze z niego nie łowiłem, patrz lepiej na wymiary a nie ilu jest osobowy- na moim pisało że jest 4osobowy a wchodzą ledwo 2
 

greengirl

Active member
Czasami i mnie coś się trafi...jakaś płotka, lin i całkiem spore byczki

4654CIMG7436_kopia.jpg


pozdro

green
 
Last edited:
G

Guest

:wave:

witam! ok dzieki giet za przepis!:smile:, ale pytajac o to popelnilem niezla gafe...zamiast 'pażone' przeczytalem 'prażone' heh i to mnie zdziwolo:) a tak to calkiem dobra przyneta, ale ja bardziej uzywam jej na jeziorze...platki na rzece szybko spadaja a ja cierpliwosci nie mam zeby nabijac je co chwile jeden po drugim hehe na ciasto jakos nie za bardzo...

Dzis kozystajac z chwili wolnego czasu wybralem sie na rybki, nie bylem dlugo bo deszcz nie daje spokoju juz od kilku dni! Woda skoczyla dosc wysoko, ale taka woda ma tez swoje plusy:smile: Wieksza ryba idzie do brzegu cos przekasic:smile:

Znalazlem super miejsce woda prawie stala...brania? jakies byly ale bez rewelacji. Na takiej wodzie mialem dawno temu niezla brzane
16863brzana1-med.jpg


a tu tylko drobnica non stop :confused: :smile:
Dzis bralo na czerwonego, bialy i makaron byl ignorowany:smile:


16863ryby-med.jpg


16863rybki-med.jpg


16863rybki1-med.jpg



Pozatym cos tak jakos slabo 'ICmag fishing team' :wink: wedkuje:smile:
co z tym tematem?!:chin: hehehe... Zathir jak brania bracie, pochwal sie co tam targasz?:chin: :D :wave:
 
Last edited:
G

Guest

:wave:

Ladnie jaca! Nie ma jak klimat o swicie:D:rasta: No i rybki widac byly...
ladny leszcz... Jaka rzeka? na co itd??:D

rzeka w miescie...
16863river1.jpg

:wave:
 

jaca30z

Member
alijah-Rzeka to bezrybna ;0 Narew.Przyneta biały robak + kukurydza.
Metoda drgajaca szczytówka z koszyczkiem a w nim zaneta rzeka specjal TRAPER.
o 3.20 w ruch poszła fifka z zajebistym holendrem niestety nie wiem co to była za odmiana :).
POZDRO!
 

Latest posts

Latest posts

Top