What's new

C.E.A.G. - Field Marshall

Aboriginal

Member
Trošku jsem se o tom přepnutí bavil s lidma a většina z nich říkala, že doba květu udávaná seed bankou je od prvního náznaku blizniček...
Takže podle mě máš o osm dní víc času...právě jsem v dost podobném období jako ty(akorát teda podstatně menší šišule) a řešil jsem to, kdy flushovat a také mi bylo řečeno že až od prvního náznaku blizen...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Trošku jsem se o tom přepnutí bavil s lidma a většina z nich říkala, že doba květu udávaná seed bankou je od prvního náznaku blizniček...
Takže podle mě máš o osm dní víc času...právě jsem v dost podobném období jako ty(akorát teda podstatně menší šišule) a řešil jsem to, kdy flushovat a také mi bylo řečeno že až od prvního náznaku blizen...

Taky jsem se na to zeptal pár lidi tady ( F.U.C.K.E.M. members ) a tam mel kazdy jiny názor, takze jsem na zacatku. Tezko to takhle rici, ale ja to udelam tak ze kdyz uvidm na kytke ze zacina pomalu zrat, tak ji zacnu flushovat. Sice nevim jeste jak to spoznam na 100% ale nejak se to zvladne.
Kytky zacali ted fakt zrat jak besnive, v patek vecer dostali poradnu zalivku a dnes rano uz jsi pytali neco. Takze dnes dostali dalsich 14 litru s EC 1,8 a Ph 5,9
a zadna voda nevytekla zz kvetniku. Flushing zacnu koncem tydne, podle stavu kytek.
mam tady i par fotek a informaci z matkarne, dostel jsem darem Casey Jones a Kali Mist od Peripheriho, za co velke DIK :respect::bow::bow::bow:
Jsou to rezy 1. tridy, z takovou kvalitouo sem se jeste nesetkal, nevim ci to bylo "s protekci", ale takhle by meli rizky vypadat. :bow:
nechal jsem je dva dni jeste dokorenit pod zarivkou a uz jsi nasli vyborne misto v matkarny.
Dnes bych se uz konecne moch dozvedet jak jsou na to Master Kushe z pohlavim. testuje se to u Ima :wave: :friends:
Pak uz i Anesthesie jsou tak 5 dni na 12 hodinovem rezimu takze doufam ze by z kazdeho ason tak po 3-4 vypadli ze hry nech se udela kousek mista.
Ted je tam presne 26 kytek a uz je to na doraz, vyce se uz nevejde :muahaha:
a tady ti fotky aby jsem nezapomnel :woohoo::nanana:
Spolecna fotka

Kali Mist

Casey Jones

SSH

Master Kush

Master Kush

Anesthesia ( Old school Positronic Afgan/Skunk1 x Herijuana ) - group photo
 
M

Miris

hehe taky sem věčně nespokojenej s řezama, respective spokojenej ale dycky si řeknu takovýto mohly by bejt ještě trochu lepší :D :diy:

je vidět fakt kvalitní péče :growrespect:
i občas mi připadá že je dobrý tak trochu keříky (např. po přepnutí po FIM kde se podaří šestka - myslim shiva shanti se mi tak líbila) .. všechny "hlavní" coly sou furt dobře masivní, ani ne řídký jak u jiných...akorát nevim který tohle dělávaj v dobrym poměru :)

tímto dnem přepínáš?
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
hehe taky sem věčně nespokojenej s řezama, respective spokojenej ale dycky si řeknu takovýto mohly by bejt ještě trochu lepší :D :diy:

je vidět fakt kvalitní péče :growrespect:
i občas mi připadá že je dobrý tak trochu keříky (např. po přepnutí po FIM kde se podaří šestka - myslim shiva shanti se mi tak líbila) .. všechny "hlavní" coly sou furt dobře masivní, ani ne řídký jak u jiných...akorát nevim který tohle dělávaj v dobrym poměru :)

tímto dnem přepínáš?

Ahoj, servus, nazdar, caf a vitaj :wave: :muahaha:
Je sem nerikal ze sem byl zatim z rezmi nespokojen, zatim mi skapali jenom dva a i to mou vinou, na zacatku. Ale tyhle jsou nejlepsi co jsem mel a videl.
I proto jsem se dal na matkaren, a nebudu muset nadavat na nikoho :D
Budu si drzet, selektit genetiku co se mi libi, a co mi chutna :woohoo:
Tyhle posledni fotky josu z matkarne a tam to zastrihavam a tvarujem. Ted sem zjistil ze Master Kushe jsou zatim 3 samce #4,,#8, #10.
Takze se to zacne pomalu uvolnovat misto v matkarne na s pozdejsi selekci Pre 98 Buba Kush x Molokai Frost a pak fajnotky od Cannacopie.
Ale to az pak pozdejc o tom.......
Me se to proste takhle libi, tenhle styl pesteni, ti hlavni koly pak stoji za to :muahaha:
Prepinat nebudu ted nic, v makarni bude 18 hod. rezim bude hodne dlouho, a v druhe casti to uz je na kvetu 45 dni. Nejblisi kolo bude SOG aka 40 kytek a par dnu rustu ( max. 5 dni ze zvlhcovackou )
:dueling::woohoo::yoinks:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Ahoj Radvi!!

Tak uz to krasnie,uz to nabera..
Ta SSH je nadherna..Zaujal ma Danny boy,uz si ho isiel?

Velmi sa tesim ze si malicke doviezol v poriadku..
Vcera rano si odviezol kamarat 120ku klonov..
(Ide moju verziu Extra Dense Sea of Green)
Hehe..Takze protekcne na nich bolo iba to..
Ze v case kde sme si pisali..Som mal uz vsetky
klony prekorenene..A presadzal som ich do zeme..
Tieto klony boli navyse a tak som ti ich mohol hned
pribalit..Nabuduce ked prides,bude ta cakat L.U.I.

Prajem..nech ti to tvrdne:D..a ostatne uz si ustrazis..
Opatruj sa..
"P"

PS:Som si isty ze v svojej maminkarni budes robit uplne rovnake klony..
Kazdy kto by narezal stovky a stovky klonov za posledne roky..
Kvalitu klonov ovplyvnuje vela faktorov..Na zaciatku som pracoval
s dvomi druhmi parnickov..'Drahsov' verziou z growshopu(zeleny) a
lacnov verziou z Baumaxu(Ohybny biely spodok)..Kym growshopacky
tesni a je nutne castejsie otvaranie,Baumaxacky netesni a je nutne
strazit vyschnutie klonov..Prilis vysoka vlhkost sposobuje zltnutie listov,
az hnitie..Pri nizkej vlhkosti v pripade neustrazenia,mozes o ne prist..
Onen pouzivany trik..Raz namocit a potom uz nestriekat,iba ich nechat
pozvolne vysychat..Je najidealnejsi..No chce to trochu praxe a je pouzitelny,
iba v growshopackom parnicku,ktory skutocne tesni..Ked mozem poradit..
Radsej zainvestuj par korun navyse a kup tuto drahsiu verziu..
Najrychlejsie sa ti klony prekorenia,ked medzi 5 az 8 dnom..Rockwoolove
kocky uz nebudu mokre,ale iba vlhke..Novy korienok v snahe o prezitie,
zenie do hlbky,aby nasiel vyssiu vlhkost..Ale pozor(!) na uplne vyschnutie..
Tazko sa to opisuje..Ale vy to urcite zvladnete..Len moje :2cents:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Radvi!!

Tak uz to krasnie,uz to nabera..
Ta SSH je nadherna..Zaujal ma Danny boy,uz si ho isiel?

Velmi sa tesim ze si malicke doviezol v poriadku..
Vcera rano si odviezol kamarat 120ku klonov..
(Ide moju verziu Extra Dense Sea of Green)
Hehe..Takze protekcne na nich bolo iba to..
Ze v case kde sme si pisali..Som mal uz vsetky
klony prekorenene..A presadzal som ich do zeme..
Tieto klony boli navyse a tak som ti ich mohol hned
pribalit..Nabuduce ked prides,bude ta cakat L.U.I.

Prajem..nech ti to tvrdne:D..a ostatne uz si ustrazis..
Opatruj sa..
"P"

PS:Som si isty ze v svojej maminkarni budes robit uplne rovnake klony..
Kazdy kto by narezal stovky a stovky klonov za posledne roky..
Kvalitu klonov ovplyvnuje vela faktorov..Na zaciatku som pracoval
s dvomi druhmi parnickov..'Drahsov' verziou z growshopu(zeleny) a
lacnov verziou z Baumaxu(Ohybny biely spodok)..Kym growshopacky
tesni a je nutne castejsie otvaranie,Baumaxacky netesni a je nutne
strazit vyschnutie klonov..Prilis vysoka vlhkost sposobuje zltnutie listov,
az hnitie..Pri nizkej vlhkosti v pripade neustrazenia,mozes o ne prist..
Onen pouzivany trik..Raz namocit a potom uz nestriekat,iba ich nechat
pozvolne vysychat..Je najidealnejsi..No chce to trochu praxe a je pouzitelny,
iba v growshopackom parnicku,ktory skutocne tesni..Ked mozem poradit..
Radsej zainvestuj par korun navyse a kup tuto drahsiu verziu..
Najrychlejsie sa ti klony prekorenia,ked medzi 5 az 8 dnom..Rockwoolove
kocky uz nebudu mokre,ale iba vlhke..Novy korienok v snahe o prezitie,
zenie do hlbky,aby nasiel vyssiu vlhkost..Ale pozor(!) na uplne vyschnutie..
Tazko sa to opisuje..Ale vy to urcite zvladnete..Len moje :2cents:

Ahoj :wave:
Danny Boya jedu po prvni a i ma uchvytil, nejen vyzorem ale i silnou ovocnou vuni, nakonec i vynos bude primereny :woohoo:
SSh jsou nejlepsi a vypadaj nadherne, maji velke trichomy, nejvetsi z tehle posadky a spodni sisky jsou brutalne obsypane.
Taka protekce staci, takze :bow: pred tvymi rezmi :muahaha:
Je jasny ze na rizky pouzivam parnicek, ten drahsi z GS.
Klasicky namocim predem RW do vody s Ph 5,5. na min. 12 hod pak jemne vodu vytlacim a soupnu do parniky. Nevetram, udelelej jsi tam dobrou mikroklimu. PO case 4-5 dni nakouknu jak jsou na tom. a kdyz je potreba kousicek zaliju. Zatim jsem to pouzil 2 x, nakolik mi SSH zakorenovali 2 tydny, coz se mi stalo jenom snima. Jinac napr. Master Kushe zakorenili behem 6-9 dnu, uplne vsechny. Anesthesiam to trvalo o neco dyl a to 8-12 dnu. Vsechno to byli rezy na test pohlavi.
Diky za pripsevek a cenne rady :wave: :bow::respect:

P.S. Dnes bude update :woohoo:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdravím, mám pár dobrých i zlých informací.
Růstovů část boxu z části i květovú, mi napadli svilušky.
Kytky byli zbaveny nejvíc poškozených listů a dostali pořádny postřik, který budu opakovat za 5-7 dní ještě jednou. Dostali i zálivku a hnojivo Fish mix s EC 1,5 a Ph 5,6.
Konečně poukazovali Master Kush a Anesthesie pohlaví. Master Kush #2, #4, #6, #8, #3 jsou samci. Takže zůstali štyři samice.
U Anesthesie jsou zatim 3 pěkný samci, který jsou už pod 400W na pyl. Vyberu toho nejlepšího. Budúce mamky Casey Jones a Kali Mist dostali 3l květníky, zatim nebyli napadeny sviluškama i tak dostali takisto postřik. Ak bude problém pretrvávat dostane se na rad nějaká chemia ( můžete poradit ??? )
Příšti kolo budu dělat nejaký semínka.
Květ část boxu se blíži pomalu ke koncu.
Máme 51 den na květu. Flushing provádim čistou vodou ve sprše tam se dostali opět všechny štyři Sensi Skunk, Danny Boy, Great White Shark, Buddha ten dostal první krát flushing.
Zbylích pět kytky dostalo klasicky PK 13/14, květové hnojivo. První část sklízeně bude tenhle čtvrtek nebo pátek. Další pak za 7-10 dnů a poslední tak za 14-17 dnů.
Fotky z růstové části přidám zítra, tak zatim se mějte fajně.

Sensi Skunk
picture.php

1st. SSH cola

twins Afgan Skunk1 / Herijuana mini male

Afgan Skunk1 / Herijuana mini male

Danny Boy cola

4 th Sensi Skunk

best cola on Sensi Skunk
 

PERIPHERY

Member
Veteran
....zakorenili behem 6-9 dnu....
Diky za pripsevek a cenne rady :wave: :bow::respect:

Tak to su profi vysledky a tu uz nie je co radit..

Pri mojej metode musim vyuzit kazde volne miestecko..
A tak nejde do jedneho parnicka nikdy menej ako 40-50 kuskov..
Co znamena ze vlhkost vyleti velmi hore a preto je nutne
castejsie vetranie..Ako pri 10-15 klonoch,kedy staci mat
otvorene 'okienka'..

Radvi ked mozem :2cents:

Radsej ako stresovat rastlinky Sviluchmi a striekat ich viac krat..
Doporucujem nasadit chemku..Po testoch viacerych pripravkov..
Jednoznacne najlepsie vysledky mam z OMITE 30 W
picture.php

Jedno postriekanie a mam po probleme..Za par koruniek kup 10g
balenie..Mam ho uz 4 roky a nemozem ho stale minut..hehe
Odvaz si 1g a rozmiesaj ho v 1lit. vody..Postriekaj z vrchu-spodu..
A nezabudni ani na kontainery,podlahu...vsjo kde mozu bit..
A Svilusky su minulostov..To je moja skusenost..Radsej jeden
radikalny krok,ktory dievcata urcite ustoja..Ako niekolko tyzdnove
trapenie,striekanie a chradnutie nasich milackov..

Opatruj sa dable a skoncuj to s nimy:dueling::D

:wave:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Omite,talstar,svilustop
ale bacha ty svině pražský sou už nějaký odolnější
Diky za rady koupim dva pripravky a budu stridat. nastesti je jich minimum, takze by nemel byt az taky problem je vymitit.
Jeste se chci zeptatza jakych poveternostnich podminkach se neadri, nebo dari sviluskam ? Chlad, teplo, vlhko, sucho ?
:wave:
 

Clockmaker

Member
maj rády teplo a vlhko.někde sem viděl graf množení těhle sviní v závislosti na teplotě.byla to pěkná exponenciální křivka.
jinak taky sem jich měl málo z jedný darovaný matky.za měsic už sem měl zoo.tisice sviní na všem,ventilátor je rozežene po celý bedně.takže nezahálej a už jim to tam perod začátku
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
maj rády teplo a vlhko.někde sem viděl graf množení těhle sviní v závislosti na teplotě.byla to pěkná exponenciální křivka.
jinak taky sem jich měl málo z jedný darovaný matky.za měsic už sem měl zoo.tisice sviní na všem,ventilátor je rozežene po celý bedně.takže nezahálej a už jim to tam perod začátku

Ok, diky za info. Kytky uz dostali jeden poradny postrik Biooilem a vsechny napadeny listy sli hned ven. Uvidime jak se to zatvari, dnes nebo zitra se na to poradne pozru a znovu aplikuji postrik Biooilem.
Omnite a wuxal pujdu koupit az pristi tyden,kdyz bude cas.
:wave:
 

Clockmaker

Member
na wuxal se vyprdni,svilušky musíš zabít ne pohnojit.biool mi fungoval jen jedno v ostatních případech(3ech) sem musel sáhnout po talstaru,do toho di.
navíc ten biol musíš ředit s jarem a akorát to kurví listy
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
na wuxal se vyprdni,svilušky musíš zabít ne pohnojit.biool mi fungoval jen jedno v ostatních případech(3ech) sem musel sáhnout po talstaru,do toho di.
navíc ten biol musíš ředit s jarem a akorát to kurví listy

jj na wuxal jse vyprdnu ( chtel sem napsat talstar ) :muahaha:
biooil jse jarom nemusi redit, aspon to nebyslo v navodu. tam bylo pri pouziti 3-4 razy po sobe oplachnut listy z jarovou vodou. Urcite pujdu do Omite , ale az pristi tyden, nebo i driv kdyby mel nekdo po ruce, jsem do vecer v praci az do nedele.
Urcite nasadim tvrdej boj :dueling:
 

aero1

Member
svilušky zavšivený tež mi jich tu par lita mezi maminama. kurde pul roku klid a naraz zacinaj prudit. (omite rulez ! ale to nasadim az jak jich najdu vic jak 6 :) mir at to roste radvo !
 

sensi23

Active member
Veteran
pratele na svilusky jedine SPRUZIT
doporucil mi to kamos po brutalnim utoku v matkarne a naslednych neuspesnych pokusech je vymitit stacilo par postriku ze spod a hora a po sviluskach ani stopa a mel jsem ty svine vsude a jeste to vubec neposkodi rostliny a zanecha to na nich krasnej lesklej film jako treba po phytaminu :muahaha:
fakt doporucuju vsemi 10
 

Machoman

Active member
čágo radva,tak k systemu: plastová vana 1,0x1,1m (klečka za necelej litr),udeláš dve díry cca 20-21mm(tak to mám já,ale záleží jaky budeš mít trubky),jednu na přívod a druhou na odtok.Potom by to chtelo konstrukci na kterou tu vanu položíš a pod kterou dáš nádž na roztok (90l kalfas best).

Přívod:stačí slabší čerpadylko,napojit na trubku kterou vytahneš dírou ve vane tak,aby byla nad hladinou kterou napustíš(hladina bude max.6cm-vana má ny výšku 7,5cm)

Odvod: dobry je vzít košík(taky klečka,mám ho použitej i ted u toho ebb and gro),ten napasovat do druhé díry,napojit trubku a přidat regulační ventil,přes nej to pujde zpátky do kalfasu.

Pak to jen seštelovat tak aby si víc napustil než odteče a to nastavit na spínačky,po určitých cyklech.

Potom se vezme netkané textilie,která se položí komplet na dno te vany(klidne i víc vrstev),vezmeš rohože,vyřízneš spodek,nahažeš na tu vanu,na rohože posadíš kostky s kytkama a zezačatku to jednou za den zaplavit,potom s růstem přidáš jen pár cyklů dle potřeby. Hlavne je pak potřeba hlídat ten odtok-vždycky se zacpal kořenama ktery projely až do kalfasu z te vany. Potom je dobry to cely zakryt folií at se u kořenů drží vlhko a nejde k nim svetlo.Samo u každyho systemu s RW je potřeba jednou za čas propláchnout a že je cirkulační je už asi taky jasny:D

Ve finale budeš mít krásne prokořeny rohože+koberec na dne vany jako u NFT;)

Na G. mám nekde v galerce fota jak to v tomhle systemu šlape.Určite sem na neco zapomel,tak co bude nejasny se zeptej.
 
Top