What's new

C.E.A.G. - Field Marshall

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ed Rosenthal Super Bud
*No ak mám byť úpřímný tenhle "vyselektěný" ERSB by jsem do mého boxu už nědal.
*Růstová fáze zvláštní, boční vetvě silnějši než hlavní.
*Květová fáze ještě horší, do 40-50 dne na květu to vypadalo jako jiné při 20 dni, prostě hrůza.
*Posledních pár týdnů to kus nabralo na objemu ale i tak nic moc.
*Kopaktnost palic horši jako u sativy SSH. Vůne témeř žádná.
*Obsypanost taka střední, žádná sláva....
*Chuťově je to takové hlinité, malo výrazné, kouř lehký , neškrábe ....
*Výnosově taky slabý průměr
*Sklamalo mě tohle vyselektěný pheno ERSB !!!!



picture.php








Děkuji všem za příspěvky a kladné ohlasy. Už rozbíham dalši round ala "BIOCocoSOG" ( Selekce Master Kush a Anesthesia, True Blueberry, Super Silver Haze, Casey Jones

:wave:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
radvancan :
pak maznu, hodnoceni fajn, ale to hlavni... co stav?

Ahoj Praxer :wave:
No tohle je asi jedniná věc , kterů po mě nemůžeš chtít :muahaha:
Nakolik jsem silný kuřák jointu, fakt to nevím popsat. Podle mě to je pre tích co húlej míň.
Ja vždy dělám to co potřebuji nezávazně na modelu.
Ale tak SSH ja taková energická, myšlenková, Sensi Skunk je takové pořádne kladivo, gaučák. Buddha, ICE, GWS jsou takove normalni pohoda stav, da se fungovat, ale to ja dokazu na všem a pri všem :yoinks::yoinks:.... :muahaha:

Danny Boy
*Do skříně, boxu přišla ako poslední i tak se pěkne dotáhla na ostatní. Ono to zpoždění bylo pár dnů, takže tak
*Růstovú fázy měla dobrú, pekně se větvilaa celkovo od začátku měla zajímavú strukturu, vzhled. Moc se mi líbila.....
*Květová fáze byla taky nádherní , dělá menší , tvrdí pálky, s vystupenýmy kalichmi, a na konci pekně oranžové blizny.
*Pryskyřice bola výrazní, a vyskytovala sa všude.......
*Nejvíc a nejlépé se formovali pálky od 40 dne květu, vůně byla silá pronikavá. Ovocná, jemně po jahodách.
*Kouř lehký, neškrábe ( flushovací metóda se potvrzuje )
*Výnosově to byl témeř ideál ( id = 30-35g/ na kytku, pri počtu 12 holek )
Stav je příjemný, vcelku enrgický...ale ma mě tak působí hodně modelů....
:muahaha:









"Dobrou chuť přátelé"
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
znova a zase........

znova a zase........

Zdravím přátelé :wave:
aby skřín zbytečně nestála rozběhol jsem nový round.....
Tentokrát to bude......
"BioCocoSOG" Indika / Sativa

Setup zůstavá stejný jako nedávno dokončený round.... http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=2009187&postcount=1
ale osadenstvo, styl, se kus změní nech to není stále to jisté a hlavně potřebuji udělat selekci 2 modelů. První 5 samic, druhý 6 nebo 7 samic (spíš 7)

Styl : CocoSOG 42-48 kytek na 0.8 m2 v PET lahvích od CocaColy ( 2l ), Plagron Cocos s Trichodermou + Cocos
Hnojky : BiooBizz Fish Mix, Root Juice, Grow, Bloom, LeafCoat..možná TopMax, nebo PK 13/14 BioNova..podle stavu rostlin......
Zatim jsou tam jenom víceméně indiky
*10 x Master Kush
*12 x Anesthesia ( Old School Positronic AfganSkunk x Herijuana )
*jsou zatim 9-12 dní pod 400W na 18 hod. režime, do 10 dní tam přibudnú sativy a pak po 2-3 dnech přepnem.
*9-11 x Casey Jones
*9-11 x Kali Mist
*4 Super Silver Haze
*doufam že vyškově budu na tom stejně, sklizen budě postupná, nejspíš v pořadí Master Kush, Super Silver Haze, Anesthesia, Kali Mist, Casey Jones.....

tak tady pár fotek kytek, indik z 9-12 dnu na růstu...ja vím nic moc to není, ale na začátku sem šel opatrně nakolik jsem se bal abych kytky nedostali šok z hnojky...už se pomalu rozjížděj.........
group photo 10 x Master Kush, 12 x Anesthesia

Anesthesia

Anesthesia

Master Kush

Clones 5 days after cutting ( 10 x Super Silver Haze, 13 x Casey Jones, 12x
Kali Mist )
clones

clones

mums room
 

Machoman

Active member
Čágo radva,dobrá práce,dobrej report;)

Tu kalinu chceš jet k tem indikám? Dát je tam pozdej je dobrej nápad,ale i tak to na kvetu udelá paseku(zase nevím jaky pheno máš,ale tam jsou všechny šileny)

https://grower.cz/photos/020957/0319.jpg z 55/12...5dnů na prokořenení kostek+3dny na růstu pod 600W.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Čágo radva,dobrá práce,dobrej report;)

Tu kalinu chceš jet k tem indikám? Dát je tam pozdej je dobrej nápad,ale i tak to na kvetu udelá paseku(zase nevím jaky pheno máš,ale tam jsou všechny šileny)

https://grower.cz/photos/020957/0319.jpg z 55/12...5dnů na prokořenení kostek+3dny na růstu pod 600W.

Zdar Macho :wave:
ano, mas pravdu idem tu Kali Mist, Super SIlver Haze i Casey Jones z indikami.
Pri absence vysky indik udelam stolek, nebo neco a podlozim jich to je vyhoda kvetniku.
Pheno mam indikove od Pheriho tj. cisto na 12/12 tak 70-90 cm, mno uvidime....
Dalsi faktor je ten ze napr. pri 55-60 dnu pujdu pryc Master Kushe, Super Silver Haze, pak o 10 dni pozdeji i Anesthesie, takze s 2 vyraznim sativam zustane na konci nejvic mista.....
Doufam ze tak nejak to pujde, ak ne udelam vse proto aby byli kytky spokojeny :muahaha:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Doufam ze tak nejak to pujde, ak ne udelam vse proto aby byli kytky spokojeny :muahaha:

Tak to doporučuju dát pořádnou vrstvu drenáže naspod lahví,klidně i teď...mám teď tenhle problém,-podcenil jsem to...kytky permanentně přelitý a nebo naopak vyschlý
Myslim že máš takový náznaky.)
Zakročil jsem vyklépáním kořenového balu od "neprorostlé"hlíny...pomohlo to velmi:woohoo:
Hodně štěstí brachu:joint:,ať to neuschne až nebudeš doma někdy:D
 

Kaya-man

Member
thank you for recommendation, but its more personal joke to radva than serious giving some valuation :) a neni to český forum že ty na mě cizácky? :D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
thank you for recommendation, but its more personal joke to radva than serious giving some valuation :) a neni to český forum že ty na mě cizácky? :D

:woohoo::woohoo::woohoo::woohoo::woohoo:
Tak tohle je sen :yoinks::yoinks::yoinks:

hehe..ja v tomhle thrýdu jen po cesku a slovensku..... Díky za příchod, pekny slova.
Na tuhle chvili jsem cekal dlouho....Svadzi se konecne ozval !!!!:yes:

:laughing::laughing::laughing::woohoo::woohoo:
 

kekel

Member
zdarec radvo, kua zajimavej projektik, prave doma uvazuju nad tim, jestli dat kvetniky 12x12 nebo 2L petky co maji v prumeru asi 10cm. budu te sledovat, znas me?!

!! svadži welcome back !!
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Kaya-man : ahoj :wave: ještě jednou díky za pochvalu, vážím jsi toho pane :friends:
A srazek ak tak tak jenom pres week, nakolik jsem od stredy rano v Berlině...
zítra jsem síce doma, ale mám noční a před tím jedu ku kolegovi vyměnit olej....

kekel : zdar jasné že znám..... :muahaha: málokdo jde indoor , venku :D:D:D
ja zvolil tyhle kvetniky z duvodu ze jsem chtel udelat SOG a nechtel jsem mit vice kytek v jednom kvetniku...tyhle se mi do boxu zmesti klido pido 8 x10 PET lahvi :muahaha:
ja jich budu mit tak kolem 42-48 uvidim jak se holky chytnou.....
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Po pohrome.....

Po pohrome.....

zdar vespolek :friends:
Tak mám tady malej update jak se daří kytkám....
Musím se přiznat je to bída, ale to se omlouvá tím že jsem amatér :muahaha:
Ale ne, po zakořenený prvních řízku na testovaní , teda MK a Ane. + 3xTB,
do kokosu jsem jich zalil odstatou vodou jen upravene ph.
Za 3-4 dny dostali prvni kousek hnojky od BiooBizz a to RootJuice a FishMix s 0,8 Ec a 5,9 Ph...
Pak začalo kytky strašne pálit listy, takmer jsem o všechny přišel.... nevím čím to bylo....
Kořeny byly v pořádku, měřáky prekontrolovaný a doladěny..i tý byli v pořádku....
Pri zvlhčovaní přes den byli zapli dva ofuky nech neostávají kapky vody na listech....
Škůdci žádny, anii nic jiného jsem nespozoroval....
takže jsem se rozhod je přesadit a místo čistího cocosu sem přikoupil můj oblibený a výborny substrát Light mix od BiooBizz.....
Udělal jsem pro mě nejvýhodnejší a nejlepší (zatim) řešení a to mix soil/cocos (50/50)
Kytky už po 3dnech nasadzují druhý patro a vyzerá to tak že je po pohrome...
V matkarni se to taktez uklidnilo a haved co byla nastehovana kde nema, byla zlikvidovaná....
Kousek to chytlo asi aj kytky, prože některé listy spálilo..( vypadalo to uplne jinak jako vedle pod 4kilem..aby ste vedeli )
Kytky dostali nejdriv poridny pruplach substratu cistou vodou a pak za par dny byli zality fishmixem ...a je to n nich videt..konecne uz vypadaji k svetu ....:woohoo::woohoo::woohoo:
Takze par fotekcek jak to u me vypada......
privod vzduchu do mistnosti..nech se to tam kousek lip vetra....

group photo from mums room

Anesthesia #1

roots from Anesthesia

2 x Anesthesia

Anesthesia

new clon

BR - konecne se to pomalu rozbiha

takhle jim spalovalo listy.....

group photo under 400W
 

kekel

Member
ra2: lepsi indoor venku,nez out vevnitr :D no zatim jsem tam dal kvetniky 12x12 a je jich tam neuveritelnych 16 namisto standartnich 9ks ..tak uvidime.. musim nejak podchytit rust,jinak z toho bude jungle a to bych nerad vzhledem k nizke watazi :(
 

CrTecekk

Member
Nejspis pravdu di newhousegreen, neco podobneho se mi stalo pred par sezonama se sadbou na out, kokos je mega houba. Jinak sem strasne moooc zvedavej na tu Anesthesiu pac to muze bej echt cross kdyz si veme to nej po rodicich...:) at uz ti to kvete chci to videt kua:D
 
Top