What's new

C.E.A.G. - Field Marshall

ZeeGun

Member
Čau Radva, koukam ti to pěkně kyne už takhle v třetim tejdnu..

Nejspíš skvělá genetika, jsi vlastníkem matky některého znich..??
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdravím ZeeGun :wave:
-Na neštěstí nejsem majitelem ani jedný mamky tyhle genetik.
-Dělám jsi vlastní selekci a nejbližší kolo budů už i moje gény....těším se na to :muahaha:
-Slečný už přestali růst a začínají vyplnovat volné místo kolem stonku :yoinks:
-V pondelí měli kytky první průplach čistou vodou s upraveným Ph na 5,8.
-Dnes měli 27 den na 12 hod. periódě, dostali zálivku cca 0,7 l na kytku s EC
1,6 a Ph 6,0.
-Takže posílam pár fotek :nanana:
Slečny všechny po kope.....
picture.php

GWS
picture.php

1st. SSH
picture.php

Danny Boy
picture.php

2nd SSH
picture.php

True Blueberry
picture.php

Vrchol GWS
picture.php

Vrchol Buddha
picture.php

2nd Sensi Skunk
picture.php

4th Sensi Skunk
picture.php

ICE
picture.php
 

berrea

Member
pokud ten buddha, kterýho máš je ten samej, kterýho mi prodali v amstru, tak se připrav na tóčo, nic lepšího sem asi nekouřil... měl sem ho jenom gram, ale vystačilo mi to asi na 10 dýmek a každá způsobila, že sem se vznášel nad svym tělem :)
 

kekel

Member
jen tak dál radvo, vypadaji zajimave :) budu bedlive sledovat budhu a true bluberry.. a tajne doufat v ochutnavku :):yummy:
 
J

Jahjaman

mno pekne se jim dari holkam je videt ze je o ne dobre postarano:joint:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Anesthesia ( Afgan/Skunk x Herijuana )

Anesthesia ( Afgan/Skunk x Herijuana )

Zdar přátelé,
díky za podporu, a priazeň...... :rasta:
Mám tu pár informací a fotek týhle krásavic s krásnou indikovou uniformitu.
Dnes byli nařezany kontrólní řezy na test pohlaví a kytky byli dočasně přesazeny do větších květníky, 2 l flašky od coca-coly. :muahaha:
Teď už jen doufat v čo největší počet samic a pak i kvalitě výsledného produktu.
A#2

A#5

A#3

A#4

A#6

A#9

A#10

A#8

A#7
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Hmm... pěkný fenky..:)
Moje favoritka je trojka..:D

Pujdou po 400w??

Zdar ZeeGun...... Díky :wave:
Muj favorit je Anesthesia #1..............
jasné že půjdu pod 4 kilo, ale ted byli narezany jen na test pohlavi a za 20 dni narezu uz jen samice a pujdu pod 4 kilo i ze samicami Master Kushe.
Prihodim tam jeste nejakych pár řezů ( do kopy jich tam bude 35 a více )
Chci skusit metodu SOG z 5 dnovým rustem. Doplním jich nejspis SSH, TB, Sensi Skunk, Shiva skunk, HDF. TB a SS chci kontrolovane opelyt samcem MK a Anesthesie.
Uvidime jak to dopadne ale urco se tesim na to SOG pojedu po prve tak jsem zvedav jak vyspekuluji zalivani...... :muahaha:

Pred 6 dnama jsem udelal jeste rizek MK #9 kuli tomu ze prvni nezakorenil, a tenhle mel poradne koreny uz v 6 den, celkove vsechny MK mali super zakorenovani ( behem 8 dnu ).
Fotku dodam priste :)
 
Last edited:

ZeeGun

Member
Co to 6 den je docela fofr mě se povedlo max 8 dní a to sem nechápal..:D

Inu 35 je dost na ten prostor. Nadripuješ to nebo to budeš zalejvat růčo..??

Genetiku k selekci jsis vybral velmi dobře, uvidíme co bude za super phena..

Už aby to bylo hned zajedu pro řeza jestli bude možno..??
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Co to 6 den je docela fofr mě se povedlo max 8 dní a to sem nechápal..:D

Inu 35 je dost na ten prostor. Nadripuješ to nebo to budeš zalejvat růčo..??

Genetiku k selekci jsis vybral velmi dobře, uvidíme co bude za super phena..

Už aby to bylo hned zajedu pro řeza jestli bude možno..??

35 je mozna i malo na SOG, proste tam narvu bud kvetniky 12*12 nebo 15*15 coz by pri jednem vychazalo 6x7=42 nebo 5x6=30, mno uvidm jakou variantu zvlim. Zalejvat se bude ruco a myslim ze bez problemu nakolik mam na spodu boxu udelanu vanicku do vejsky 8cm takze to normalne naliju na vanicky a kytky si natahnu co potrebuji :muahaha:
jj vim ze genetiku mam dobrou, a to lepsi jeste jen ceka na svoji sanci Pre 98 Bubba Kush x Molokai Frost a ted jsu objednavat CaliO.x Deep Chunk a C99 x Deep Chunk od Cannacopie.
Pro rezany se pak kdyz budu vyselektene muzes kdykoli stavit :wave:

:smoweed:
 

nans

Member
mozna bych na ten sog zvolil ty vetsi kvetinace, sou to indiky ty se tolik nepotahnou, a ty potrebujes kyti vysoky aspon 40-50 cm, abys efektivne vyuzil svetlo. no necham to na tobe, jen takova vecerni uvaha misto uceni :D
mej se
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
34 den na kvetu

34 den na kvetu

Zdravím všechny :friends: :wave: :joint:
Mám tady pár fotek ze 34 dnu na kvete.
Holky konečně začali bobnatat, a doufam ze se to jeste kus rozbehne, nech jsou sisky jak se patri.
Holky dostali pred 2 dnami zalivku 10 litru, kus jsem jim zvisil davku PK, a holkam to nejak nevadi coz me tesi. EC bylo 2,2 a Ph 6,0.
Zitra dostanu holky jenom cistu vodu z upravenym Ph na 5,8.
Pak zase za par dnu, dostanu poradnu davku Pk - cka.
Myslim ze dusik jim uz nebude treba, takze hoky budu mit 15-20 dni zalivky je s PK. Samozrejme vsechno zmirou a uz s Ec nad 1,8 nepujdu.

a tady pár fotek.....
Group photo

2nd. SSH

Buddha

Ed Rosenthal Super Bud

1st. SSH top

True Blueberry

GWS
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
mozna bych na ten sog zvolil ty vetsi kvetinace, sou to indiky ty se tolik nepotahnou, a ty potrebujes kyti vysoky aspon 40-50 cm, abys efektivne vyuzil svetlo. no necham to na tobe, jen takova vecerni uvaha misto uceni :D
mej se

Zdravím tak už jsem se rozhodnul. Budou to 2 l PET lahve. ( tymhle žádam pražané nech mi je zbírají, ja jsi je pak vyzvednu :muahaha: )
Myslím že to bude dostatečne oprostor pro kořeny, nakolik teď jsou kytky 2 krát tak velká jak plánuji pak a jsou pouze v 3 l květnícich.
Počítam stim že tam půjde cca 60 kytek ( "really SOG" - zaleží jak se tam vejdou, ale to zjistim až po tomhle kole)
Bude to čistě cocos s růstem max. tak 5-6 pod 4 kilem.
Bude to změs genetik ( Selekce Mater kushe a Anesthesie + řízky True Blueberry, Super Silver Haze, Sensi Skunk, Casey Jones, Kali Mist, Heavy Duty Fruity, Legends Ultimate Indica ) prostě pestros jak se patří :nanana:

Moc se na to těším a věřím že to dopaden dobře.
Už potřebuji sehnat jen 40 PET lahvi. Mám na to měsíc a bude to :dueling:
1st. Sensi Skunk
picture.php

2nd. Sensi Skunk
picture.php


:muahaha: :rasta:
 

Machoman

Active member
Čágo radva-pekná práce;)

Tuhle sobotu 14. mám cestu do práglu a snad bude i čas,tak dám vedet pokud se tam budes nekde vyskytovat kolem obeda...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Čágo radva-pekná práce;)

Tuhle sobotu 14. mám cestu do práglu a snad bude i čas,tak dám vedet pokud se tam budes nekde vyskytovat kolem obeda...

Zdravím Macho :wave:
aspon nekdo jsem napise neco. :muahaha:
a nedalo by se ti presunut na nedeli, to jsem doma, zenu v jobe coz by byl ideal a rad bych te po dlouhy dobe opet videl :joint:
A ak i tak prides iba v sobotu budu v jobu, tos bych moch prijit pozret, nejaku tu půlhodku, hodku jsi na tebe cas udelam. :woohoo:

:wave:
 

Machoman

Active member
Zdravím Macho :wave:
aspon nekdo jsem napise neco. :muahaha:
a nedalo by se ti presunut na nedeli, to jsem doma, zenu v jobe coz by byl ideal a rad bych te po dlouhy dobe opet videl :joint:
A ak i tak prides iba v sobotu budu v jobu, tos bych moch prijit pozret, nejaku tu půlhodku, hodku jsi na tebe cas udelam. :woohoo:

:wave:

Už sem domluvenej se 3 dalšíma lidma,tak to odložit nepujde. o.k tak když tak u tebe ve worku,jeste dám vedet;)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
44 den na květu

44 den na květu

Zdarvím :wave::friends:

Po čase tu máme nějaký malý velký update, jak se kytkám vede.
Holky dostavaj co 3-4 dny 14 l vody s EC 1,8 a Ph 5,8 - 6.
Hnojky dostavají poslední dvě zalívky už jenom po 4ml na 14l Bcuzz A+B.
PK 13/14 a BiooBizz Bloom dostávaj 2-3 x více co by mělo jít podle návodu na hnojkách.
Teploty se drží na krásnych 28 st. přes den a 18-20 přes noc. Vlhkost se drží taktéž na pěkných 30% (den) - 35% (noc).
Kytky pomalu nabíraj na váze, mohutnejí, ale né až tak jak by měli.
Něco bude nejspíš spůsobeno genetikou ( čoz mi nevadí, a doufam že to vynahradí chuiť a kvalita ), a něco asi i o dosť menšími kvěníkmi.
Ale i tak věřím v uspokojivý výsledek. :woohoo::woohoo:
Nejvíc teď sleduji Sensi Skunky, ktré by měli jít podle matkaře pod kosu kolem 55 dna na květu, tyhle se tak netváři že by se jim ještě chtělo....
Zatim ani jedna blizna hnedá, i kryštale jsou zatim pěkně bíle takže flushing posunu o 5 dní, teda na 50 den květu. K ním přibudne zřejmě i GWS, Buddha. Druhá várka bude 55 den a třetí v 60 den.
U všeh bude flush trvat kolem 8-10 dnů. Bude 2 x pořádně prelité čistou vodou ve vani. Až kým nepoteče téměř čistá voda :muahaha:
a tady pridávam fotky ze 44 dne na květu :woohoo:

2nd.Super Silver Haze
picture.php

2nd.Super Silver Haze
picture.php

True Blueberry
picture.php

Great White Shark
picture.php

Danny Boy
picture.php

Sensi Skunk
picture.php

Group pic´s
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
next photo.......:laughing::laughing::joint:
1st. SSH

Twins SSH

ICE

TB

DB

Buddha


Ed Rosenthal


Sensi Skunk (1)

Sensi Skunk (2)

Sensi Skunk (3)

Sensi Skunk (4)

Sesni Skunk makro spodnejšej šišky
 

Aboriginal

Member
Zdarek,
za jak dlouho hodláš začít flushovat? Jak bereš dobu květu? Od náznaku blizen nebo od doby přepnutí?
Myslím že holky by ještě pár dní chtěly smažit, co ta borůvka? proč není už dávno modrá, sviňa jedna:)

AŤ to roste... GL

Ab.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdarek,
za jak dlouho hodláš začít flushovat? Jak bereš dobu květu? Od náznaku blizen nebo od doby přepnutí?
Myslím že holky by ještě pár dní chtěly smažit, co ta borůvka? proč není už dávno modrá, sviňa jedna:)

AŤ to roste... GL

Ab.
Nazdárek :wave:
flushovat zacnu nejdriv v 50 dnu, ja to beru od prepnuti na kvet i kdyz napr. Sensi Skunky by podle toho meli jit za 10 dnu dolu, ale vubec nato nevypadaj, ani jedna blizna zatim hneda takze to necham kousek zhnednut pak 8-10 flush.
No kdyby vim presne ze se to pocita az naznaku kvetu , coz bylo cca 8 dni tak , by me to potesilo protoze by tohle byl jenom 36 den na kvetu a to by meli cas, jeste neco ze sebou udelat :muahaha:
Taky se divim proc ta boruvka neni jeste modra, ale majitel rika ze kvete 70 dni, takze verim tomu ze jse jeste zbarvi.
:yeahthats
 
Top