What's new

C.E.A.G. - Field Marshall

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj, ahoj.....
Mno uvidime...ja jsu rozhodnut nezastrihavat, bo i tak uz pustej pekne bocni vetve. Doufam ze kdyz kytkam necham dostatocnu dobu na ruste, tak uz tak nebudu strilet do hora po prepnuti. Ale i tak muzu mit cca kolem 1,5 m nakolik box je dostatecne velikej.
Mim cilem je dta cca z kytky 35 g, coz by mohlo vyjit na hlavni palici + nekolik bocnich vetvi, mista maji dost i do stran. Takze pri mych 12 kytkach by to mohlo pokorit hranici 400g, mno uviodime.
Zase tu mam problem jak minule nakolik odchazim v dobe kdy jsem to chtel sledovat a prepnut podle toho, budu muset spolihat ze to nejak neproroste.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
cafte, cafte...

tak ma najsamlepsiu spravu, a to ze seminka jsou doma !!!
vsechy v poradku a prvne dam naklicit hned jak se vratim :)


 

berrea

Member
na ty sa*nie's seminka uz nejakej cas taky koukam, dokonce na ty dvoje, ktery sis koupil, se mi sbihaj sliny obzvlast... akorat na out si to nedovolim, takze nezbejva nez cekat, az se odstehuju od rodicu a udelam si skrin... prozatim preju hodne stesti tobe a aspon uvidim, jestli ma cenu do nich jit :)
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
berrea said:
na ty sa*nie's seminka uz nejakej cas taky koukam, dokonce na ty dvoje, ktery sis koupil, se mi sbihaj sliny obzvlast... akorat na out si to nedovolim, takze nezbejva nez cekat, az se odstehuju od rodicu a udelam si skrin... prozatim preju hodne stesti tobe a aspon uvidim, jestli ma cenu do nich jit :)

Zdravím......
taky mi to udrelo do oči když jsem to uvidel a hlavně Motarebel seeds.
Na venku to asi nebude , ale jak štěstí dá a natrafíme na rýchle pheno cca 7-8 týdnu tak by to šlo. Hádam na jaro už bude asi nejdřív Anasthasia + 2-3 freebes připravené na rezanie. Ja ju určo vonku skusím co to poví.
naklíčit jich dám hned jak se vrátim po svátcích do Praglu.
:muahaha: :joint:
 
J

Jahjaman

no zajmava semena pro me neznama seeds banka mas nekde link kdes to objednava???mozna sem to videl nekde u exoduse,,,
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Jahjaman said:
no zajmava semena pro me neznama seeds banka mas nekde link kdes to objednava???mozna sem to videl nekde u exoduse

Zdar..... :joint:
tak je to kupovano v normalnim shopu ze seminkami ( nazev shopu se tu z casti vyhvezdickuje ) takze se to neda napsat.
Jeho nazev je odfocen.
Modely jsou to Molokai kush od Motarebela a Anasthasia je od nejakych breederu
Tady nejaky popis k nim

Anesthesia - (afghani x skunk / herijuana)
Starý Positronic Afgan Skunk, velmi populární model mezi indicovýmí milovníky, ale v posledních letech je dosažitelný jen jako řez. Po opelení ******s Herijuanou, jsme dali tyhle staré oblibené indike, novou budoucnost. Křížení které může steží jít špatně.
Popis : Extremně indicový dominantní křiženec z legedarního Positronic Afgan Skunku a vybraného Herijuana samce. Dominujíci indica co roste velice rychle a s otevřenou strukturou, se za 5 týdnu růstové fázy dostane do výšky 50cm. Extremně se větvici. A během kvetů zdvojnasobý svoji velikost. Dva najduležitější phenotypy jsou dominujíci. Herijuana pheno ( veliká otevřená sazenice, šišky sformované do koule , její vývoj je podobný sativě ) a druhý dominantní Afganec pheno ( široké listy, typické pro Afgan, šišky tvaru kalichu na kterém se vyvinu pěstíky).Oba phenotypy mají kompaktní solidní šišky zatímco účinek je velice podobný ačkoli je Herijuana pheno o trochu silnější.
Není to kouření pro začatečníky, je to těžká indica. Vykouřenost je intenzívni a hluboká, témeř anestetická. Čisté psychoaktívní vykouřenost drží vaše nohy aby jste mohli fungovat. Jak dovolíte sám sobě zavřít oči, je to jako přitahující teplá přykrívka nad vašim tělem.Velice uvolňující svalové napětí, bez strachu že vás to posadí do gauču.

Molokai Kush - (Bubba Kush/Molokai Frost)
Je to 98 Bubba Kush klon zkřížený ze samcem Molokai Frost. Bubba Kush je nízká, poddajná sazenice avšak produkuje pevné nugety ( šišky ) a vykuřenost přináši blaho, štěstí. Za chvili Vás to přemùže, je velice uvolňujíci, celé tělo bzučí, a to je velice pùvabné. Ona je velice pomalu rostoucí sazenice, a samec Molokai Frost pøinesl prospešnù růstovú ráznost. Molokai Kush ukazuje dobrú ráznost , která bude ve prospěch vrcholu, topu.Silné větvení a šišky se zemitou, hašovitou chuťou a sladkým podtextem.Nechte ju kvést celých 10 týdnù a dostanete nejsilnější kámen.

A ted se vratim ke kytkam jak to vypada a jak se maji......
Tak jsem rad ze pocas tzich 7 dni co jsem nebyl doma se ic zleho nestalo, kytky prezili i kdyz mali kus drsnejsi podminky co se tyka teplot, nakolik jsem mel cely cas otevreno okno na mini vetrani...ted uz jsi zase chrochtaj pri teplotach za svetla od 20-29 a za tmy 18-20. V obidvoch castech je to priblizne stejne.
Kytky byli hnojeny 25.12. ale jen tak z lehka a Ph 6,2. Hnojil a zalival kamarad.
Vcera dostali kytky jen zalivku cistou vodou. V patek se chysta velke presazeni, a to 9 x Master kush z 0,5 l kelimku do 3 lit. kvetniku.
Clony co jsou pod 4 kilem pujdu z 3 do 6,5 lit. kvetniku. pak to prepnu po nejakych dnvou dnech na kvet.
Spotreba je ted kolem 220 kW, za obdobi 25 dnu coz vychazi na mesic cca 300 kW coz je v pohode. Dalsi mesice to uz bude o dost mene nakolik 4 kilobude svitit uz jen 12 hodin.
Tady par fotek jak jse jim vede...
MK#8

MK#5

MK

SSH

Public photo

ICE

ICE

SSH

Buddha

2x Sensi Sknunk
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
A tady uz naklicena Anesthesia......Moooc se tesim na ni, a jeste kdyz jsem videl grow reporty tyhle krasky...... :muahaha:


A takhle nejak by to melo pak vypadat..........





 
Last edited:
L

lucky..

cau, no tak to vypada uplne blazene.:)
jaka je doba kvetu te Anesthesie? a na tech fotkach..to je pod 600?..dikec a mej se..
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
lucky.. said:
cau, no tak to vypada uplne blazene.:)
jaka je doba kvetu te Anesthesie? a na tech fotkach..to je pod 600?..dikec a mej se..

Zdar Lucky...
Dobu kvetu pisu 8-10 tydnu. Ati fotky jsou zpod 400 :muahaha:
 

berrea

Member
vypadá to velmi mlsně... jestli se ti to povede, tak určitě budou stát za to... sem na to zvědavej, good luck a už se těšim na fotky :)
 
L

lucky..

radva..oh shit..:)
budes rezat? dival jsem se na to opengrow jak to tam ten borec jel..no parada..kdyby zvladl jeste nizsi vlhkost (mel tam 45) pri tom kvetu musel to byt masakr. fakt pekny..a to vetveni..:) takze jetse jendou.:) budes rezat?:)))
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
čau radvo... vypadá to luxusně asi se někdy zastavím někdy tam u vás :rasta:...jinak jak to vypadá s tou tvou objednávkou ???

každopádně :respect:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
lucky.. said:
radva..oh shit..:)
budes rezat? dival jsem se na to opengrow jak to tam ten borec jel..no parada..kdyby zvladl jeste nizsi vlhkost (mel tam 45) pri tom kvetu musel to byt masakr. fakt pekny..a to vetveni..:) takze jetse jendou.:) budes rezat?:)))

Ahoj, ahoj, jj taky jsem cumel na opengrow, celkove vypadaj kytky paradne, ti obrovskly listy, a ten vysledek.......
K tomu rezani : rezat se bude , ale az tak na jare. Za 1 1/2 mesice budu teprve rezet na testovani pohlavi, vtedy pribudne jeste Molokai kush. Takze na jaro by to uz melo byt prpravene na rezani. Urcite je to pecka, uz jen podle rodicu co ma a to oldskoolovej positronic afganskunk, skrizeny z Herijuanou.

EXODUS_01 said:
čau radvo... vypadá to luxusně asi se někdy zastavím někdy tam u vás :rasta:...jinak jak to vypadá s tou tvou objednávkou ???

každopádně :respect:

Zastavit se muzes kdykoli...... ale ted budu mit hulici pauzu..... :spank:
JInac ak myslis obj. z Kanady tak zatim nijak, pred svatkama jsem nevedel sehnat Kanadsky dolary a nemel jsem cas. Takze budu objednavat v blizky buducnosti :);)
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Veg. room

Veg. room

Zdarvím
Tak prinasim par informacii, jak se veci mej.
Tak nejdriv zacnu mistnosti ze 4 kilem. Tam jsem to v patek prepnul na kvet. Po udelany chyby prelitim ji ted necham poradne proschnut, pak jemne zaliju. Kytky to nejak moc neznicilo, jen meli par dnu ovadle listy. ted uz jsou v plny kondici. Fotky dodam kdyz pusti prvni chichne.
V rustove casti (mamkarni ) jse veci maji tak ze Master Kushe uz jsou pripraveny na rezani , testovani pohlavi. konecne to zacalo rust pod tou usporkou.
Z deseti naklicenych seminek Anesthesie vyslo ze zeme uz 9 coz je taky potesujici.
V kvetove casti se drzi teploty za svetla od 20-29 stupnu, a za tmy kolem 20 stupnu. Vlhkost je v rozmezi od 40-50 %. Doufam ze se mi ji v kvetovy casti podari jeste trochu znizit.
V rustove casti jsou teploty podobny, jen tu vlhkost se tam snazim udrzet priblizne aspon na 50%. vice nechci kuli plisni v mistnosti. Tu uz odstranuji poradnym vetranim a dnes to cely den ofukuji, nech to proschne.

A ted uz par fotek z rustove casti :
Group photo

MK#7

MK#3

Grow room - Master Kush, Anesthesia

2x Indika pheno master Kush

3x Master Kush

Cuts SSH, TB female on cross my male A, MK, MK

9 baby plants Anesthesia
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Veg. room - 34 days( MK ) & 2 days ( Ane ) on 18/6 under 200 W ( cut

Veg. room - 34 days( MK ) & 2 days ( Ane ) on 18/6 under 200 W ( cut

Zdravím......
Tak dnes jsem si udelal pekny dopoledne pri boxu.
Dnes nastal ten den a tak jsem narezal Master Kush-e, na otestovani pohlavi a dal do parniku pod zarivku. K tymhle rezem jeste pribudli rezy SSH a TB , ktere hodlam pak opelit z necim z me selekce. ( Master Kush, Anesthesia, Molokai Kush ).
Jsou to me prvni rizky tak doufam ze jse podari.
Narezane kytky dostali vyzivu ve forme zalivky s mirnou davkou rustovych hnojiv.
Dal jsem na 5 l 15 ml / BiooBizz grow a 5 ml Fish Mixu. Ec = 1,1 a Ph = 6,2.
Dalsi model Anasthasia se ma tak ze uz vyslo i posledni 10 seminko, takze nadhera.Teploty jsou cca 26-28 a vlhkost se drzi kolem 40-50 % . Vice zatim nemuzu, kuli plisni ktera uz je na ustupu. Vedel jsem ze nevydrzi tvrdy boj s Polnym Marsalem.
Prcky Anesthesie byli zality jen odstatou vodou s ph 6,2 , a to len decentne.
:joint:
Group photo

MK#6

MK#10

MK#2

MK#9

MK#5

MK#4

MK#3

MK#8

MK#1

Clones

10 X Anesthesia
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
5 days on 12/12 under 400 W

5 days on 12/12 under 400 W

Ako jsem uz rikal dnes jsem mel pekne dopoledne, tak jsem pofotil i kytky pod 4 kilem.
Dnes dostali zalivku 8 litru a 40 ml Bcuzz A( 40ml )+B( 40ml ), 3 ml BioNova PK 13/14, a 8 ml AH excellarator ( bio )
Kytky jse maji uz fajn, teplota v boxu je od 20-28 pres den a za tmy kolem 20 stupnu.
Vlhkost se uz taky kousek snizila a ted se pohybuje v rozmezi od 35 % - 45 %.
Tot hadam zatim vse, a jeste pripajim par fotek vsech holek..... :muahaha:

2 x Super Silver Haze

1st. SSH

2nd. SSH

Danny Boy & True Blueberry

True Blueberry

Ed Rosenthal Superbud & Buddha

Buddha

Ed Rosenthal Superbud

ICE & GWS

4 x Sensi Skunk

#1

#2

#3

#4
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
EXODUS_01 said:
Čau radvo, krásně zdravé kyťáry, hlavně ty SSH vypadají moc dobře. :rasta:

jo,ssh vypadaj hezky,ale mě se zas nezdaj tak uplně all-right :redface: ,možná je to jen tim,že jsou po spánku--? :rasta:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
newhousegreen said:
jo,ssh vypadaj hezky,ale mě se zas nezdaj tak uplně all-right :redface: ,možná je to jen tim,že jsou po spánku--? :rasta:

:muahaha:

Mas pravdu, nakolik maj kytky pres den tmu a ja jsem potreboval porobit nejaky veco kolem boxu, tak jsem jsi rek ze kdyz uz je musim vytahnut tak je i odfotim.
Mno uvidite v pondeli sem skusim hodit fotky hned po tom co se vypne svetlo, nebo az se zapne jak jsou nadhrni. To uz bude jich 10 den na kvetu takze by se meli objevit i prvni pivcne chlpky :muahaha:
Taky mi delj radsot me prvn rizky..vypadaj zatim vsechny zive, uvidime za par dnu ci se chytnou ci ne. update bude v pondeli nebo utery.........zatim pratele...
:wave: :rasta:
 
Top