What's new

C.E.A.G. - Field Marshall

newhousegreen

-.-
Veteran
casey vypadá hodně dobře,trochu bych to odhadoval na spodnější paličku ale ...

krásně nafoceno!
jsem pln očekávání dalšího growu,pozdravuju
doufám že se tam moje crossy neztratí a budou moci s hrdostí konkurovat:D
zejtra je máš home
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
já hulím HAZE kámo a co hulíš ty???:laughing:...ty jsi asi myslel, že jsme do toho svého postu nezohlednil to tvoje "..i potěšilo.." - jinak já čtu pozorně, o můj mozek nemusíš mít obavy ani v nejmenším....hehe namrvení:bashhead: je termín co moc nechápu...co teda hulíš???:muahaha:myslíš cure?...já nevím, myslím, že to co jsem napsal dává smysl:chin:

jinak k tomu vašemu trainwreck phenu, bavil jsem se o tom s Perim, a ten říkal, že tomu tak říká, protože je to míň diesel pheno než to druhé...:listen2::biglaugh:

ty diesel phena jsou o něco lehčejší na vypěstování...zvlášť pak asi indoor...ono taky nebude to pravé ořechové to pěstovat spolu s indicama, nebo jsi tomu dával jinej hnojící režim??

nemyslím to nijak ofenzivně nebo agresivně, prostě jen tak aby se vlákno odvíjelo...

čus bus

Ja húlim ze všeho trocha, práve teď večer Haze a na ráno mám tady Anesthesiu:D:D:D
O tvůj mozog obavy nemám..... :muahaha: :wave:
Si psal ze to vypadá lépe jak jsem hodnotil, a já že je ale až po vysušení.....
a mrvení ..jsem myslel nadrtcení, nastříhaní....:)
Je jasný že je to mín ECSD pheno, teda spíše více, ale to je jedno..všechny kytky mají něco do sebe a ja jsem rád že měl možnost vyskoušt tohle pheno Caseyho......
Nevím či to byl štastnej nápad pěstovat to spolu ze sativama, ale jak jsem říkal mám rád pestrost.......
Určitě se k nim ješte vrátim když bude novej prostor a větší watáž.....
a díky za konstruktivnou kritiku a připomínky :wave:
 

papaja

Active member
Veteran
ahoj radvo
hlavně že je co namrvit!
tu anasthesiu chcu je tak krásná..tož at to šlape..chtěl bych ji vypěstovat 200-400-600 w na konec pořádnej balík a položit se do výtažku s ní..jestli má účinky podobný svýmu jménu je to to, co hledám
good luck Radvo oceňuji Tvou češtinu..nemám s ní žádný problém
a svilušky jsou kundy nemytý!
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ahoj radvo
hlavně že je co namrvit!
tu anasthesiu chcu je tak krásná..tož at to šlape..chtěl bych ji vypěstovat 200-400-600 w na konec pořádnej balík a položit se do výtažku s ní..jestli má účinky podobný svýmu jménu je to to, co hledám
good luck Radvo oceňuji Tvou češtinu..nemám s ní žádný problém
a svilušky jsou kundy nemytý!

Ahoj pájo :wave:
Určitě ji budeš mít...u mě je zatím nevýhodou slebší osvětlení matkárně z čeho vyplýva že můžu z matky udělat tak 4-10 řezů co tři týdny.......
A je hodě známych co jim Anestheisa zachutnala....měl jsem štěstí na phena....
Určitě budu na tebe myslet a brzy se dočkáš...klidně si ji udomácni.....
Uvidíš sám že či má to co hledáš........mě je to těžko soudit, bo mě všechno dělá dobře a dáva energii a vše pozitivni.
Díky za pochvalení čestiny, jeste to neni pravý hrachový, a některé slova vůbec neumím vysklonovat...je to tezsi nez jsem jsi myslsl ale sanzim se.....
U mlady je to uz na nerozoznani..preji i tobe pokoj v dusi, dobrou náladu a hlavně hodne síl na podzim, soudim podle toho co vas ceka venku :woohoo::woohoo::woohoo:
 

papaja

Active member
Veteran
děkuju

děkuju

jeje děkuji to je moc milé ten tvůj slušný přístup k lidem to se často nevidí....a na tu anasthesii a na mne si vzpomeň potřebuju indičku-mám tu hempstar ale ten je až moc silný, white satin zase až moc klidný..tak hledám dál a dál vhodnějšího kandidáta pro můj výtažek ..
díky za přání pokud jsem pochopil, tak přístup tvých spolupěstitelů byl důvod rozsahu tvých polí letos..začínám mít dojem hodně podobný no uvidíme..
tak ahoj a těším se na fotky z Tater..
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
jeje děkuji to je moc milé ten tvůj slušný přístup k lidem to se často nevidí....a na tu anasthesii a na mne si vzpomeň potřebuju indičku-mám tu hempstar ale ten je až moc silný, white satin zase až moc klidný..tak hledám dál a dál vhodnějšího kandidáta pro můj výtažek ..
díky za přání pokud jsem pochopil, tak přístup tvých spolupěstitelů byl důvod rozsahu tvých polí letos..začínám mít dojem hodně podobný no uvidíme..
tak ahoj a těším se na fotky z Tater..
tady máš pozdrav z kraje u nás-maloval to kamarád lampař srdcař
picture.php

Ahoj pájo...Díky moc..... :bow::bow:
To sice jsem ale uz jsem i par krat na to i doplatila...nevadí, chybama se clovek uci.... :muahaha:
Ted jsem takovej jen k lidem, co jsou takovy ke me !!! :nanana:
Myslím se že se ti bude líbit...chuťově, vůni určitě :woohoo::woohoo:
V poslední dobe se mi všechno nějak sere, řezy mi kapou, v kvetovy casti Anesthesie #6 jsou za chvíli bez listů....:wallbash:
Tenhle rok byl jenom nepříznivej..neměl jsem peníze na cestu na slovac na jaro abych udělěl místa včas..... něco určitě bude....a vícemeně jsem si připravoval přes léto místo na příšti rok a s kolegom jsme nanosili tak dobrych 600-700 litru zeme......:woohoo::woohoo::woohoo:
Připravuji jsi to na mé a vaše křížence.......:yeahthats
Kámoši určitě neboli duvod meho letosniho rozsahu...mozna malinko, ale v pohode....ja jsem stim co mam spokojenej..a pristi rok to bude peklo !!! :yoinks:
Nějake fotky z tater i outdooru jsem nahadzem az ku koncu..na slovac jedu az na zacatku rijna...jsem zvedyvy na SSH u nas :canabis::canabis:
......moc se tesim na Nizky Tatry..a HORY LESY, POHULME SI !!!
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Radviku
:bandit::wave:
Prajem krasnu OUtovu urodu..na tu SSH vonku som velmi zvedavy..
Ked budes moct vybliskni ju..AfganSkunk/Herijuana N.6&10 su skvostne
picture.php

Skoda ze nie je viac foto Kali Mistu..U Elleho trosku trpela lahkym deficitom..
Tak som sa tesil u teba...Co hovoris na najrychlejsie pheno,verzus najrychlejsie SSH?
Add Casey Jones..musim povedat ze vysledok ma dost daleko k optimu..
Zatial nezanevri na toto pheno,ktore vie nakopat v kazdom smere..:D
Prave ti rezem ECSD pheno(okrem ineho),ktore povazujem za moju vlajkovu lod..
Opatruj sa brasko,dakujeme za krasny thread..
:ying:P:ying:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Radviku
:bandit::wave:
Prajem krasnu OUtovu urodu..na tu SSH vonku som velmi zvedavy..
Ked budes moct vybliskni ju..AfganSkunk/Herijuana N.6&10 su skvostne
picture.php

Skoda ze nie je viac foto Kali Mistu..U Elleho trosku trpela lahkym deficitom..
Tak som sa tesil u teba...Co hovoris na najrychlejsie pheno,verzus najrychlejsie SSH?
Add Casey Jones..musim povedat ze vysledok ma dost daleko k optimu..
Zatial nezanevri na toto pheno,ktore vie nakopat v kazdom smere..:D
Prave ti rezem ECSD pheno(okrem ineho),ktore povazujem za moju vlajkovu lod..
Opatruj sa brasko,dakujeme za krasny thread..
:ying:P:ying:

Ahoj Peri :wave:
Tiez som na nu velice zvedavy :kos:
Ma jedina kytka, kterou mám sám.....tak doufám že se odvědčí.....
AfganSkunk/Herijuana #6,#10 nafotím, jen co mi ve stredu vrati fotak....
Jako jsem psal..stale se neco sere..takze #6 zase nebude moci ukazat v plni sile..skoda....
Nejvice nezvladli spatny ph , kterym jsem je zalival tak 10-14 dnu.....:wallbash::wallbash:
To ma taky mrzi, ale nechtelo se i fotit moc napadeny rostliny....
Urcite jeste jednou vyskousim i to prvni phjeno co jsem mel..ale to az bude samostani box se 600W na sativy...na tohle se tesim..oni to potrebuji....
Diky moc za CJ ECSD pheno, i kuli 1000 Arms..jsem moc vdecnej kamarade....
Opatruj se a uz se nemuzu dockat navstevy :kos::kos::kos:
 
Radva zdravim, sorry ze ti to tu zasiram, ale jeste mi nejdou PMka.. jestli mas pristi tejden cas, tak jedeme s deckama pres vikend na burcak tour po palave, tak vem nejaky prazaky a zastavte se...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Radva zdravim, sorry ze ti to tu zasiram, ale jeste mi nejdou PMka.. jestli mas pristi tejden cas, tak jedeme s deckama pres vikend na burcak tour po palave, tak vem nejaky prazaky a zastavte se...

Nazdar Pohromo :wave:
V pohode, nic se neděje...jsem rád že si se zastavil :yes:
Rad by som sa stavil, ale financne to asi nevide......:mad::mad:
I tak ja nepiju, tak by som vam mohol delat jen triezvy sprievod :D:D:D
Ale 22-23 by jsem mel byt pracovne na Preorve a Prostejove, tak by jsem se potesil kdyby si si nasel vchvilu na me cas nekdy vecer, ak se mi tedy bude dat a budeme nekde na hotelu...to bych ti dal jeste vedet..kontakt na tebe stale mam tak se urco ozvu......
A nekdy se urcite i zastavim pozret a za tebou i Machem :kos::kos::kos:
Jináč te tady vítam a dufam ze te tady uvidim casteji :smoker:
 
T

tribeca

Už sem domluvenej se 3 dalšíma lidma,tak to odložit nepujde. o.k tak když tak u tebe ve worku,jeste dám vedet
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Co je nového, Maršále?

Zdar Plho !!! :wave:
Jsem rád že jsi sem zavítal :respect:
U me novyho docela dost.... :yes:
Zacnu od zacatku....Doma se pracuje na selekci 98Bubba Kush x Molokai Frost, Cali.O.Ae77 x Deep Chunk, Pollen Chuck, Anaberry, NLA (NLX x Amnesia Haze)
U znamyho (Periphery) selekce SFV OG Kush/C99, ChemDogD/C99, Chunky Cheese ...všechno už je na květu, takjisto proběh i výběr samců.....
Pracuji na projektu "High Flying Haze" kříženec SSH, NLA a Orange Haze nebo Heavy Duty Haze....
Taktéž pracuji na dlších mých křížencích...zítra dobuduji další box na tvorbu semen s 150W HPS.......
Samce k dispozici jsou SFV OG Kush/C99, ChemDogD/C99, NLA, Cali.O.Ae77x Deep Chunk, 98 Bubba KUsh x Molokai Frost.....
No jde všechno tak nejak pomalu.....
Po novým roce by sem měl dodělat první moje křížence...a pak budu je začnu testovat........ No práce je hodně ale baví mě to :smoker::smoker:

Více najdeš v vláknu "Field Marshall breeding territory" co je v podpisu.... :yes:
 

Rakosnicek

Member
Veteran
čus radvo,
o ten pyl/pyly cos mi nabízel bych měl zájem, akorát píšu sem, protože PMka tu ještě posílat nemužu a nevim jak jinak tě kontaktovat :D
 
Top