What's new

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

jepjep

Member
Öszkep marol. Az amnesiak kitakarnak ,de rendesen. :)
Bocsi a kepminösegert,de nem vagyok egy photosop huszar.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    55.9 KB · Views: 22
  • image2.jpg
    image2.jpg
    67.5 KB · Views: 22

Medicropper117

Active member
Azert szar a kepminoseg mert szürt fényt kap a box. Ha lenne vilagitas amit rájuk tolsz kintről direkt akkor jó lenne. Digitalis telókamera egyik nagy hatranya az h a "nem látott" teruletet feltölti zajjal;)
 

DropleX

Member
Hali!
Milyen markaju leded van? Szepek a novik,gratula! Most megjott a kedvem ismet a ledhez,de most kiszedtem belole a pc ventiket, egy korig csak kibirja xD
 

jepjep

Member
Azert szar a kepminoseg mert szürt fényt kap a box. Ha lenne vilagitas amit rájuk tolsz kintről direkt akkor jó lenne. Digitalis telókamera egyik nagy hatranya az h a "nem látott" teruletet feltölti zajjal;)
Köszi.
Felhuztam a redönyt a kisszobaban,de nem ertem el a kellö hatast.
A redöny ugy fel let huzva,hogy lefele mar nem is akart menni.:biggrin:
A vilagos szobaban ket fenycsövel vilagitottam egy satorban es fenykepeztem.:biggrin: Kepzelheted mit gondolnak a szomszedok,ha ezt lattak.Közben egyszer borultam is.
Slussz poenkent a kisebbik amnesia egyik kilogo agat becipzaraztam. :D remelem megmarad.
Több satras megvilagitott fotot nem kaptok,de gondolom ezt megertitek.
 

Attachments

  • image3.jpg
    image3.jpg
    92.3 KB · Views: 21

jepjep

Member
Hali!
Milyen markaju leded van? Szepek a novik,gratula! Most megjott a kedvem ismet a ledhez,de most kiszedtem belole a pc ventiket, egy korig csak kibirja xD
szia,e bayes kinai ledem van,amit nemetorszagbol teritenek . Ebben az arkategoriaban nem talaltam jobbat.(100EUR/300wos lampa)
Ha szeretned,akkor megkeresem neked.
 

DropleX

Member
Igen gondoltam ra,de a tetejere rakok egy csiptetheto ventit.. ha kifingik veszek egy populargrow ledet,most dobtak piacra egy full 3000Kes panelt :)
Bocsi az offert!
 

jepjep

Member
Egy kis up. 73.nap
Ma eleg fura latvany fogadott amikor kinyitottam a satrat.Az amneziak agai egymasra voltak borulva. Azthiszem kijelenthetö,hogy az ag dölese fajtaspecifikus dolog,mint pl a bigbudnal.
A hetvegen rengeteget kell kötöznöm.
A TD egyik aga is hajlik lefele,de az csak egy vekonyka.Atöbbi all peckesen.Jopar viraga elerte mar az 5-6 centit,szelessegre. :)Kar,hogy nem olyan tömör,mint a többie.
A c+....ahhoz mar csak kettöt kell aludni! Jupiiiii!
Piiisz
 

Kukutyin

Member
Ezeknél nem a névleges teljesítmény számít, hanem, hogy hány lument fényel neked az egész. Eleve ezek a 300w-os noname brandek teletolva elavult powerledekkel, meg smd-kel, nem is használnak 300w-ot. És van minden fényforrásnak egy lumen/w értéke ami alapján elég jól lehet rangsorolni. Ezeknek olyan 70-80 lumen/w jön ki a száján, a jobb ledek 120-130 lumen/w, esetleg még több ma már. HPS is 110-120at tud, cfl-ek 40-70.

Ilyen kis dobozba persze mindegy ha más nincs. Amúgy szép minikert :)
 

jepjep

Member
Ezeknél nem a névleges teljesítmény számít, hanem, hogy hány lument fényel neked az egész. Eleve ezek a 300w-os noname brandek teletolva elavult powerledekkel, meg smd-kel, nem is használnak 300w-ot. És van minden fényforrásnak egy lumen/w értéke ami alapján elég jól lehet rangsorolni. Ezeknek olyan 70-80 lumen/w jön ki a száján, a jobb ledek 120-130 lumen/w, esetleg még több ma már. HPS is 110-120at tud, cfl-ek 40-70.

Ilyen kis dobozba persze mindegy ha más nincs. Amúgy szép minikert :)
Azert a lumen emberre van szamolva es nem viragra.
A kis doboz marad,mert nekem ennyi eleg.(meg sok is)
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top