What's new

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

jepjep

Member
Es kb 70 nap nap korul van a szuret?
Magod honnan veszed? Vagy honnan?
Kedves hungrowboy!
Nagyon szivesen segitek ha tudok es valaszolok a feltett kerdeseidre,de te meg legyszives ne szard össze a topikomat.
Ha sok kerdesed van az nagyon jo,csak kerlek 1 hozzaszolasba ird az összeset,hogy a kerdesek es valaszok ne szoritsak a temat hatterbe.
Köszönöm.


A kerdeseidre a valaszok nagyjabol le vannak mar irva a naploban.
A bushdoctortol rendeltem ausztriabol a magokat.
A critical +-t 82 napra fogom szüretelni(tobb kört olvastam,ahol mar a 70.napon vagjak)
A többi növenynel meg ketseges,de a 90.nap utan lesz a szüret.
 

hungrowboy

Member
Kedves hungrowboy!
Nagyon szivesen segitek ha tudok es valaszolok a feltett kerdeseidre,de te meg legyszives ne szard össze a topikomat.
Ha sok kerdesed van az nagyon jo,csak kerlek 1 hozzaszolasba ird az összeset,hogy a kerdesek es valaszok ne szoritsak a temat hatterbe.
Köszönöm.


A kerdeseidre a valaszok nagyjabol le vannak mar irva a naploban.
A bushdoctortol rendeltem ausztriabol a magokat.
A critical +-t 82 napra fogom szüretelni(tobb kört olvastam,ahol mar a 70.napon vagjak)
A többi növenynel meg ketseges,de a 90.nap utan lesz a szüret.

Rendben koszi a valaszokat ! Mostantol csak a abba irok amit nyitottam, bocsi sracok megegyszer!
 

jepjep

Member
egy kis up. 64.nap
Elszamitottam magam a tappal mai napon. Alap tap elhagyva es csak 0,5ml pk ment nekik.
Akövetkezö locsolasnal mar 1,5ml/l, igy mar okes.
A C+ vszeg hamarabb lesz nyirva,hogy az Amnesianak legyen eleg hely.(csak a c+ lesz sajat felhasznalasra.)
A satorban a kep keszültekor c+ jobbra elöl,mellette
Amnesia,hatul jobbra TD,mellette Amnesia 2.


---
Amnesia 2öt teljesen kitakarja a nagytestver... :)
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    92.1 KB · Views: 18

jepjep

Member
Egy kis up.66.nap
Senki nem reagalt arra,hogy teljes Nitrogen megvonast alkalmazok 3. napja. A c+nak mar nem szamit,ö vasarnapig kapja a pk-t es utana csak sima vizet.Vasarnapra egy hetre nyisszantok,hogy Amnesia tesasszony köveredhessen nagyobb felületen.
A TDröl es A2röl 1-1 elsargult levelet szedtem le,A nagy Amnesiarol 3at. A C+rol egyet Sem. Egyhe tultap jeleit mutatta egy levelen,de azt mar leszarom.

Els kep:TD
Masodik kep:Amnesia 2
Harmadik:összkep
Negyedik kep:Amnesia
Ötödik kep:C+

Piiisz!
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    99.8 KB · Views: 20
  • image2.jpg
    image2.jpg
    71.6 KB · Views: 18
  • image3.jpg
    image3.jpg
    103.6 KB · Views: 19
  • image4.jpg
    image4.jpg
    88.1 KB · Views: 18
  • image5.jpg
    image5.jpg
    97.2 KB · Views: 21

jepjep

Member
Hát de miért akarod leszedni? Sok van még vissza mindnek...


A c+ már nem nő és jópár grow reportot láttam, ahol 70 napra szedték. A többinek 28 napja van. Utána nem leszek itthon és nincs akire jószívvel rábíznèk 3 ilyen állapotban levő növényt...
 

jepjep

Member
Crital+, Amnesia1,Amnesia2,Think Different
 

Attachments

  • image4.jpg
    image4.jpg
    72.3 KB · Views: 19
  • image3.jpg
    image3.jpg
    71.7 KB · Views: 22
  • image2.jpg
    image2.jpg
    92.7 KB · Views: 18
  • image.jpg
    image.jpg
    100.8 KB · Views: 19

jepjep

Member
Egy kis up. 68.nap
Ez a poszt a Critical+rol fog szolni.
Ma kapta utoljara a pk-s locsit. A következö heten csak ph allitott csapvizet kap. Ö is mint a ket amnesia,elkezdett oldalra terülni.A bugakat nem birjak az oldalso agak.Kötöztem a mai napon.
Uj bibeket mar csak elvetve latok,dagadni Sem dagad mar annyira a viragzat.
Nem tudom megsaccolni,hogy mennyi lesz a tömege szarazon.Nagyon szeretnek 50grammot.:tiphat:
 

Attachments

  • image5.jpg
    image5.jpg
    106.3 KB · Views: 18
  • image4.jpg
    image4.jpg
    78.9 KB · Views: 22
  • image3.jpg
    image3.jpg
    80.5 KB · Views: 18
  • image2.jpg
    image2.jpg
    108.5 KB · Views: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    96.3 KB · Views: 25

jepjep

Member
Trimmbe valo viragzattol is megszabaditottam az elöbb.
Mar szaritom a sütöben:laughing:
Remeljük a legjobbakat!
 

Attachments

  • image6.jpg
    image6.jpg
    77.3 KB · Views: 17

GK_420

Active member
Ebből ki is jön egy cigire való. :D Sütőben nyitott ajtó, feldarabolva apróra és alacsony hő ugye?!
 

jepjep

Member
Ebből ki is jön egy cigire való. :D Sütőben nyitott ajtó, feldarabolva apróra és alacsony hő ugye?!

70fok ,feldarabolva.zart ajto 3percre,majd kikapcsolas utan meg 3 percre zarva maradt. 0,5let szarazon. 0,2ment a cigibe es a felenel jarok. :biggrin: Nem akarom lerakni,de lehet,hogy le kellene...Ez jo lesz!
 

jepjep

Member
70fok ,feldarabolva.zart ajto 3percre,majd kikapcsolas utan meg 3 percre zarva maradt. 0,5let szarazon. 0,2ment a cigibe es a felenel jarok. :biggrin: Nem akarom lerakni,de lehet,hogy le kellene...Ez jo lesz!



Nagyjabol ket es fel ora hatas. Nem csavarta el durvan a fejem,csak mintha egy parhuzamos dimenzioban lettem volna. Neki alltam kitakaritani a lakast,de közben többször leültem es lefeküdtem. :D
Amugy csak kellemes , bagyito, almosito hatasa van. Bizserget is eleg jol.


A hatas nekem bejön,remelhetöleg a normalis erett viragokbol eleg lesz a 0,1 is hasonlo vagy erösebb hatas eleresehez.
A c+nak joval nagyobb a cbd tartalma,mint a mai modern fajtaknak,ha ettöl lesz ilyen kellemes a high,akkor ezentul hasonlo fajtakat fogok szivni.
Meg mindig jo ötletnek tartom a c+,think different hibridet.
 

jepjep

Member
Egy kis up.70.nap
A kepek sorrendben: TD,Amnesia2,Amnesia,Amnesia,C+

Megint jubilaltunk.
A mai reggelre a TD-n kivül az összes csajnak Volt olyan aga ami lefele,vagy oldalr konyult.Nem hinnem,hogy csak amiatt van,hogy nehezek,szerintem a ki-berakasuk a satorba is odatesz nekik.
Ma csak az Amnesia 1 sargult egy picit,a többi eszre Sem veszi,hogy hianyzik a Nitrogen.

Az amnesiarol : nagyon fasza füszeres illatuk van.
A c+nak kB feleannyira.
Ami nagyon meglep,hogy a TDnek nincsen szinte semmi szaga,pedig elözö körben nagyon jo illata Volt(es nem gyenge)
Azzal karpotol legalabb,hogy mar most nagyobbnak nez ki,mint amikor lagutobb 90 x naposan szüreteltem.
Piisz
 

Attachments

  • image5.jpg
    image5.jpg
    90.3 KB · Views: 21
  • image4.jpg
    image4.jpg
    103.6 KB · Views: 20
  • image3.jpg
    image3.jpg
    109.6 KB · Views: 18
  • image2.jpg
    image2.jpg
    78.4 KB · Views: 19
  • image.jpg
    image.jpg
    86.2 KB · Views: 22

jepjep

Member
C+ 71.nap
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    96.3 KB · Views: 22
  • image2.jpg
    image2.jpg
    91.9 KB · Views: 22
  • image3.jpg
    image3.jpg
    77.3 KB · Views: 18
  • image4.jpg
    image4.jpg
    97.8 KB · Views: 19

Medicropper117

Active member
Azt bizony a súly húzza el...valszeg nem tett jót nekik a ráncigálás de csak amiatt sztem kizart h ugy állna;)
Szépek...jó tömörnek néznek ki a bugák
 

jepjep

Member
Azt bizony a súly húzza el...valszeg nem tett jót nekik a ráncigálás de csak amiatt sztem kizart h ugy állna;)
Szépek...jó tömörnek néznek ki a bugák

Köszi a valaszt.Igy remenykedhetek,hogy meglesz a kitüzött cel. :)
A C+ ki fog jönni a hetvegen,hogy szetterithessem a nagyobbik Amnesiat. Erdekes müvelet lesz amugy ,mert nem eleg ,hogy kihuzom az oldalso agakat oldalra,de valahogy tamasztanom is kell öket,de ugy,hogy hordozas közben se hulljon atomjaira a tarto. Valami ötleted esetleg van? drottal huzatnam le a vödörhöz es esetleg tartokent szinten drottal a közepsö agakhoz.


Mas:A normalis,hogy 1 hete elhagytam az alap tapot es csak pkt mgvel vedelve Sem kezdenek el sargulni?Mondjuk uj leveleket se nagyon latok mar,leszamitva egy-ket csenevesz also viragocska körül,ami ugyis trimmkent vegzi.


A bugak tömörek es kemenyek.Nem usznak a gyantaban,de ez sztem a led atka.
 

vazsi

Member
Köszi a valaszt.Igy remenykedhetek,hogy meglesz a kitüzött cel. :)
A C+ ki fog jönni a hetvegen,hogy szetterithessem a nagyobbik Amnesiat. Erdekes müvelet lesz amugy ,mert nem eleg ,hogy kihuzom az oldalso agakat oldalra,de valahogy tamasztanom is kell öket,de ugy,hogy hordozas közben se hulljon atomjaira a tarto. Valami ötleted esetleg van? drottal huzatnam le a vödörhöz es esetleg tartokent szinten drottal a közepsö agakhoz.


Mas:A normalis,hogy 1 hete elhagytam az alap tapot es csak pkt mgvel vedelve Sem kezdenek el sargulni?Mondjuk uj leveleket se nagyon latok mar,leszamitva egy-ket csenevesz also viragocska körül,ami ugyis trimmkent vegzi.


A bugak tömörek es kemenyek.Nem usznak a gyantaban,de ez sztem a led atka.

Méregzöldek a levelek, szerintem normális, no para, csak sok benn a kaja.
 

iwantmorebuds

Active member
Köszi a valaszt.Igy remenykedhetek,hogy meglesz a kitüzött cel. :)
A C+ ki fog jönni a hetvegen,hogy szetterithessem a nagyobbik Amnesiat. Erdekes müvelet lesz amugy ,mert nem eleg ,hogy kihuzom az oldalso agakat oldalra,de valahogy tamasztanom is kell öket,de ugy,hogy hordozas közben se hulljon atomjaira a tarto. Valami ötleted esetleg van? drottal huzatnam le a vödörhöz es esetleg tartokent szinten drottal a közepsö agakhoz.


Mas:A normalis,hogy 1 hete elhagytam az alap tapot es csak pkt mgvel vedelve Sem kezdenek el sargulni?Mondjuk uj leveleket se nagyon latok mar,leszamitva egy-ket csenevesz also viragocska körül,ami ugyis trimmkent vegzi.


A bugak tömörek es kemenyek.Nem usznak a gyantaban,de ez sztem a led atka.
Faszan neznek ki. No para nalam is ez van sztem kicsit tultoltuk a N-t flowba, legalabb is en erre gyanaxom :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top