What's new

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
Ez a drotos training naon cool! :)
Lokhetnel majd egy smoke riportot!
Amugy a ledet neked ki szalitotta ki? Mpl v gls stb?
Nagyon jo aron van naluk a 800wos cob led,azzal szemezgetek..
Pacsi
 

jepjep

Member
nekünk az auto critical rettenetes lett. szellős virágok, mint valami szőlőfürt, illat íz gyanta ok, de ahogy kinéz és amit üt az szégyen.

Nem egeszen ertem mit gondolsz fürtöknek,de a kepen lathatod az en eredmenyem.Illat füszeres,füstje felig erett szilvara emlekeztetö izü es edeskes illatu.A hatas hosszaval bajban vagyok,mert söröztem melle.A trimmet szivo haver azt mondta,hogy több kell a cigibe mint a TDböl(kB felesbe keverte dohannyal).Ettöl 2 oraig pörgött,nevetett es beszelgetett.
Amit en also eretlen viragokbol szivtam az mar rosszab izü Volt,de tovabb is hatott.Olyan "nappali" fünek erzem a hatasat. Nem üt le,de elvagy.


Ez a drotos training naon cool! :)
Lokhetnel majd egy smoke riportot!
Amugy a ledet neked ki szalitotta ki? Mpl v gls stb?
Nagyon jo aron van naluk a 800wos cob led,azzal szemezgetek..
Pacsi

gls.
A smoke riport hamarosan jön!
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    48.9 KB · Views: 47

jepjep

Member
Egy kis up.80.nap.
A kepet "öszi csendeletnek neveztem el. :)
Mar csak tizenhat napja van vissza a csajoknak.
Ebböl 9 fog a megszokot pk adaggal menni.(1,5ml/Liter),a többi sima vizzel.
 

Attachments

  • image2.jpg
    image2.jpg
    78.7 KB · Views: 42

GK_420

Active member
Mert amit a közegre öntesz tápot az úgy instant a bugába vándorol és ott csücsül de 1 hét után kiugrálnak? :D Szerintem a klorofilnek van keserű kaparos fos füstje eddig így vettem észre...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special
🍆
inkább le se lett fényképezve, mert olyan szar lett :D bár most már sajnálom, hogy nem.. majd ha látok hasonlót linkelem.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special
🍆
nem, a tied kurva jó lett struktúrára, kb mint egy vadszőlőfürt olyasmit képzelj el csak kicsiben :D
 

jepjep

Member
Mert amit a közegre öntesz tápot az úgy instant a bugába vándorol és ott csücsül de 1 hét után kiugrálnak? :D Szerintem a klorofilnek van keserű kaparos fos füstje eddig így vettem észre...
A klorofillal nem lesz gond,naprol napra sargabbak.N potlast mar 3 hete nem kaptak.
Az elöviragoknak Volt vmi brutal szar ize mindig es akkor a tapozas is a csucson jart,gondolom ez kavart bele a gondolatmenetembe.Meg talan az is,hogy sok helyen leallnak a szüret elött a tapozassal/esetleg flössölnek is.


Azert ez jo oltas Volt. :D
 

Medicropper117

Active member
A N kiaknázásának eredménye a sárgulás te. Nem a klorofil távozásának....vagyis...mind1 hosszú.
Nem kell sima víz. Mehet a táp végig nyugodtan...rossz hiedelem ez az éheztetősdi semmi több.
 

jepjep

Member
A N kiaknázásának eredménye a sárgulás te. Nem a klorofil távozásának....vagyis...mind1 hosszú.
Nem kell sima víz. Mehet a táp végig nyugodtan...rossz hiedelem ez az éheztetősdi semmi több.

Ok.Olvasni meg szeretek. Ha nincsen elegendö felvehetö oldott N a termesztöközegben es a tapanyagraktarak is ürülöben vannak ,akkor a klorofil is bontva lesz es ettöl sargul a növeny alulrol.
Szerintem ertem en ezt.
 

DropleX

Member
Flush nelkul eleg szar ize lesz a vegtermeknek,nem is ertem miert ellenzitek!
Akkor a magbankok miert ajanljak, miert van szamos fertilizer cegnek kimondottan flusholesre hasznalando termekuk?
 

Medicropper117

Active member
Akkor kell flusholni ha szar a táp vagy el lett baszva a tápozás ("túl volt etetve"....ami eleve hulyeseg mert csak latod mar h eget a tap es nem tolod neki csakazertis)
Normalis tap esetében semmi kulonbseget nem erezhetsz. 20 eve szivok lassan de soha semmi kulonbseget nem vettem eszre ha jol volt megcsinalva a fű! Volt aminél ki lehetett érezni a tápot de azt elbaszták, amugy szerintem sokan összekeverik a klorofilt a "táp" ízével.
 

GK_420

Active member
Akkor a magbankok miert ajanljak, miert van szamos fertilizer cegnek kimondottan flusholesre hasznalando termekuk?
Látom nem sokat tudsz a kereskedelemről ezért csak egyzerűen: ők nem szeretnek téged és nem szivességből csinálják a termékeket hogy neked jó legyen. Azért csinálják mert megveszed akármi okból...és ennyi. Komoly gond van az érveléseiddel...
 

DropleX

Member
Ekkora faxsagot gk! A magbankoknal is verseny van a vevoknel, mkinek az a celja hogy toluk vasarolj,akkor miert tancsolnanak hulyeseget?!
 

sucminee

Active member
Nem tanácsolnak hülyeséget csak nem mondják el hogy fölösleges cucc. Veszik a népek és pénze van belőle.
 

jepjep

Member
kicsit nem jövök föl es rögtön szetoffoljatok a naplomat :(

Van egy kis gondom.Elbaxtam a szaritast. Nem neztem vegig,hogy az összes szar roppan e.Ma kivettem egy gubacsot a zart dobozbol es az örlö nem szerette.... Nem eleg szaraz. Szerintetek visszaakasszam? Tapintasra szaraz,de az örlö utan azt mondanam,hogy ket nap meg jot tenne neki. Az a szivas,hogy mar nem szaron van.
 

DropleX

Member
Bocsi az offert :( akkor mkepp,ha idaig eljutottal ne rohadjon be.. teritsd szet egy talcan,ebben a hosegben hamar kiszarad..
 
Status
Not open for further replies.
Top