What's new

Autok a hazban

Status
Not open for further replies.

Kukutyin

Member
Sosem szárítok szárral, mert semmi nincs benne fölösleges nedvességen kívül - a penész pedig nem a szerelmesem. Szóval nyugodtan rakd csak ki, érlelésnél is távozik még belőle fölösleges nedvesség, rosszul semmiképp nem jársz.
 

jepjep

Member
Sosem szárítok szárral, mert semmi nincs benne fölösleges nedvességen kívül - a penész pedig nem a szerelmesem. Szóval nyugodtan rakd csak ki, érlelésnél is távozik még belőle fölösleges nedvesség, rosszul semmiképp nem jársz.
El fogom hagyni a száras szárítást , helyette örlővel ellenőrzöm a kellő szárasságot
 

iwantmorebuds

Active member
ha siman örölhetö,akkor jo. Ha tul nedves akkor nem örlödik rendesen. Ha tul szaraz akkor szarra törik. Maskeppen tapasztaltad?

En belerakom vegso trimm utan egy uvegben egy hygrometerrel, 60%korul jo. Ha tobb kiteritem egy talcara. Ha csak par %al van folotte eleg ha nyitgatod az uveget naponta.
Amugy az h az egyik szarazabb mint a masik egy het utan megfog szunni kb erleles kozben, de lehet elobb
 

DropleX

Member
Amerikaban pedig ugy szaritanak levagjak egyben a novenyt s szarastuk,levelestul mehet a szaritas xD elvileg jobb ize lesz
 

Medicropper117

Active member
Amerikában húzták rá a fűre a drog jelzőt szóval azok leszophatnak. Attól mégjobb íze lesz a növényüknek.
Jepjep: elég ha a felét berakod a sütőbe 50-60 fokra 5-10 percre. Vissza az üvegbe összekeverve, 1-2 nap es mind ugyanolyan nedves/száraz (ahogy tetszik) lesz
Bár gyanítom már kiraktad tálcára mind.
En is mindig a száron szárítom. Nincs azzal gond. A szárak helyett én azt nézem mikor törik le a szárról könnyen a virág. Amikor a kicsik már könnyen lejönnek de a nagyok még INKÁBB hajlanak mint törnek akkor letrimmelem es elrakom. Alulra a nedves felulre a száraz. 2 nap és szép egyenletes. Utána szét lehet válogatni ismét a jobb bugakat a kicsiktől ha közé raksz szúnyoghálót;)
Hozzáteszem én is hárklis vagyok arra miképp van szárítva a zöld. Gyűlölöm ha nedves vagy ha porzik. Elveszti az ízét és szívni is szar. Szóval gondoltam megosztom nekem mi vált be
 

GK_420

Active member
ha siman örölhetö,akkor jo. Ha tul nedves akkor nem örlödik rendesen. Ha tul szaraz akkor szarra törik. Maskeppen tapasztaltad?
Nem szeretem a grindert nem is használok ezért kérdezem mihez viszonyítod. Kézzel szemmel megmondom hogy jó e de grinder azért könnyen őrli a kelleténél kicsit nedvesebbet is szerintem.
 

jepjep

Member
Köszi skacok,atgondolom a velemenyeket.

Addig is itt van par kep a TDröl.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    100.8 KB · Views: 45
  • image2.jpg
    image2.jpg
    77.9 KB · Views: 45
  • image3.jpg
    image3.jpg
    69.9 KB · Views: 44
  • 4.jpg
    4.jpg
    83.7 KB · Views: 46

jepjep

Member
Ezek meg az amnesiak.

Sajnos az elet közbeszolt a kerteszkedesbe. Jövöhet penteken szüretelnem kell,mert egy közeli hozzatartozom nagyon beteg es kesöbb nem lesz ra lehetösegem,hogy meglatogassam.
szivas.
Szüret: 87. nap. Pentek este. Szaradni szaron függve a satorban fognak1 hetig,mert nem Leszek itthon,hogy forgassam a gubeszokat.Az amnesiak kesznek neznek ki,A TDben meg böven lenne vitalitas.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    92.9 KB · Views: 43
  • image2.jpg
    image2.jpg
    94.5 KB · Views: 41
  • image3.jpg
    image3.jpg
    78.4 KB · Views: 43

Kukutyin

Member
Szúnyoghálód nincs? Kifeszíted a boxban több szintben és arra mehetnek a gubák az alja se penészedik úgy, persze a levegő járjon, de gondolom ezt úgyis úgy akartad. Idén panelban kell szárítanom szóval megpróbálom azt, hogy szépen megtöltöm a sátrat száradni valóval, bevágok egy két ventit, hogy kevergesse a levegőt meg egy profi páraelszívót. Azt beállítom 30% relatívra és akkor kb addig megy míg ki nem száradnak.
 

jepjep

Member
Nincs idöm barkacsolni.Szunyoghalot Sem veszek emiatt.

Mas: a C+ elnyerte az "erlelesi" szarazsagot.Benne is van a dobozban. Erdekes modon nem lett eszrevehetö tömeg csökkenes.
Tegnap nekialltam egy 0,18as ciginek este 9kor.(nem nevet!)
Ize enyhen szilvara emlekeztet.Cigi vege kaparos es a feletöl mar pihenni kivankozik.
(elszivtam egyben)
a cigi feletöl a cigi utani 10 percig melyülö testi hatas.Remekül lenyugtatta az agyamat,de megis pörgette..A hetköznapi dolgok helyett örült asszociaciok es nagyon kreativ ötletek jutottak eszembe.Rötyögtem is rendesen filmnezes közben.
Masfel ora utan durvult el igazan a testi hatas.Jobbnak is lattam aludni menni.1ora probalkozas utan kimentem a konyhaba enni(az agyam pörgött es a vegere meg is eheztem.) A hütöt lerabolva meg egy kicsit filmeztem.a cigi utani 3,5 ora mulva elerkezettnek lattam az idött,hogy beosonjak a szobaba aludni.Közben levertem egy ket dolgot. :)
3ora mulva tiszta fejjel ebredtem.
összegzes: iz:jo hatas:jo(kevert,hangsulyos testi hatassal. erösseg : masfelszer annyit fogyasztottam,mint a sajat TDböl.Ez alapjan ez egy jo minösegü "utcai"-nak felel meg nalam.
 

jepjep

Member
Egy kis up. 84.nap.
A növenyek felsö levelei rozsda barna/bibor szinüek lettek
Par levelet lekaptam,mert van ott meg zöd,ne takarjanak.

felhomalyban felrugtam 3 db literes üveget. :) uszott a nappali.
 

jepjep

Member
ma beszereztem a következö körhöz a kepen lathato cuccokat.(vapo varhat) :)
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    59.7 KB · Views: 45

jepjep

Member
elkezdödott a szüret es meg sehogy nem allok.Annyit elöljaroban,hogy az amnesiak gyakorlatilag alig gyantasak,nem tudom,hogy lesz e egyaltalan csoki roluk. :(
16:1kor kezdtem es 1 ora szünet Volt eddig beiktatva.(a TDvel kezdtem)
 

jepjep

Member
Hat en azt nem tudom. A csöre biztos ra van irva. A spriccelös bas*asoknal en is kerestem,de nem talaltam. Elvileg 3meterre is elspriccelnek. Kiskeerti körülmenyek között nemigazan tudnek elkepzelni 3 barnal többet. Ebböl es abbol indultam ki,hogy nekem annyi eleg,ha 20cmt vizszentesen tud.
Nalam csak tel fele lesznek hasznalva.


Ha nem felejtem el,akkor holnap felhozom a csövet a kocsibol
 

what_can_there

Well-known member
Te kolléga. Azok a gardena cuccok mekkora nyomason mennek?

Elvileg halozati nyomasra lettek kifejlesztve, de sokkal kisebb nyomason is nyit a szelep, en ugyanezt a micro-drip rendszert hasznaltam mar sima akvariumi pumpaval is, aminek kb. 80 cm volt az emelesi magassaga. Az atfolyas persze joval kisebb ugy, de ez csak annyit jelent a gyakorlatban, hogy hosszabb ideig kellett jaratni a rendszert.
 
Status
Not open for further replies.
Top