What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A szabadban,bármi megtörténhet!

ZoldOvezet

Active member
egy szoval se kerdeztem mit csinaljak..nemtom mit lattal.1 db bujt ki,es meg azon is rajta a mag,mi van ha ket napig be van borulva? megnyulik..es?? 30mmes tozegkorongban vannak..leultetem levelig azt kessz..nem kertem jepjep hogy elkezdj offolni mikor fogalmad nincs semmirol

chieff:nem dobna fel egyik sem..nem ismerek olyan embert,aki a sajat gyereket feldobna csak ellenzik erted? koztisztviseletben alloak mind a ketten en meg kerat termesztek meg sittes vagyok..szted ezek utan mi lenne? befogad valaki? mert akkor indulok mar is
 

iwantmorebuds

Active member
egy szoval se kerdeztem mit csinaljak..nemtom mit lattal.1 db bujt ki,es meg azon is rajta a mag,mi van ha ket napig be van borulva? megnyulik..es?? 30mmes tozegkorongban vannak..leultetem levelig azt kessz..nem kertem jepjep hogy elkezdj offolni mikor fogalmad nincs semmirol

chieff:nem dobna fel egyik sem..nem ismerek olyan embert,aki a sajat gyereket feldobna csak ellenzik erted? koztisztviseletben alloak mind a ketten en meg kerat termesztek meg sittes vagyok..szted ezek utan mi lenne? befogad valaki? mert akkor indulok mar is

Segitsd le a magot rola..., kicsit tarts magasabb parat, tegyel rajuk egy kis muanyagpoharat aminek kilyukaszgatod a tetejet es akkor konnyebben elhagyja ;)
 

ZoldOvezet

Active member
bennt vannak a jiffybe(mini propagátorban) az ablakpárkányon direkt csíràztatásra alkalmazzák :D benne magas a páratartalom mert a teteje is csupa pára,szóval jó lessz ez,amíg nem hoz ki 2-3 levélpárt addig semmi tré..:D a szaritas meg a tarolas a legkevesebb :)
 
bennt vannak a jiffybe(mini propagátorban) az ablakpárkányon direkt csíràztatásra alkalmazzák :D benne magas a páratartalom mert a teteje is csupa pára,szóval jó lessz ez,amíg nem hoz ki 2-3 levélpárt addig semmi tré..:D a szaritas meg a tarolas a legkevesebb :)

2-3het eloneveles utan kiultetheted oket a szabadba,annyi ido alatt meg nem nonek hatalmasra,szoval szerintem annyira nem tre a dolog
 

ZoldOvezet

Active member
errol beszelek,igy terveztem el,1 jott elo..a tobbi nem nemtom mi a geci van veluk..
Tudtam elore,ha beborul megnyulik,lejebb ultettem,ma sutott a nap es nem nyult 1 mmt sem vagy lehet de nem latom szemmel..itt ma egesz nap joidovolt 80/20 napsutes/arnyek aranyban..meg most is sut ki is tettem reggel,22-23 fok no para
 

ZoldOvezet

Active member
Egy kis up,már eléggé zavart ennek a jiffynek a szaga eléggé fura volt a pangóvíztől valszeg elkezdett berothadni ezért kiszedtem belőlle az összes magot,és áttettem rendes közegbe (b-s vföld,kókusz,perlit) de mióta lekaptam rólluk a magházat 2 napja elég sokat fejlődtek,de nem kockáztatok biztos ami biztos.A northern lightok nem tudom,hogy de már most elkezdtek lilulni vagyis a 4/2,pedig éppen csak a sziklevélből látszik 1-1 mm...A többi Easy Bud,nagyon gyengén muzsikált a Jiffyben,soha többet nem fogom belerakni,és nem is nagyon ajánlom,de valószínű én voltam a fasz,hogy az elején beáztatás után nem nyomkodtam ki...nem baj,első kör,tanulópénz...azért remélem lesz a 7/3...Egy Easy Bud elég szépen kifejlődött.

Easy Bud Day 6
picture.php


picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
mit írjak rólla? a változásokat vezetem fel,biztos van nagyon sok olyan ember aki azt keresi,hogy mondjuk 1 hetes korában hogy néz ki..többek között én is... 1 hét 2 hét 4 hét 2hónap stb..nem értem mi a baj most :) egy 10 napos növényról nem fogok tudni felrakni 1,5 kiló gyepet Boston George
 

GK_420

Active member
Hát arra gondoltam mondjuk tápoztad vagy locsolgatod...ilyesmi. Tudjuk majd ha kérdezed mit mondjuk mitől lett baja. :D
 

ZoldOvezet

Active member
hát kapja a 7-es ph-jú wuxalos vizet 1,5 mili/1,5 liter de idáig ez az első üveg,még ezt se teljesen használtam el,mertm van még belőlle,kb fél liter vagy 6-7 deci ha ez elfogy emelni fogom a 1,5 milit-2-re vagy 2.1-re...még nem tudom,a kicsi (Északi Fény) meg csak sima 7-re állított esővizet,de azt csak tegnap reggel,hogy kibújt a földből..majd legközelebb csütörtök este kap vagy pénteken este...:)
 

GK_420

Active member
Fasza...eddig jó minden most már el ne rontsd. :D
Aztán kezdjél el edzeni is amíg ezek megnőnek te is...:D
 

ZoldOvezet

Active member
Fasza...eddig jó minden most már el ne rontsd. :D
Aztán kezdjél el edzeni is amíg ezek megnőnek te is...:D

megvannak már a tréning cuccok is :D vettem a gazdaboltba ilyen zöld színű műanyag drót v a picsa tudja minek hívjak,nem fogja bantani a kis pici növényt nem vágja le,nem bántja..ha erre az edzésre gondolsz ,hogy kötözzem :D
 

Latest posts

Latest posts

Top