What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A szabadban,bármi megtörténhet!

DropleX

Member
De akkor ne kerdezz tolem,ha ne valaszoljak! xD
Nincs semmi bajuk,tegnap mar 3 napja ebren voltam sptol,agressziv voltam..
Sok sikert,botermest! Tobbet nem offolok ide,de akkor ne kerdezz! xD
 

ZoldOvezet

Active member
3x2 rivo felirom neked,
ez egy forum,itt kerdeznek az emberek,segitenek egymasnak,de senki nem azert jott ide hogy hulyesegekrol beszelgesunk,pl miert 7es pht hasznalok,ezt egy kezdo is tudja,a-s viragfoldbe a novenyt? na ne vicceljunk..whiped,gk,gubacs..tolluk elfogadom a segitseget,mert joszandeku mind es mind bizonyitott,neked van 80 posztod abbol 75 off..hagyjuk is
koszonom szepen...
 

DropleX

Member
Nem tudom milyen a viragfolded,de florimobol As kell a kendernek ph (5.7-6.7)
En mindig ezt hasznalom vagy biobizzt,szeretik a novik,de nem fogok vitazni azt csinalsz amit akarsz..
 
Sp helyett szivj inkabb kokaint,prateron vagy 10 arab arul es nem is rossz:D
Ovezet meg had csinalja ugx ahogy akarja,hibakbol tanul az ember,de szerintem itt egyenlore semmi problema nem all fenn.
Mikor lesznek kiultetve?:D
 

ZoldOvezet

Active member
Sp helyett szivj inkabb kokaint,prateron vagy 10 arab arul es nem is rossz:D
Ovezet meg had csinalja ugx ahogy akarja,hibakbol tanul az ember,de szerintem itt egyenlore semmi problema nem all fenn.
Mikor lesznek kiultetve?:D

hat a nagyobbat megvarom,hogy nojjon meg egy kicsit..1-1,5 het max a kicsit is igy valahogy szeretnem :)
 

ZoldOvezet

Active member
igen mind2 auto vagyis csak volt az Easy Bud,ha mar valaszolok leirom a sztorit amiert feljottem most forumra.

Az a helyzet,hogy lelokte a keramia cserepet az Egyiptomi mau macskam az asztalrol.
A cserep szana szet tort a noveny pedig a jiffy felett megtort,majdnem felbe de meg tartja egy pici, maga a szar is picurka,szal nemtom.
A helyzet a kovetkezo,atcsereltem a cserepet muanyagra es csak kokuszba tettem majd jol belocsoltam,megprobaltam ugy beallitani a novenyt,hogy HATHA osszeforr( lehet butasag es egybol kuka lenne) es a tetejere csak sima B florimot tettem,hogy befogassam egyenesbe,az otletem onnan jott,ha mar klonozni is tudsz,leet ebbol is meg valami kis 20-30 gramm ha be is jonne a terv ami tobb mint a semmi.kb 1,5 percig amig elszaladtam cserepert a hatso udvarba meg kokuszert( volt mar beaztatva kiszaradt egy vodorben szal az gyorsan ment meg megtoltottem a cserepet es egybol belevagtam a cserepbe.Levelen keresztul permeteztem neki wuxalt kb 5 porlasztott spricc de a lenyeg vagy igy vagy ugy...(a beaztatas sima 7es desztilalt vizzel volt.

De meg ott van a Northern Light de amennyit szenvedtem ezzel a cannabissal es volt 1-2 cinkem is belolle..de a vegen jol sult el,nem szeretnek magamba csalodni..legalabb 1 legyen belolle a 11bol,mert turelmetlen vagyok es kivancsi:(

Ezért most beteptem es bekristalyoztam a francba egyedul a family guyyal :/
 

GK_420

Active member
chrome te vagy az?! :D már vége a family guynak...nézd a mátrixot vasat3on aztán a macskát meg basszad ki vagy zárd el a növényeket tőle.
 

ZoldOvezet

Active member
chrome te vagy az?! :D már vége a family guynak...nézd a mátrixot vasat3on aztán a macskát meg basszad ki vagy zárd el a növényeket tőle.

már az archer agy mi ez megy.
nem nem vagyok krom..
lehet meg eselye gk?
bundat csinalok ebbol a geci macskabol egyszer engedem ki akkor is ezt csinalja..leinteztetrm a francia bulldoggal.
 

GK_420

Active member
a pincében tartod? :D kemény lenne bekristályozva (az mi amúgy most épp? :D) betépve egy francia bulldoggal elkapatni egy macskát...ha megcsinálod vedd fel videóra megnézném.
 

ZoldOvezet

Active member
a pincében tartod? :D kemény lenne bekristályozva (az mi amúgy most épp? :D) betépve egy francia bulldoggal elkapatni egy macskát...ha megcsinálod vedd fel videóra megnézném.


nem dehogy miert tartanam pincebe?:D vagy ez hogy jott??
kemeny is xd Luzy lefujtana a faszba a 2 eves macskat xD haagszik ra nagyon kiskorabol a kutya azt cinkes ha taalalkoznak a lakasba..xd

cinkes a videozas nemzetkozi cannabis forumon xd
 

vazsi

Member
a pincében tartod? :D kemény lenne bekristályozva (az mi amúgy most épp? :D) betépve egy francia bulldoggal elkapatni egy macskát...ha megcsinálod vedd fel videóra megnézném.

ajajaj akkor azé ilyen vékonyka szegény gyermek.
 

ZoldOvezet

Active member
Meg a fényképezés és beszélgetés sőt a termesztés pedig illegális is. Hmm...tudtad?

félre értessz :D nem akarok olyat feltenni amit egy helybeli is lathat,foleg h sokan jarnak hozzam es ismerik a forumot is nem akarok cinkeskedni ez a lenyeg :d

sztem azt mar megvitattuk hogy illegal nem?xd mert kb 3 oldalon keresztul ezen hulyultunk
 

GK_420

Active member
te vagy a vékony baszod nem a növény...és a kristályra gondolt :laughing:
Persze hozzád jár a faluból mindenki akik itt is vannak. Milyen termesztő kommunában élsz? Pfú ez már sok...ne tolj ilyen szarokat ha fórumozol inkább.
 

ZoldOvezet

Active member
te vagy a vékony baszod nem a növény...és a kristályra gondolt :laughing:
Persze hozzád jár a faluból mindenki akik itt is vannak. Milyen termesztő kommunában élsz? Pfú ez már sok...ne tolj ilyen szarokat ha fórumozol inkább.

Nem az a cink hogy az egesz falu basszus de tenyleg sokan a munkam miatt meg anyumek miatt is jarnak szal barmi lehetne,jah meg allatkinzas ha raengedem bullyt xd
 

DropleX

Member
Nem vagyok rosszindulatu,mint emlitettem jo szandekbol akartam segiteni,es meg mindig As fold kell florimobol..
Puxcsi
 

ZoldOvezet

Active member
hát egy kis up,semmi valtozas a novennyel,nincs lekokadva,nincs sargulas,semmi valtozas mondom, a 2. levelparja tegnap ota a duplajara nott es a 3. is megduplazta magat. bb
 
Top