What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A szabadban,bármi megtörténhet!

ZoldOvezet

Active member
b-virágföld-kókusz-perlit-40-40-20 arányban van a közegem..:) akkor ezek szerint csak nem hülyeség amit csinálok...
 

DropleX

Member
Foldben idealis ph 6.2-6.6, whip ilyen hulyesegeket honnan veszel? Kokusznal termeszetesen mas a helyzet,ezert is faszsag keverni a kettot, plusz ne haragudj zoldovezet de nem tunnek egeszsegesnek a novieid,a levelek vege eltunt vagy leegett vagy nemtom de ilyet meg nem lattam! xD
Viragfoldbol amugy is As kell,nem B..
 

ZoldOvezet

Active member
Foldben idealis ph 6.2-6.6, whip ilyen hulyesegeket honnan veszel? Kokusznal termeszetesen mas a helyzet,ezert is faszsag keverni a kettot, plusz ne haragudj zoldovezet de nem tunnek egeszsegesnek a novieid,a levelek vege eltunt vagy leegett vagy nemtom de ilyet meg nem lattam! xD
Viragfoldbol amugy is As kell,nem B..

jólvan főnök,majd meglátjuk mi lessz..xD nemtudom mennyit téphettél :laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
Foldben idealis ph 6.2-6.6, whip ilyen hulyesegeket honnan veszel? Kokusznal termeszetesen mas a helyzet,ezert is faszsag keverni a kettot, plusz ne haragudj zoldovezet de nem tunnek egeszsegesnek a novieid,a levelek vege eltunt vagy leegett vagy nemtom de ilyet meg nem lattam! xD
Viragfoldbol amugy is As kell,nem B..
Te honnan a picsabol szedsz ilyen baromsagokat? :D sose volt kozom a foldhoz de ket kattintas eljutni eddig a tablazatog amit mar egyszer meg is osztottam :D
image.jpeg
Ez alapjan elmondanad dragam hogy 7.0 ph-nal milyen hianyban fog valoszinuleg szenvedni a novenyem?
 

Son of Soil

Member
Foldben idealis ph 6.2-6.6, whip ilyen hulyesegeket honnan veszel? Kokusznal termeszetesen mas a helyzet,ezert is faszsag keverni a kettot, plusz ne haragudj zoldovezet de nem tunnek egeszsegesnek a novieid,a levelek vege eltunt vagy leegett vagy nemtom de ilyet meg nem lattam! xD
Viragfoldbol amugy is As kell,nem B..

Hehe. Shiva te még mindig retardált vagy, úgy látszik nem mindenki fejlődő képes.
Sikerült leírnod egy adag hülyeséget és még a megállapításaid is ellentmondásban vannak.
Viszont, ha azt nézzük, lehet egyre hülyébb leszel, az is egy fejlődési folyamat.


Te honnan a picsabol szedsz ilyen baromsagokat? :D sose volt kozom a foldhoz de ket kattintas eljutni eddig a tablazatog amit mar egyszer meg is osztottam :D
View attachment 372695

Honnan szedne?! Hát veleszületett tehetség ez nála. Ő volt az aki panaszkodott, hogy milyen szar a ct, nem hűt semmit és bent volt a boxban fellógatva csövek nélkül és ez még csak egy hülyesége, volt vagy milliónyi ;)
 

iwantmorebuds

Active member
Hehe. Shiva te még mindig retardált vagy, úgy látszik nem mindenki fejlődő képes.
Sikerült leírnod egy adag hülyeséget és még a megállapításaid is ellentmondásban vannak.
Viszont, ha azt nézzük, lehet egyre hülyébb leszel, az is egy fejlődési folyamat.




Honnan szedne?! Hát veleszületett tehetség ez nála. Ő volt az aki panaszkodott, hogy milyen szar a ct, nem hűt semmit és bent volt a boxban fellógatva csövek nélkül és ez még csak egy hülyesége, volt vagy milliónyi ;)

:laughing::laughing::laughing:
 

DropleX

Member
Majd rajossz,nem rossz indulatbol irtam,plusz nem igaz hogy nem latod vmi nem stimmel a levelvegekkel,de persze ezt is csak haluzom xD
Nema uzemmodban kovetem a naplod,sok sikert!
Az en naplom is szetcsesztek,megsem nyavogok rajta,ne legy mar buzi! :D
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Aztan mivan ha megserultek azok az elso levelecskek? Gondolom mikor leszedte a magot kicsit megserult, lehet te nem lattal ilyet nekem ez logikus magyarazat pl, aztan lehet nem igy volt nem emlekszem es nem olvastam vissza, senkit nem erdekel a sziklevelek egeszsegesek.
 

ZoldOvezet

Active member
Doplex,oké..más nem jön ki a számon.


Gubi,elég ránéznie és tudja is a helyzetet,nem is kellett megemlítsem mi történt velük..szerintem szép és egészségesek...:) szeretik apát :D
 

iwantmorebuds

Active member
Doplex,oké..más nem jön ki a számon.


Gubi,elég ránéznie és tudja is a helyzetet,nem is kellett megemlítsem mi történt velük..szerintem szép és egészségesek...:) szeretik apát :D
Ne foglalkozz vele jo lesz az, a levelnek semmi baja nem lesz majd ugyis eldobja idosebb koraban. Elso korben az egyik sziklevelet feleztem le ugyanigy a viragzas kezdeteig megvoltak szep zolden...
 

ZoldOvezet

Active member
Ne foglalkozz vele jo lesz az, a levelnek semmi baja nem lesz majd ugyis eldobja idosebb koraban. Elso korben az egyik sziklevelet feleztem le ugyanigy a viragzas kezdeteig megvoltak szep zolden...

hát a sziklevél arról gondoskodik,hogy amíg nem fejlődött ki annyira,hogy felvegye maganak a tapanyagot a noveny.ha ez kifejlodott elsargulnak es eldobja magatol nem?:)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a sziklevélnek kb annyi hogy az első levélpárnak elegendő tápanyagot adjon, amíg kifejlődik hozzá a megfelelő gyökérzet, amivel már tud felvenni kaját és tudja a következő még mindig nem teljes levélpárt hozni ami már 3 tag és a következő szint szokott lenni az első 5 ujjas levélpár
 

ZoldOvezet

Active member
megsertettwm mikor vettem le a magot rólla hat mit nem ertessz rajta? azon a leelparon kivul mar a 3.at hozza meg mar hoz 4 oldalso mellekagat ember 11 napos a noveny mond mar meg mi baja lenne? kerlek ne irj ide...legyszives
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
az első levélpár is már a sziklevél között létezik a magban. ugyanaz a feladata. nincs jelentősége, hogy ha nem tökéletes a formája, lássa el funkcióját annyi legyen és kész...
 
Top