What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A szabadban,bármi megtörténhet!

ZoldOvezet

Active member
A kiültetés megtörtént.

picture.php


picture.php


Vapooooora fel :)

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Nah csak megvetted a gípent:)
Mennyit tudsz beletuszkolni egy tömésre?

megmondom az őszintét,fullra le vagyok égve,füvem meg nincs saját MÉG..(remélem ezt végig tudom vinni)..hnap lessz egy kis kessem azt intézek egy kis mörtyit,majd csinálok képet,de szerintem 0.5 gramm simán
 

Medicropper117

Active member
Na ne viccelj. Méghogy 0,5. Vegyél egy mérleget sürgősen haver. Az utcán szemre megy a mérés. Meglepődnél mit hívsz 0,5-nek;)
 

Medicropper117

Active member
Hat eleg nehezen tudom elhinni h belemegy fél gramm. Nkem egy guru grizzly van de abba is csak max 0,25 megy bele. Csinalj mar egy képet a kazánról kérlek. Lehetoleg úgy h látni lehessen milyen mély.
 

ZoldOvezet

Active member
belemegy hidd mar el,2.5 centi a kazan melysege delutan rakok kepet ha biztosra akarsz menni,préselős mechanikája van dohányból belemegy fél szál...
 

Medicropper117

Active member
Es hogy rakod bele? Összemorzsolod elotte vagy beledurrantod a gubicsot? Rakhatnal fel kepet. Erdekel, nem kötözködtem. Van nekem is kézi, az nagyobb mint a gpen es nem megy bele a fel gramm. Szimplan ezert kerdeztem. Meg mennyire tomoriti ossze a szart? Nem nehez szivni?
 

ZoldOvezet

Active member
Es hogy rakod bele? Összemorzsolod elotte vagy beledurrantod a gubicsot? Rakhatnal fel kepet. Erdekel, nem kötözködtem. Van nekem is kézi, az nagyobb mint a gpen es nem megy bele a fel gramm. Szimplan ezert kerdeztem. Meg mennyire tomoriti ossze a szart? Nem nehez szivni?

Igazad volt,tenyleg nem ment bele a fel gramm. 0.3 ment bele max max,de szorodott mar ki,grinderrel ledaraltam.Az elejen kicsit nehezebb szivni de az sem veszes mert 2 lukon jon be a levego.De nem erte meg az arat. Mindj dobok fel kepet!
 

Medicropper117

Active member
Nah ertem mar. Rugos szerkezetu hogyha összeesik a cumo akkor is legyen kontakt. Vegyel isopropil alkoholt. Azzal nagyon jol meg lehet takaritani az alkatreszeket. Mint majdnem mindent ugye:)
Mirrt mondod h nem erte meg? Ugye nem ugyanazt az elmenyt vartad mintha cigiznel vagy pipaznal?
 
Top