What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

mátyás

Active member
közös.jpg
 

mátyás

Active member
Na kèrem! az eper és a dzseki növögetnek. alultápláltak, asszem. Jelenleg 1.0:0.7 arányon vagyunk, ph 6. ec 1.86 de kevééssnekk bizonyulo kérem vagy kérem javícxaanak ki. a kifolyó 1.1 🤔 holnap emelnem kell. pedig geci óvatos akarok most lenni. na meg jövő hét végén kéne klónokat is szedni
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
 

mátyás

Active member
Eltelt egy hét, nőnek, viszont valami nem oké, és nem tudok rájönni , h mi. 1:0,7 aránnyal locsolok eddig 1,9 körüli ec-vel, a kifolyó 1,2 volt. Pár napja emeltem az ec-n jelenleg 2.1-en locsolok, a kifolyó 1,47. Egyszer locsolok. Kis segtséget kérnék, h akkor ezek mik? Ph? Ca? Egyre jobban terjed. Mit változtatnátok? Köszi

foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
 

mátyás

Active member
Köszi. Adok neki kiegészítést.

A kintivel mizu van?
Az még mindig szárad, egy két nap és jó lesz. Nem lett annyira sok, és eléggé popcorn ett sajnos. Erősnek erős, de azért van benne mag is.

A benti virágzik, kicsit parázok, h nem lesz hely, nagyon ki van centizve, de elvileg már nem nő. Legalább is remélem.

foto_no_exif.jpg
 

Attachments

  • foto_no_exif(1).jpg
    foto_no_exif(1).jpg
    1.2 MB · Views: 67

mátyás

Active member
Szasztok!

Ezek nőnek , mint az álladék. Na most az van, hogy az e27-es nehéztüzérségen meg az összeállításon nem kell ám röhögni, itt nyugaton is fagyhalál van, megették az oroszok az áramot, spórolás ezerrel.

A bal oldali a StrawberryAkeil a másik meg a Herer

Táp: F4:Can - 1:0.7 az mg-t meg emeltem , asszen 0.4/l-re, Most talán jóak tűnik, de spritzenezem is őket. Holnaptól pedig rövidítem a nappalokat

foto_no_exif.jpg

foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(1).jpg
 

mátyás

Active member
A hazek virágoznak, elvileg 5 hét múlva már jók. De nem okés a dolog. Megszaladt a táp. Picit megégtek a levélvégek és hamar kezdtek barnulni a pistilek is, de még 5 hét hátravan. Ezt nem értem. Ugyanazt adom nekik, mint az előző körben, ugyan olyan klónok. Miért van, h ugyanaz a táp megcsípi ? Sőt, ugye két hazem van, a bal oldalit azt kevésbé viselte meg, ott jó a runoff is, 1,9 megy be, 1,6 jön ki, bár ez is picit magas de ez még hagyján, de a másik a jobb oldali, az horror. 2-2,1 a runoff. Most vittem le 1,9-re de ez is sok. Segítsetek légyszi, h ez mitől van? Ezek ráadásul nagyobbak is, mint az előző körben lévő virágok. Mit kéne csinálnom?
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
 

mátyás

Active member
Ja és van egy rakat levél, ami alul rohad le, ez mitől van? Fényhiány? vagy esetleg a túl magad ec? vagy más? ilyeneket ez eddig nem produkált egy körben se
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
foto_no_exif(5).jpg
 

mátyás

Active member
Köszi mester. Nézegettem ezt a vpd diagrammot virágzási szakaszban, itt az van, hogy 50-48 százalék páratartalom mellett 22-26 fok az ideális. Na nálam sötét időszakban olyan 48 százalék a pára, úgy h megy a páramentesítő, és így van 19-20 fok. Ezt most néztem. Kurvara nem értem. Kétszer locsolok, kapcsoláskor és lámpa oltás előtt két órával kábé. Annyi h négy növény van és nem kettő. Ezen adatok birtokában mi a véleményed? A táblázat szerint alacsony lenne a hőmérséklet nálam?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mondom ez csak tipp volt. ne legyen ekkora különbség a nappalit is vidd le 22 körülire az éjszakait meg 20-21
 

s3cr3t

New member
Ja és van egy rakat levél, ami alul rohad le, ez mitől van? Fényhiány? vagy esetleg a túl magad ec? vagy más? ilyeneket ez eddig nem produkált egy körben se
View attachment 18788811 View attachment 18788812 View attachment 18788813
Ugyanez a problémám jelenleg ezzel a strainnel, sőt nálam a liberty és az ssh is produkálja ezt csak azok kicsit enyhébben.
Alulról terjed felfele szépen lassan de nem bírok rájönni mi a konkrét probléma. A magas ECvel szintén küzdök pedig már csak 1,5 Ecvel locsolom őket.. 20-22fok, 45 % pára, 600as hps alatt.
 
Top