What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

mátyás

Active member
közös.jpg
 

mátyás

Active member
Na kèrem! az eper és a dzseki növögetnek. alultápláltak, asszem. Jelenleg 1.0:0.7 arányon vagyunk, ph 6. ec 1.86 de kevééssnekk bizonyulo kérem vagy kérem javícxaanak ki. a kifolyó 1.1 🤔 holnap emelnem kell. pedig geci óvatos akarok most lenni. na meg jövő hét végén kéne klónokat is szedni
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
 

mátyás

Active member
Eltelt egy hét, nőnek, viszont valami nem oké, és nem tudok rájönni , h mi. 1:0,7 aránnyal locsolok eddig 1,9 körüli ec-vel, a kifolyó 1,2 volt. Pár napja emeltem az ec-n jelenleg 2.1-en locsolok, a kifolyó 1,47. Egyszer locsolok. Kis segtséget kérnék, h akkor ezek mik? Ph? Ca? Egyre jobban terjed. Mit változtatnátok? Köszi

foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
 

mátyás

Active member
Köszi. Adok neki kiegészítést.

A kintivel mizu van?
Az még mindig szárad, egy két nap és jó lesz. Nem lett annyira sok, és eléggé popcorn ett sajnos. Erősnek erős, de azért van benne mag is.

A benti virágzik, kicsit parázok, h nem lesz hely, nagyon ki van centizve, de elvileg már nem nő. Legalább is remélem.

foto_no_exif.jpg
 

Attachments

  • foto_no_exif(1).jpg
    foto_no_exif(1).jpg
    1.2 MB · Views: 64

mátyás

Active member
Szasztok!

Ezek nőnek , mint az álladék. Na most az van, hogy az e27-es nehéztüzérségen meg az összeállításon nem kell ám röhögni, itt nyugaton is fagyhalál van, megették az oroszok az áramot, spórolás ezerrel.

A bal oldali a StrawberryAkeil a másik meg a Herer

Táp: F4:Can - 1:0.7 az mg-t meg emeltem , asszen 0.4/l-re, Most talán jóak tűnik, de spritzenezem is őket. Holnaptól pedig rövidítem a nappalokat

foto_no_exif.jpg

foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(1).jpg
 

mátyás

Active member
A hazek virágoznak, elvileg 5 hét múlva már jók. De nem okés a dolog. Megszaladt a táp. Picit megégtek a levélvégek és hamar kezdtek barnulni a pistilek is, de még 5 hét hátravan. Ezt nem értem. Ugyanazt adom nekik, mint az előző körben, ugyan olyan klónok. Miért van, h ugyanaz a táp megcsípi ? Sőt, ugye két hazem van, a bal oldalit azt kevésbé viselte meg, ott jó a runoff is, 1,9 megy be, 1,6 jön ki, bár ez is picit magas de ez még hagyján, de a másik a jobb oldali, az horror. 2-2,1 a runoff. Most vittem le 1,9-re de ez is sok. Segítsetek légyszi, h ez mitől van? Ezek ráadásul nagyobbak is, mint az előző körben lévő virágok. Mit kéne csinálnom?
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
 

mátyás

Active member
Ja és van egy rakat levél, ami alul rohad le, ez mitől van? Fényhiány? vagy esetleg a túl magad ec? vagy más? ilyeneket ez eddig nem produkált egy körben se
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
foto_no_exif(5).jpg
 

mátyás

Active member
Köszi mester. Nézegettem ezt a vpd diagrammot virágzási szakaszban, itt az van, hogy 50-48 százalék páratartalom mellett 22-26 fok az ideális. Na nálam sötét időszakban olyan 48 százalék a pára, úgy h megy a páramentesítő, és így van 19-20 fok. Ezt most néztem. Kurvara nem értem. Kétszer locsolok, kapcsoláskor és lámpa oltás előtt két órával kábé. Annyi h négy növény van és nem kettő. Ezen adatok birtokában mi a véleményed? A táblázat szerint alacsony lenne a hőmérséklet nálam?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mondom ez csak tipp volt. ne legyen ekkora különbség a nappalit is vidd le 22 körülire az éjszakait meg 20-21
 

s3cr3t

New member
Ja és van egy rakat levél, ami alul rohad le, ez mitől van? Fényhiány? vagy esetleg a túl magad ec? vagy más? ilyeneket ez eddig nem produkált egy körben se
View attachment 18788811 View attachment 18788812 View attachment 18788813
Ugyanez a problémám jelenleg ezzel a strainnel, sőt nálam a liberty és az ssh is produkálja ezt csak azok kicsit enyhébben.
Alulról terjed felfele szépen lassan de nem bírok rájönni mi a konkrét probléma. A magas ECvel szintén küzdök pedig már csak 1,5 Ecvel locsolom őket.. 20-22fok, 45 % pára, 600as hps alatt.
 
Top