What's new

2018_OUT_autoflowers

Pillang

Well-known member
Inca nu au revenit 100%, dar situatia nu mai e grava

picture.php
 

Pillang

Well-known member
In aproape fiecare zii 10 litri, dar daca as da de 3 ori mai mult, nici atunci nar fi problema, pamintul preia ce e in plus.
 

Goldslug

Active member
Nu prea am experiente mari cu outdoor-ul , e posibil sa fi gresit logic . Si eu am 3 fetite outdoor, le ud la 4-5 zile(in jur de 4 L apa) , si nu le-am gasit lasate pana acum .
 

Pillang

Well-known member
Pai daca ai pus fetele (Seedsman?) intrun loc mai ud, de pilda o vale, atunci ai sansa sa rezolve natura udarea, dar altfel o sa ramina micute.
 
Daca vorbim de auto, le poti pune din iunie/iulie afara, cand toate canepele is aproape moarte, si nu mai au timp sa ti le polenizeze pe ale tale in iulie/august. Si ai si soare mai bun decat in mai/iunie..

Mda frate...asta intram sa te intreb... bagami as.. cum ma pot feri de asta? Sunt intre multe canepe...ii pun un sac de gunoi in cap 1 luna? ��
 
Last edited:

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Tot ce poți. Dacă Maria ta e între alte marii, poate ele vor opri polenul înainte sa ajungă la fetele tale.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Intre 30 si 80 (maxim 90) km, daca nu cumva vine vre-o furtuna cu aer uscat ce poate cara polenul de la sute de kilometrii. N-o sa reusesti.
Singura ta sansa e sa ai plantele in inflorire dupa ce canepele s-au trecut.
 

Goldslug

Active member
Pai daca ai pus fetele (Seedsman?) intrun loc mai ud, de pilda o vale, atunci ai sansa sa rezolve natura udarea, dar altfel o sa ramina micute.

Nop , am altele mari , cred ca mai au o luna maxim toate 3 . Au fost tinute in casa
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Asta inseamna sa demontezi buzii inainte de recolta. De unde ideile astea?
 

Latest posts

Latest posts

Top