What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_autoflowers

Pillang

Well-known member
Ei mai sint afara, ww a murit.
Sk 50cm
picture.php

picture.php


Jack, in spate nl
picture.php

picture.php

Nl
picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata bine! Dar care e treaba cu cele galbene? sunt aproape gata sau le-ai dat mai putini nutrienti de au ramas fara azot?
 

Pillang

Well-known member
Nu mai primeste nutrienti de o saptamina, am crezut, ca o sa fie gata pina acum, dar mai are putin.
 

Pillang

Well-known member
Royal Haze

Dupa 10 zile de uscat, si 3 in borcan a sosit timpul, sal gust... Ar fi bine sa steie o luna, doua dar asta no sa se intimpla, fiindca e atit de bun, ca nu fumez altceva, pina tine. Tufisul asta na crescut mare, cam 50cm, am cules de pe ea in jur de 35g. Nu e prea mult, dar totusi merita, are gust si miros de real haze, nu numai seamana. Dupa o jumatate de tigara am avut impresia, ca am pus prea mult in cui, dar dupa citeva minute se linisteste si te tine mult timp relaxat si din creier dispar norii.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata bine. Si parea in pozr ca ar fi mai mult de 35 gr acolo..
Dar are seminte sau doar pare?
 

Pillang

Well-known member
Are seminte da, dar putine. Pai cam asta e cantitatea, dar si asa probabil o sa mai cresc Rh in viitor, dar merita minim 3 plante. De pilda blueberry o sa fie cam de 2-3 ori mai mult si este bun la miros si putere, dar nici nu ma gindesc sa fumez din ea, pina cind tine hazeul.
 
cadavruslos sunt user vechi aici(vreo 5-6 ani) doar ca am schimbat user nameul din anumite motive.cum ti ai dat tu seama ca miros a gobor?ms pillang ptr informatii
 

Pillang

Well-known member
Salut, aici e sfirsitul,mersi pt sfaturi, observari...
Sk 45g, nu prea tare, miros excelent.
Bb 83g, amnesia tot cam atit, putin mai mult poate... Bb mirose ca dacul, nici vorba de fructe, dar si ea si amnesia sint bune.
Jack
70g foarte tare, aoroape fara miros, chiar prea tare citeodata...
Nl
Are 1000+de seminte, o zi intreaga am scos semintele cu grinder, dar la sfirsit in jur de 60g de iarba foarte buna.
picture.php

Dupa ce am scos semintele, am facut asa
picture.php

Si inca o poza, nu mai stiu cine :)
picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Felicitari pentru recolta. Totusi, cum ai scos semintele cu grinderul daca dupa buzii sunt inca intregi??
 

Pillang

Well-known member
Mersi. Pai am pus leguma in grinder si incet am inceput sal invirt, dar nu tare, ca sa ramina intreg semintele. Dupa un timp merge destul de repede, dar si asa o zu intreaga am lucrat cu ea.merita, fiindca northernul e planta buna. Daca te uiti la prima foto, vezi ca acolo nu sint intregi, dupa ce am terminat cu grinderul, le am framintat asa, cum le vezi pe fotografia al doilea.
 

Pillang

Well-known member
Na, baieti cam asta a fost sezonul cu automate, dupa asteptarile mele am terminat bine, pacat ca northernul a fost plin de seminte, eram tare curios, ce stie planta asta in mod normal, dar poate am convins citeva oameni, ca merita sa incerci automatele in out, chiar daca nu esti foarte experimentat. (indoor/auto este alta poveste, aia nas recomanda incepatorilor) mersi pt sfaturi, observari, daca nu mai sint intrebari, poti sa inchizi threadul, explo!
 

Latest posts

Latest posts

Top