What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_autoflowers

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Te-am vazut in partea ungureasca a forumului. Acum inteleg de ce scrii cum scrii.

Asa frate! Imi place! Sa creasca toti cetateni Romaniei! Si Roamanii, Si Ungurii, Si Tigani, Si Tatari, Si...Dumnezeu mai stie ce alte populatii minoritare mai sunt!

Sa facem o Romanie Verde!
 

Pillang

Well-known member
Nu sint mindru, ca vorbesc asa slab romaneste, dar de 20 de ani nu traiesc in tara... Succes la Super Sweet Seeds Promo ;)
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
E ok. Avem fotbalisti care pleaca in cantonament si uita limba complet in o luna-doua.
Succes si tie :tiphat:
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Plus, dupa doua cuie, se mai amesteca limbile intre ele, unii vorbesc frecvent si klingoniana...
 

Pillang

Well-known member
Am comandat niste fertilizanti, astazi au si sosit, pentru veg (24-8-16):

picture.php


Si pentru flow (8-14-25):

picture.php


Cam astea sint cele mai bune, care am gasit eu, daca nu vrei sa cumperi din growshopuri.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Totusi, cel putin in flower P-ul ar trebui sa fie mai mare decat K-ul. In formula asta tu ii dai mult K incepand din veg. Kristalon de la Yara are variante de fert cu P mai mare decat K. Daca nu, poate sa iei un booster de P si sa rezolvi putin ratiile acestora de i-ai cumparat.
 

Pillang

Well-known member
Pai nu ma pricep foarte bine la fertilizanti, dar si plagron pentru flow are mai multa K decit P. Am un prieten la facultate de agricultura, poate fac cu el un interviu :) mersi pt sfat!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Bravo tătucă!! Ce pământ ai folosit? Ca parca vad si perlit acolo! Ce auto folosești parcă ai zis ceva de northern light ??sunt curios de auto la out ca am văzut puține la out ! Succes !
 

Pillang

Well-known member
Bravo tătucă!! Ce pământ ai folosit? Ca parca vad si perlit acolo! Ce auto folosești parcă ai zis ceva de northern light ??sunt curios de auto la out ca am văzut puține la out ! Succes !

Am folosit agro substrat de gradina, putina cacat de vaca sau cum i zice si foarte multa perlit. In primul post am scris ce fel de plante, dar deocamdata arata cam la fel, nu are rost sa fac mai multe fotografii.
 

cadavruslos

Well-known member
La ce vreme se anunta luna asta si luna viitoare mie imi e frica sa nu le mai gasesti , e inca prea devreme pentru outdoor !
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
si ce daca?

sa vedem. e auto...deci recoltam in iulie? si asa avem ce fuma toata vara pana e gata recolta de toamna - daca decidem sa punem una?

Eu sincer sper sa ai parte de vreme buna, soare in timpul zilei si ploaie noaptea pt urmatoarele doua luni.

Si ale mele sunt in pamant - dar in ghivece. Doua automate, doua feminizate reg :D

:tiphat:
 

Pillang

Well-known member
Mersi! In perioada asta cresc, ca ciuperca, dar scurt timp. Următoarele 3 saptamini sint cel mai critic timp, daca acum se intimpla ceva neasteptat, am dat faliment...
 

Latest posts

Latest posts

Top