What's new

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

Pillang

Well-known member
Üdv mindenkinek!
Ismét automatákat mutatok és ebben a hónapban valószínűleg csak róluk ejtek szót, mert ők az érdekesek mostanság. Növekedés nincs szinte egyáltalán, kivétel a Sour Diesel, ő fiatalabb, nem virágzik még, nagyon gyorsan nő, de ugyanez volt a többiekkel is ennyi idősen. A bugak szépen híznak, főleg az Amnesián. Bubble Kush kicsit vékonyka, de még behozhatja hatásban a többieket. Blueberrynek finom illata van, de nem áfonya (még?).

Sour Diesel

picture.php


Blueberry

picture.php


Bubble Kush

picture.php


Amnesia

picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem biztos, hogy áfonya íze lesz, van pár féle, a kedvenc: kissé földes illatú verzió, enyhe gyümölcsbeütéssel.
 

Pillang

Well-known member
Auto Blueberryt ma learattam, a többi autonak kell még egy-két hét. Amnesia durván hízik:

picture.php


Bubble Kush

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Nem kapkodom el, most már van miből kóstolni. Te hogy szoktad megallapitani, hogy mikor szüretelhetsz? Nagyítózol?
 

Pillang

Well-known member
Tegnap ki kötöztem a két idősebb autót, elkezdtek dőlni, nem annyira a súlyuk miatt, inkább mert föléjuk tornyosulnak valamennyire az akácok. Sour Diesel szemrevaló, sötét zöld levelek, fehér bibékkel, napokban mutatom.
 

Pillang

Well-known member
Egy kérdés: Bubble Kush kb. 80 napos, 60 napra írják a végét. A bibék nagyrésze elhervadt, vagy benőtte a környezete. Szerintetek mennyit várjak még vele?

picture.php


picture.php


picture.php
 
O

offika

Én úgy szoktam eldönteni mikor aratható, a bibeszálak "elhervadását" és a gyanta színét szoktam figyelembe venni. Ha mar kezd tejes,borostyán sárgás lenni akkor szoktam aratni.
Nagyítóval tökéletesen lehet látni. De ez az én szokásom, ahány ember annyi szokás..
 

Pillang

Well-known member
Nekem nincs nagyítóm, csak a bibéket nézem. Sour Diesel, fele a bibéknek elhalt, érettebb, mint az Amnesia, aki idősebb, mint ő:

picture.php
 

Pillang

Well-known member
A kérdést megoldotta a természet, Amnesia Auto elkezdett peneszedni, még érhetett volna, de leszedtem. Bubble Kush is jött, nehogy el tanulja, de az amúgy is érettebb volt. Képen az Amnesia

picture.php


picture.php
 

Pillang

Well-known member
Az a gond, hogy nem tudom, milyen gyorsan terjed, lehet, hogy bírná még egy hetet, de nem merek kockáztatni. Már csak egy automatám van, remélem, ő meg ússza.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top